VDO

Historie cyklistických computerů německé firmy VDO, produkující nejrůznější měřící techniku, se datuje už od roku 1938. Od té doby se za desítky let změnilo mnohé a mezi zákazníky VDO se zařadily takové firmy, jako jsou automobilky Volkswagen, Škoda, Audi a Porsche, kterým dodává palubní přístroje.
VDO však nezůstalo pouze na zemi a časem se jejich výrobky dostali i do kokpitů námořních lodí či sportovních letadel, produkce obsáhla také navigační systémy pro GPS.
O schopnostech techniků VDO předběhnout dobu svědčí i další významné historické mezníky ve vývoji. Již v roce 1982 VDO představuje první elektronické tachometry a v roce 1992 dokonce první bezdrátový cyklocomputer na světě, model Aero 8.
Poslední novinkou v technologiích VDO je digitální přenos, díky kterému má VDO mezi výrobci cyklocomputerů další primát. Z minulých let se stále udržel model C05 a jeho bezdrátová verze C05+, využívající analogového přenosu dat, multifunkční MC 1.0 a bezdrátový MC 1.0+ a cyklocomputer kombinovaný s pulsmetrem HC 12.6. Novinkou jsou modely C1, C2, C3 a C4 s klasickým vedením a jejich bezdrátové verze s přívlastkem DS, označujícím digitální systém přenosu dat.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Kája
Kája
Nikča
Nikča

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč