Set chráničů CCM Super Tacks AS1 SR

 

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 12 306 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 522 Kč
Objednací číslo:
76893
Značka
CCM

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Vyberte set:

Popis Parametry Hodnocení (0 ) Dotazy

Set chráničů CCM Super Tacks AS1 SR

Chrániče CCM Super Tacks AS1 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené elitním, profesionálním hokejistům. Set obsahuje chrániče ramen, loktů a holení z řady CCM Super Tacks AS1.

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

Jako Brent Burns

Brent Burns ve výstroji CCM Tacks

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje CCM Tacks je mimo jiné Brent Burns? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o CCM Tacks »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista, který bruslení rád kombinuje a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji CCM Ribcor »

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji CCM Jetspeed »

Výborná ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Super Tacks AS1 SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je pro profesionální a elitní soutěže, kde vás ochrání před každým hitem i tvrdou střelou. Ramenní výlisky z pěny Dual core HD vyztužené materiálem D30 chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu. Více o chráničích ramen CCM Super Tacks AS1 SR najdete zde.

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Super Tacks AS1 SR přinášejí precizní ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Více o loktech CCM Super Tacks AS1 SR najdete zde.

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Super Tacks AS1 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje anatomicky tvarovaná výstelka z HD pěny. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro profíky. Více o holeních CCM Super Tacks AS1 SR SR najdete zde.

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Set chráničů CCM Super Tacks AS1 SR1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Set chráničů CCM Super Tacks AS1 SR530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}