Tenisové míče pro děti

Ať už potřebuje tvoje vycházející tenisová hvězda míč pro děti vhodný pro začátečníky, nebo pro střední či vysokou pokročilost, jsi u nás správně. Tenisové míče pro děti jsou větší a lehčí než ty standardní, navíc jsou i pomalejší a mají nízký odskok.

Filtrovat

Top produktyDěti mají rády barvy, to není žádné tajemství. Hra s dětskou tenisovou raketou v pastelových či zářivých barvách je na 100 % bude bavit. Stejně tak je to s tenisovými míči pro děti. Jejich barvy sice označují úroveň pokročilosti malých draků, ale všechny barevné kombinace lahodí i náročnému dětskému oku. Díky tomuto rozlišení jim snáze vybereš ten vhodný.

Navíc některé technologie odpuzují nečistoty a vlhkost, či zvyšují viditelnost. A to je pro dětské tenisové míče a jejich drobné majitele také nesmírné plus. A aby na kurtu hrály nejen turnaj, ale i všemi barvami, vybav je ještě láhvemi na pití, které jejich barevné přehlídky doladí. To teprve bude podívaná.

Vyber z naší nabídky pěnový pro minitenis, nebo dětský tenisový míč v červeno-žluté, oranžovo-žluté či zeleno-žluté barvě. Umožni své hvězdě ještě dnes zdokonalení technik a pohodlné natrénování všech úderů. Brzy pak najde své stálé místo na nebi.

Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}