DNES DOPRAVA ZDARMA od 500 Kč.

Badmintonové rakety pro ženy

Pořiďte si badmintonovou raketu, která bude vyhovovat specifickým požadavkům žen. Obecně se dá říci, že jde o modely, které mají menší nároky na sílu v rukou díky pružnějšímu rámu. U nás si tu svoji vyberou hráčky všech úrovní i herních stylů.

Pokud se však řadíte mezi pokročilejší hráčky, zkuste se mrknout do poradny jak vybrat badmintonovou raketu. Pro pokročilé hráčky totiž platí stejná pravidla jako pro muže, a sice že nejvíc záleží na všem herním stylu.

Filtrovat

Sezóna:

Hmotnost:

Vypletená raketa?:

Použitý výplet:

Pružnost:

Délka rakety:

Vyvážení rakety:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové rakety pro ženy vynikají lehkostí, díky které rakety snadněji ovládáte. Zároveň vám s úderem trochu pomohou a dodají mu více síly a rychlosti. Dámské badmintonové pálky jsou ideální zejména pro ženy-začátečnice nebo rekreační hráčky.

Jestliže už máte něco odpinkáno, vybírejte badmintonové rakety podle herního stylu stejně jako pokročilí muži.

Zajímavou variantou badmintonové rakety pro ženy mohou být také ultralehké badmintonové rakety. Jsou ještě lehčí, než je obvyklé, a tudíž svaly a klouby méně zatěžují. Vítaným bonusem je ještě příjemnější ovladatelnost. S výběrem nejlehčích badmintonových raket ale buďte opatrné. Ne všechny jsou totiž vhodné pro začátečníky a najdete mezi nimi i elitní badmintonové rakety, se kterými hrají profi smečaři.

Pro badmintonové začátky si přečtěte pravidla badmintonu. Vyhnete se tak pinkání bez cíle a můžete se s kamarádkami hned poměřit na vítězné body.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}