Set zdravých lahví Ježkovi 700 ml

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Set zdravých lahví Ježkovi 700 mlPopis

d

Set zdravých lahví Ježkových o objemu 700 ml představuje unikátní nápojové lahve vyrobené ze zcela nového materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Materiál zabraňuje vzniku plísní i zápachu a neobsahuje žádné ftaláty, těžké kovy, změkčovadla ani bisfenol A. Vhodné na kolo, výlety i k vodě. 

Limitovaná edice v designu Ježkových byla poprvé představena na veletrhu FOR BIKES a FOR KIDS v Praze

Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost!

Zdravá lahev splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost v rámci platné legislativy, tj. vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů a nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1935/2004. Láhev byla několikrát úspěšně testována nejrůznějšími ústavy a organizacemi.

Snadná údržba a možné mytí láhve v myčce na nádobí, kde je zbavena většiny bakterií. Materiál odolává teplotám až 100° C

Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa

Jiří Ježek patří mezi nejúspěšnější hendikepované sportovce světa a je v současné době nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Soňa Ježková je Jiřího manželkou a také manažerkou a sdílí s ním všechny úspěchy i nástrahy života.

Osobité dárkové balení

ZDRAVÉ LAHVE® v tyrkysovém a antracitovém provedení jsou transparentní a jsou zabaleny ve speciálním balení s motivy karnevalu v Riu.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč