Kempingová kuchyně

Připravit si čerstvou kávu či lahodné občerstvení pod širým nebem? S těmi pravými kuchyňskými pomůckami to bude hračka i při kempování. Vybrali jsme pro vás to nejlepší kuchyňské náčiní, které vaší outdoorovou kuchyni promění v 5hvězdičkovou restauraci. Vaše kempingová dobrodružství budou nezapomenutelný zážitek.

Filtrovat

Top produktyAť už kempujete v létě či v zimě, teplý pokrm během dne vždy potěší, proto doporučujeme začít s výběrem kempingového vařiče pro outdoorové kuchyně. V nabídce máme lihové a plynové vařiče v různých velikostech.

Při výběru kempingového nádobí je dobré ujasnit si, pro jaký typ kempování ho budeme používat. Z kempingových setů nádobí si vyberou solo cestovatelé i rodiny s dětmi. Vaší kempingovou kuchyni můžete vybavit nejen plastovými skleničkami či plecháčky, ale také cestovními skleničkami na víno.

Láhev na vodu by neměla chybět v žádném outdoorovém vybavení. V kategorii zdravé láhve najdete ty pravé láhve pro vaše zdraví. A pokud chcete, aby nápoj udržel vámi požadovanou teplotu, podívejte se také na termosky, které udrží nápoje teplé či studené i v nepříznivém počasí.

Cestovní konvice jsou vhodnou volbou pro milovníky přípravy horkých nápojů nejenom ve své kempingové kuchyni, ale i při výletech v přírodě. Vychutnat si čerstvě připravenou kávu můžete kdykoliv a kdekoliv.

Pokud potřebujete poradit s výbavou do vaší kempingové kuchyně, obraťte na nás a my vám rádi poradíme. A jestli už vaší kempingovou kuchyň máte vybavenou, mrkněte se do naší nabídky jídla a kávy na cesty, ať máte dobroty z čeho připravit.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}