Sporttester SUUNTO Ambit 3 Sport + Hrudní pás Černý

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Sporttester SUUNTO Ambit 3 Sport + Hrudní pás ČernýPopis

d

Chytrý sporttester do vody i na kolo

Sporttester SUUNTO Ambit3 Sport s hrudním pásem je geniální pomůckou pro optimalizaci tréninkových jednotek vrcholových a všestranných sportovců. Hodinky na displeji zobrazují všechna směrodatná data pro trénink včetně rychlosti či vzdálenosti. Sporttester přináší podrobné statistiky i pro plavání a cyklistiku. Designový kousek je přímo stvořený pro ženy.

Základní parametry:

  • Veškeré špičkové vlastnosti jsou zabaleny do rozměrů 50 × 50 × 15,5 mm a hmotnosti 80 g
  • Safírové sklíčko zamezí zbytečným škrábancům
  • Řemínek ze silikonu snadno mění tvar a přispívá líbivému vzhledu
  • Díky vodotěsnosti stupně 50 m s hodinkami můžete plavat, na hlubinné potápění však pro jistotu zapomeňte
  • Teplota velkou roli nehraje, hodinky fungují od -20 do 60 stupňů Celsia
  • Baterie typu lithium-ion je dobíjecí a měla by vydržet až 100 hodin podle práce s GPS systémem
  • Sporttester obsahuje duální hodiny, jedno denní upozornění a stopky, noční sportovci ocení i LED podsvícení

Nebojte se střídat sporty

Hodinky vám poskytnou přehled o rychlosti, vzdálenosti, tempu a díky hrudnímu pásu i tepové frekvenci či spálených kaloriích. Ambit3 Sport je báječný pro multisportování. Mezi sporty můžete přepínat během tréninku. Podle jednotlivých sportů zároveň provedete i analýzu po tréninku. Nechybí však ani souhrnné informace napříč sporty.

Přizpůsobí se vašemu plaveckému stylu

Sporttester je schopný naučit se detekovat odlišné plavecké styly přesně podle toho, jak je hodinky sami naučíte. Je váš plavecký styl netradiční? Nevadí, hodinky se přizpůsobí. Navíc pro ně není problém přizpůsobit měření podle délky bazénu, takže získáte přehled o svých výkonech na jednotlivých obrátkách.

Cyklistické okruhy pod drobnohledem

Podrobných statistik se dočkají i cyklisté. S Bike Power sensorem zjistíte celkové rozložení sil, předvedená maxima i převýšení v reálném čase. Pokud rádi kroužíte na oválu nebo jen oblíbený okruh jedete víckrát, sporttester vám bude měřit výkon v jednotlivých okruzích.

Kompatibilní s chytrými telefony

Bezdrátový přenos dat zajistí bluetooth připojení, ale zároveň nechybí ani klasický USB port. Především však uživatele potěší kompatibilita s chytrými telefony iPhone i operačním systémem Android. Přístup k aplikaci Suunto Movescount je proto jednodušší než kdy dřív a vaše úspěchy můžete sdílet ještě v běžeckých botách nebo z bazénu.

Hodinky mohou s aplikací Movescount fungovat také jako displej telefonu. Příchozí hovor i obsah textové zprávy zjistíte jednoduše pohledem na sporttester.

Vyvede vás i z bludiště

Se satelitním systémem GPS se už neztratíte. Sporttester zobrazí navigaci ve vizuální podobě na displeji, což pomůže jedincům se slabším smyslem pro orientaci. S Movescount pak můžete svoji cestu plánovat dopředu a jednoduše ji sdílet s přáteli. Díky GPS zjistíte i nadmořskou výšku a převýšení trasy. Hodinkám nechybí ani kompas.

Plánujte a analyzujte

S aplikací Movescount se můžete pustit do smělého plánování tréninkových jednotek a následně je i analyzovat. Sporttester je kompatibilní se sportovními komunitami Strava, TrainingPeaks a MapMyFitness, což oceníte při srovnávání s dalšími sportovci, případně při hledání parťáka do tréninku.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán produktový manažer

zbynek@sportobchod.cz
530 514 716


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč