Městské batohy

Buďte cool a vyměňte nudnou tašku za stylový městský batoh. Moderní městské batohy vám dodají šmrnc i volné ruce. K batohu už dávno nemusíte nosit jenom tenisky. Elegantní městské batohy skvěle padnou k šatům i k polobotkám. Navíc se vám do nich vejde všechno včetně tabletu, mobilu a sluchátek. Pokud jste zvyklí jen na kabelku, nezoufejte – batohy do města vypadají perfektně, i když je máte jen na jednom rameni.

Filtrovat

Top produktyBatohy do města mají vychytaný design a příjemně se nosí. Pány potěší pánské městské batohy, protože jsou chlapsky praktické. Ženy budou nadšené z moderních dámských městských batohů, které jim budou závidět všechny kamarádky. 

Vybavená musí být samozřejmě celá rodina. Proto myslete i na svoje ratolesti a potěšte je dětským městským batohem v pohádkovém provedení.

Vyhýbáte se MHD a raději jezdíte na koloběžce nebo na bruslích? Osobní věci i občerstvení si vezměte na záda. Při jízdě nic neztratíte, a navíc mají sportovní městské batohy reflexní prvky, takže vás nikdo nepřehlédne.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}