Mondraker

Objev kola pro opravdu těžkotonážní akci! Mondraker už od roku 2001 vyrábí unikátní jízdní kola pro dokonalé zážitky z adrenalinové jízdy. Na těchto kolech projedeš jakýkoliv terén a když se vrhneš do závodů, s těmito koly brzy poznáš pocit vítězství. Tahle kola jsou jednoduše nezaměnitelná a každý kousek této značky v sobě nese charakter šampiona.

Se španělským temperamentem

Značka má své kořeny pevně spjaté se španělským městem Alicante. Okolí tohoto města poskytuje nejen pohodičku u moře, ale taky zajímavé kopce a cyklistický duch tu má své místo. Už do svých počátků bylo cílem firmy vyrábět opravdu hi-tech kola pro nejnáročnější podmínky. Dnes jsou kola Mondraker snadno rozpoznatelný specifickým vzhledem a jsou synonymem pro vývoj technologií a inovací. Mezi vlastní technologické pecky Mondrakeru patří např. Zero Suspension System, Stealth Aluminium, Stealth Carbon nebo Forward Geometry.

Ověřeno šampiony

Přes 20 let výroby výjimečných kol s sebou přineslo i řadu profesionálních úspěchů. Na kolech Mondraker jezdí trailoví a enduro závodníci z celého světa, kteří velmi dobře znají pocity vítězství. A právě propracovaná geometrie, použité materiály a neustálý inovativní vývoj na těchto vítězstvích mají nezpochybnitelný podíl. Zařaď se i ty mezi cyklisty, které jejich kolo nebude v ničem omezovat.Zákaznický servis

po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}