Badmintonové rakety pro ženy

Pořiď si badmintonovou raketu, která bude vyhovovat specifickým požadavkům žen. Obecně se dá říci, že jde o modely, které mají menší nároky na sílu v rukou díky pružnějšímu rámu.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové rakety pro ženy vynikají lehkostí, díky které rakety snadněji ovládáš. Zároveň ti s úderem trochu pomohou a dodají mu více síly a rychlosti. Dámské badmintonové pálky jsou ideální zejména pro ženy-začátečnice nebo rekreační hráčky.

Jestliže už máš něco odpinkáno, vybírej badmintonové rakety podle herního stylu stejně jako pokročilí muži.

Zajímavou variantou badmintonové rakety pro ženy mohou být také ultralehké badmintonové rakety. Jsou ještě lehčí, než je obvyklé, a tudíž svaly a klouby méně zatěžují. Vítaným bonusem je ještě příjemnější ovladatelnost. S výběrem nejlehčích badmintonových raket ale buď opatrná. Ne všechny jsou totiž vhodné pro začátečnice a najdeš mezi nimi i elitní badmintonové rakety, se kterými hrají profi smečaři.

Pro badmintonové začátky si přečti pravidla badmintonu. Vyhneš se tak pinkání bez cíle a můžeš se s kamarádkami hned poměřit na vítězné body.

Pokud se však řadíš mezi pokročilejší hráčky, zkus se mrknout do poradny jak vybrat badmintonovou raketu. Pro pokročilé hráčky totiž platí stejná pravidla jako pro muže, a sice že nejvíc záleží na tvém herním stylu.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}