Karimatky

Musíte nocovat na zemi, a přesto se chcete dobře vyspat? Díky kvalitní karimatce na spaní, se ráno budete cítit jako rybička. Potřebujete, aby si vaše záda myslela, že ležíte doma, i když jste v přírodě a vaše postel je na míle daleko? Pořiďte si karimatku na stanování. Karimatky do stanu si poradí s náročnými podmínkami i se špatným počasím. A o ještě lepší spánek se vám postarají praktické polštáře.

Filtrovat

Top produktyAlespoň jednu karimatku by měl mít doma každý. Jen tak ji něco nezničí a speciální povrch zajistí teplo i sucho. Pěnová karimatka vám udělá velkou službu za málo peněz – hodí se na hory, do stanu, pro návštěvy, na cvičení a často ji využijí i děti na hraní.

Karimatky zaberou minimum místa, ty skládací ještě méně, a navíc váží jen několik gramů. O ultralehké karimatce nebudete vědět ani vy, ani váš batoh.

Lámete si hlavu s tím, kam uložit návštěvu? Neutrácejte za další postel, výborně vám poslouží nafukovací karimatka. A pokud se nechcete zdržovat nafukováním nebo hledáním pumpičky, máme pro vás samonafukovací karimatky.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}