Tecnifibre

 

Prestižní francouzská značka Tecnifibre patří již několik let mezi světovou extratřídu výrobců vybavení pro squash a tenis. Do portfolia Tecnifibre patří kromě prvotřídních squashových a tenisových raket i špičkové elastické výplety (legendární TF 305 Green), kvalitní omotávky (nejoblíbenější ATP Player's Wrap), míče (certifikované trunajové míče X-One) a v neposlední řadě také vyplétací stroje. Již od roku 2013 je Tecnifibre oficiálním partnerem ATP World Tour. V roce 2017 pak došlo ke spojení se značkou Lacoste.

    

 SQUASH:

Ve světě českého i světového squashe má značka Tecnifibre již několik let velmi zvučné jméno. Squashové rakety a výplety Tecnifibre dnes používá mnoho předních českých i světových hráčů a hráček, mj. mužská světová jednička Mohamed El Shorbagy, ženská světová jednička Nur El Sherbini, z českých hráčů Jan Koukal nebo Olga Kolářová. Squashové rakety s logem Tecnifibre dnes téměř bezkonkurenčně kralují českému trhu. Vysokou kvalitu raket ještě umocňují nejlepší squashové výplety současnosti.

TENIS:

Tecnifibre začíná být v posledních letech i v tenisu vnímán jako prvotřídní výrobce tenisových raket, což opět podporují vynikající elastické výplety. Jako první výrobce uvedl na trh sérii raket, která je určena peciálně pro ženy. Ambasadarkou této řady T- Rebound Tempo je Daria Kasatkina, stoupající hvězda ženského tenisu. Mezi muži s raketami Tecnifibre hrají např. Janko Tipsarevic nebo Jeremy Chardy.

 

My ze SportObchod.cz používáme squashové rakety, tašky a výplety značky Tecnifibre, stejně jako textil a další doplňky této značky. 

 

     

Aktuální nabídka


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča


Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč