Tenisová potítka

Vadí ti pot na čele? A co mokré ruce od neustálého otírání, kvůli kterým ti pak klouže i raketa? Tenisové potítko je praktický a nenahraditelný pomocník. Během utkání zatočí se zpoceným čelem, aby se ti pot nedostal do očí. Díky potítku s absorpčními vlastnostmi zachováš klidnou hlavu a můžeš se soustředit čistě na zápas.

Filtrovat

Top produktyKlasická, krátká i extra široká. Objednej si tenisové potítko v rozměru, který ti nejvíc vyhovuje. Širší potítka pokryjí větší plochu, zatímco kratší potítko postačí těm, kteří se moc nezapotí. A po utkání nebo v pauze se ti určitě bude hodit i tenisový ručník.

Tenisový turnaj v létě ani několikahodinová utkání nejsou nic výjimečného. Nenech si potem narušit formu a měj potítko při každém zápase. Potítka na tenis jsou vyrobená z příjemných materiálů, které neškrtí, a hlavně neomezují v pohybu. Takže ani nebudeš vědět, že ho máš na ruce.

Za málo peněz hodně muziky. Potítka patří k levnějším tenisovým doplňkům, které ti nesmí chybět. Potítko na tenis krásně doplní tvůj outfit. Můžeš si ho pořídit v oblíbené barvě nebo i s logem preferované značky.


Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}