Ostatní tenisové doplňky

Doplň si výbavu o další tenisové doplňky, které ti ulehčí život na kurtu.

Filtrovat

Top produktyChceš mít vyladěnou tenisovou výbavu? Praktické doplňky na tenis oceníš na kurtu i mimo něj. Například díky multifunkční síti nemusíš vynechat trénink, ale zahraješ si i na zahradě, na dovolené nebo venku s přáteli. Zakládáš si na čistém a přesném odpalu? Koukni na naše vibrastopy. A pokud ti klouže raketa, neboj se sáhnout po pudru proti pocení. Raketa bude držet jako přikovaná a odpálí míček přesně tam, kam potřebuješ. Navíc tenisové ručníky, čepice a tašky využiješ i při jiných sportech.

Z tenisových doplňků ti určitě nemůže chybět šikovná taška a vak na tenis. Jsou uzpůsobené pro tenisové hráče, takže v nich pohodlně přeneseš tenisovou výbavu. K oddělení bot od ostatního oblečení ti poslouží speciální přihrádka v tašce, nebo přímo vak na boty.

Využij potenciál tréninku a místo neustálého hledání tenisáků trénuj s držákem na míčky. Držák ti zajistí volné ruce a prostor na správné procvičení techniky.

Masážní vychytávky ti pomohou rychleji zregenerovat a připravit tělo na další zápřah. Při hraní tenisu nedostávají zabrat jen ruce, ale i nohy. S gelovými vložkami do bot budeš mít na kurtu lehčí krok a nemusíš se bát, že by bolavé nohy ovlivnily tvůj výkon.

Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}