8.NAROZENINY - Cyklotrenažér Daum Ergo Bike Premium 8i

 

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
14435

Popis Parametry Hodnocení Dotazy

Popis

Ergobike Premium 8i představuje absolutní špičku - zvítězil v celoněmeckém testu. Ergometr nabízí plynulou regulaci, snadné ovládání a 100 tréninkových programů. Jednoduše můžete nahrát GPS trasy nebo data z Google Earth, a pak je projíždět při tréninku!

Vynikající ergometr, který v současnosti představuje absolutní technologickou špičku. Ergobike Premium 8i zvítězil v celoněmeckém testu ergometrů v roce 2008, čímž potvrdil náskok Daumu před konkurencí.

Všechny ergometry Daum v sobě ideálním způsobem spojují špičkovou kvalitu (vyrábí se v Německu), promyšlenou konstrukci, výjimečně snadné ovládání a revoluční software, který dělá trénink efektivní a zábavnější.

Daum Ergo Bike Premium 8i v ekonomické variantě bez nainstalovaného softwaru Univet System Home Edition.

Firma Daum vytvořila z ergometru přesnou měřicí jednotku, která splňuje ty nejvyšší nároky na řízený, efektivní trénink, umožňuje vyhodnocovat jeho historii, měřit fyziologické funkce a dlouhodobě sledovat zdravotní stav a pomáhat ve zdravotní terapii . Znamená to podrobné sledování osobní historie tréninků, které vás tak krok za krokem dovede k Vašemu cíli – k tělesné a duševní pohodě. Celý tréninkový proces můžete navíc realizovat zábavnou formou s využitím nejmodernějšího softwaru a navíc se můžete propojit se svými kamarády na internetu a on-line trénovat.

Již vás nic nebude odvádět od toho rozhodujícího – vychutnání si požitku a zábavy z jízdy. Velkoplošný informační barevný displej vám přináší informace o požadovaných tréninkových parametrech. Více než 100 tréninkových sekvencí vypracovaných vědeckými týmy jsou zárukou optimálního výsledku absolvovaného tréninku. Prostřednictvím čipové karty SD lze, v závislosti na tréninkové sekvenci, přehrávat obrazové a zvukové animace. Podpora formátu mp3 je zajištěna. K dispozici máte kompletní balíček nejvyšší kvality.

Tréninkové programy

Programy regulované watty

Tyto programy nabízejí výběr ze 41 vestavěných wattově regulovaných programů a vysoce výkonných wattových profilů. Každý z těchto programů nabízí změnu úrovně programu v intervalech po 5 wattech, což Vám umožní přizpůsobit program svým individuálním potřebám. Tři programy na „vyjetí“ umožňují rozvolnění tréninku na závěr cvičení.

Programy založené na srdečním tepu

U programů regulovaných srdečním tepem je brzdná síla určována srdečním tepem. Pokud srdeční tep překročí zadanou hodnotu, sníží se automaticky odpor v pedálech, když se srdeční tep sníží, odpor se automaticky zvyšuje. Toto chování přístroje optimalizuje efektivitu tréninku. Program nabízí deset programů regulovaných srdečním tepem.

Závodní okruhy

Tři mezinárodní triatlonové závodní okruhy - Roth, Lanzarote a Havaj - nabízejí atletům rozmanitý a efektivní trénink. Dále je zde 21 etap Tour de France, je možno je absolvovat odděleně nebo jako celek.

Speciální programy

Silový program byl vyvinut speciálně pro trénink za účelem vývoje svalové hmoty. Uživatel si může vybrat z 15 nastavených silových úrovní. Speciálně pro cyklisty byl vyvinut „RPM program“: frekvence šlapání (RPM) je udržována na úrovni zvolené uživatelem. Pokud se RPM během tréninku zvýší, zvýší se automaticky odpor v pedálech, když se RPM sníží, odpor se automaticky snižuje.

Individuální programy

Individuální programy regulované watty lze snadným způsobem vytvořit na displeji ovládacího panelu dle potřeb uživatele s celkovým trváním 30/ 60/ 240 minut.

Individuální programy regulované srdečním tepem s celkovým trváním 60/ 240 minut.

Také individuální programy regulované rychlostí se snadno vytvářejí a mohou trvat 60/ 240 minut. Průběžná rychlost je pak udržována na stanovené úrovni. Když rychlost překročí nastavenou úroveň, zvýší se automaticky odpor v pedálech, když se rychlost sníží, odpor se automaticky snižuje.

Premium Coaching – automaticky uzpůsobený trénink

Program Premium Coaching stanoví na začátku tréninku vaše osobní výkonnostní hodnoty. S ohledem na váš věk, pohlaví, čas, který máte pro trénink k dispozici a váš zvolený tréninkový cíl, program vypracuje individuální tréninkový plán. Tyto údaje jsou přehodnocovány po každém tréninku a tréninkový plán je automaticky upravován a přizpůsobován.

Jako cíl tréninku si můžete zvolit posílení kardio-vaskulárního systému, redukci váhy a tělesného tuku, celkové zvýšení vaší tělesné kondice nebo vývoj svalové hmoty.

Kardiovaskulární trénink

Užívá se k dosažení výkonného kardiovaskulárního systému a k prevenci srdečních chorob a kornatění tepen.

Redukce váhy a tělesného tuku

Užívá se k objektivnímu snížení tělesné váhy a k redukci tuku. Umožňuje také kondiční trénink k upravení tělesné kondice, výdrže a odolnosti při zátěži.

Fitness trénink

Pro zlepšení fyzické kondice, vytrvalosti a zatížitelnosti těla.

Rozvoj svalové hmoty

Využívá se při objektivním silovém tréninku a při podpoře růstu svalové masy. Ergo-bike vygeneruje na základě výkonnostního testu optimální tréninkový plán a samostatně sleduje jeho provádění.

Tréninkový plán je průběžně aktualizován skrze pravidelnou automatickou kontrolu tréninkových výsledků, což zajišťuje správné nasměrování a úspěch tréninku.

Zadáme-li tělesnou váhu a obsah tuku, je možné sledovat změny těchto položek na grafickém displeji.

Tréninkový program cardio_plus

U běžných kardio-programů jsou pevně nastavené úrovně srdeční aktivity přiřazovány předem nastaveným časovým intervalům. To, zda bylo těchto hodnot také skutečně dosahováno, během tréninku zůstává neověřeno.

V tréninkovém programu cardio_plus se každý další krok v programu aktivuje teprve ve chvíli, kdy je skutečně dosaženo zvolené srdeční aktivity. Jedině tak lze zajistit, aby zátěž, které je vystaveno vaše srdce odpovídala tréninkovým doporučením.

Přístroje ze série Premium měří variabilitu srdečního rytmu (heart rate variability, HRV) pomocí hrudního pásu a zobrazují ji na barevné ploché obrazovce ovládacího panelu.

HRV, variabilita srdečního rytmu, je unikátním měřicím parametrem, který nabízejí přístroje Daum electronic. Vyjadřuje se jím proměnlivost časových úseků mezi jednotlivými tepy srdce. U zdravých lidí má srdce dvojí funkci: zatímco zaznamenává vnitřní a vnější impulsy, reaguje zároveň citlivě na tato svá „měření“ upravením sekvence srdečního rytmu.

Individuální HRV také svědčí o tom, v jak dobré tělesné kondici a jak dobře trénovaní jsme. Vytrvalostní sportovci mají v klidu nižší srdeční frekvenci, a také vykazují vyšší variabilitu srdečního rytmu nežli netrénovaní jedinci.

Technology relax system

Tvrdý trénink a schopnost hluboce relaxovat tvoří základní stavební kameny tréninku každého špičkového atleta. Daum vytvořil jako jediný výrobce na světě pro své elektronické ergometry funkci, která uživateli nabízí kontrolovaný hluboký odpočinek před a po tréninku: Technology relax system.

Elektrický odpor kůže je měřen malými prstovými senzory. Takto nasbírané údaje jsou přetvářeny v relaxační melodii, která se na displeji simultánně zobrazuje jako sloupcový diagram. Prémiové modely umožňují použití osobních relaxačních melodií. Díky tomu se jednotlivé kroky odpočinku stávají vnímatelným zážitkem.

Tento proces umožňuje dosažení hlubokých úrovní relaxace, které by jinak byly možné jedině za pomoci komplexního autogenního tréninku.

Optimální součástky pro vysokou efektivnost tréninku

  • BRZDNÁ JEDNOTKA - Elektromagnetická brzda poslední generace nabízí sílu, dynamiku a lepší výkon při nižší spotřebě energie. Brzdový magnet a setrvačník tvoří jedinou stabilní jednotku. To zaručuje vysokou efektivitu při rotačním provozu, a to bez rušivých vibrací. Ztráty z tření jsou tak výrazně nižší. Brzda je vybavena výjimečně přesnou měřicí technologií, která je v souladu se standardem DMS.
  • POHON - Duální pásový pohon kombinovaný se samostatným brzdovým procesorem zajišťuje citlivý a účinný přenos točivého momentu.
  • RÁM - Pro naše rámy přichází v úvahu pouze jeden materiál: lakovaná ocel. Vysoká tvrdost tohoto materiálu zaručuje optimální jízdní stabilitu s minimálními reakcemi na zátěž. Průměr trubek a síla stěn jsou optimálně uzpůsobeny pro všechny zátěžové podmínky. Nízký nástup, gelový sedák a řídítka nastavitelná na +/- 180° zaručují vysoký stupeň pohodlí.
  • Hladký provoz ergometrů není dán pouze vahou setrvačníku, ale momentem setrvačnosti a rychlostí rotace. Tento moment setrvačnosti je definován evropským standardem a musí být mezi 5 kg*/ma 16 kg*/m2 . Ergometry Daum mají ergonomicky nejvýhodnější středové hodnoty.

Virtuální cyklistika

Do ergometru Daum je možné jednoduše nahrát libovolné GPS trasy nebo záznamy ze sportesterů Polar a HAC a pak tyto trasy projíždět při tréninku.

Všechny ergometry Daum jsou vybaveny počítačovým rozhraním, které umožňuje skupinový trénink nezávisle na tom, kde právě jste. Software Daum ergo_win Premium spojuje tréninkové partnery po celém světě. Prostřednictvím PC a Internetu lze přímo z domu trénovat s přáteli, lidmi stejného zaměření a s odbornými trenéry – v případě připojení webové kamery a náhlavní soupravy i včetně akustické a vizuální komunikace.

Daumův tréninkový server www.worldwidewebtraining.de spojuje zájemce o trénink přímo s trenéry. Sportovní nadšenci se mohou účastnit mezinárodních závodů online a hromadných vyjížděk online

Možnosti tréninku po internetu zahrnují také zajímavé aplikace, které přesahují online závodění. Terapeut může pomocí SD ergo_karty přenášet individuálně nastavené terapie pro zvýšení mobility a kondice přímo do tréninkového přístroje pacienta nebo rekonvalescenta. Uložená data udávají v ergometru přednastavenou formu tréninku a terapeut může být kdykoli po internetu informován o jeho úspěšném provádění.

Všechna zřízení jsou kompatibilní s českým softwarem UNIVET, který umožní „průlet“ tras v prostředí Google Earth (3D mapa vytvořená ze satelitních snímků). Trasy jsme natáčeli v průběhu roku 2008 na závodech Kolo pro život. Programátoři ze společnosti Sport Soft na jejich základě vyvinuli program, který věrně imituje profil dané trasy. Jedete do kopce, zátěž ve watech se zvyšuje a naopak. Kromě pohledu na ubíhající trať můžete sledovat svojí pozici na počítači na mapě v Google Earth. Ale nejen to, uvidíte tam také své soupeře, ti se v podobě očíslovaných bodů pohybují po stejné trase jako vy. Ti rychlejší před vámi, ti pomalejší vzadu. Celý systém funguje i přes internet.

POZOR v ceně tohoto ergobiku Premium8i není software Univet! Pokud software Univet Sytem 2009 Home edition přesto chcete, nabízíme vám cyklotrenažér Daum Ergo Bike Premium 8i + software Univet v hodnotě 6.490 Kč za zvýhodněnou cenu!

Hodnocení

Průměrné hodnocení 0 % 0 Hodnotilo 0 uživatelů

  • 5 rating:stars_more_than_four
  • 4 rating:stars
  • 3 rating:stars
  • 2 rating:stars
  • 1 rating:star

0zákazníků již zakoupilo

0%zákazníků doporučuje

Přidat hodnocení

Napište své hodnocení produktu 8.NAROZENINY - Cyklotrenažér Daum Ergo Bike Premium 8i1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu 8.NAROZENINY - Cyklotrenažér Daum Ergo Bike Premium 8i530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}