K2

Historie značky K2 sahá až do roku 1962, kdy bratři Bill a Don Kirschnerovi založili K2 Corporation na Vashon Island ve státě Washington. Název K2, odvozený od prvního písmena příjmení obou bratrů, se brzy stal stejně velkým fenoménem jako neméně proslulá osmitisícová hora. Stejně jako ona totiž přilákala množství světových sportovců, konkrétně lyžařů, jelikož začala vyvíjet lyže za pomoci laminační technologie, díky níž se staly lyže lehčí a živější ve srovnání s tehdejší konkurencí.

Jak značka postupně rostla a rozšiřovala sortiment, přicházela s průlomovými novinkami v oblasti sportu. Jednou z nich byla v roce 1994 kolekce inline bruslí s patentovanou měkkou botou Softboot®. To znamenalo průlom v orientaci na sportovní vybavení z nových oblastí, přičemž doposud převažoval především zimní sortiment.

V roce 2003 byla společnost přejmenována na K2 Sports a dnes zahrnuje 16 renomovaných značek z různých sportovních odvětví od triatlonu, přes snowboarding a lyžování až po bruslení. Díky prvotřídním vývojářům a světovým sportovcům, používajícím jejich sortiment, udává K2 Sports trendy v jednotlivých sportovních odvětvích napříč celým světem a jejich výrobky činí radost milionům spokojených uživatelů. Staňte se jimi i vy.

Aktuální nabídka


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč