Běžecké oblečení

Vyberte si u nás běžecké oblečení pro každé počasí. V létě postačí funkční šortky a tričko, ve výbavě běžeckého oblečení na zimu vám nesmí chybět legíny, bunda a funkční mikina.

Správné a kvalitní oblečení na běh se vám přizpůsobí při vyšším tělesném výkonu. Materiály jsou pružné, prodyšné a často doplněné o reflexní prvky pro noční běhání. Oblečení na běhání, které najdete v naší nabídce splňuje vysoké požadavky na kvalitu i pohodlnost. Víme totiž, že při sportu je potřeba cítit se dobře a pohodlně.


Běžecké oblečení adidas

adidas

Běžecké oblečení Craft

Craft

běžecké oblečení a kompresní podkolenky CEP

CEP

Sportovní oblečení Endurance

Endurance

běžecké oblečení Mizuno

Mizuno

Běžecké oblečení Salomon

Salomon


Filtrovat

Top produktyU nás si oblečení na běhání vybere každý. Máme dámské i pánské kousky. Můžete vybírat i podle vkusu. Dáváte-li přednost jednoduchosti, volte jednobarevné vzory. Pro ty odvážnější máme i nejrůznější běžecká trička s potisky, běžecké legíny se vzory, různobarevné běžecké bundy a další.

Důležité je vždy myslet na zdraví a dobře se obléci. Nepodceňte tak běhání v zimě a pořiďte si běžecký nákrčník nebo běžeckou čepici. Pokud už jste si vybrali běžecké oblečení, které vám perfektně padlo, podívejte se také na běžecké boty. Ty jsou totiž absolutní základ tohoto sportu.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}