Badmintonové rakety pro děti

Dětské badmintonové rakety se vyznačují kratší délkou rámu a nízkou hmotností. Badmintonové rakety určené pro děti dokáží generovat údery s potřebnou razancí i bez příliš velké síly vložené do odehrání míčku. Dětské badmintonové rakety mají často menší velikost hlavy.Badmintonové rakety pro děti jsou prvním střetnutím nejmenších badmintonistů s pinkáním míčku přes síť. Je proto důležité, aby se dětem raketa dobře držela a hezky to lítalo. Dětské badmintonové rakety mají kratší délku rámu a jsou mimořádně lehké. Zároveň se pyšní menší hlavou, která na druhou stranu generuje dostatek síly, aby se dětem dobře hrálo i bez vynaložení velké porce energie.

Pokud si lámeš hlavu nad tím, jak děti na badminton zabalit, vyzkoušej badmintonové batohy na rakety. Dětské verze batohů jsou menší a mají kapsu přizpůsobenou přesně na menší badmintonovou raketu pro děti.

Jen trénink dělá mistry. Ambicióznější rodiče nebo děti, které badminton opravdu baví, proto mohou trávit volný čas s tréninkovými pomůckami na badminton. A jestliže to tvoje děti myslí opravdu vážně, nepodceňuj ani výběr dětského oblečení na badminton.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}