Ponožky Reebok 20K Cut Resistant

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Ponožky Reebok 20K Cut ResistantPopis

d

Profesionální hokejové ponožky Reebok 20K Cut Resistant určené především na hokej, inline a zimní sporty. Špičkové, pohodlné termoponožky jsou na základě zkušeností a požadavků dlouholetých hokejistů vybaveny několika funkčními systémy ochraňující nohu během fyzické zátěže.

Materiál má složení: 52% Dyneema® (nejsilnější vlákno), 25% polyester-copper a 3 % spandex.

Jsou odolné proti prodření na nejzatěžovanějších místech.

Ponožky jsou vyvinuté především do bruslí, ale jejich funkční charakteristiky je předurčují také pro využití v řadě dalších zimních sportů, jakými jsou např. sjezdové či běžkové lyžování. Perfektní přilnavost k noze vám zajistí dokonalou ochranu chodidla před otlačením, odvod potu a zabraňují pohybu nohy v brusli. 

Propracovanou schopností odvodu vlhkosti zůstane vaše chodidlo suché a vy se tak můžete soustředit na nejlepší sportovní výkony. Ponožky disponují technologií proti zápachu CuTec™.

Chodidlo a část nohy kolem kotníku je během bruslení velmi namáhaná, proto potřebuje kvalitní ochranu před třením a otlakům. Ponožky jsou v této oblasti pevné, snižují svalovou únavu a podporují cirkulaci krve při sportovním výkonu.

Ponožky nabízíme v černo-šedé barevné kombinaci se zelenými detaily. 

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč