Hokejové tréninkové pomůcky pro děti

Podpoř hokejové dovednosti svých dětí s hokejovými tréninkovými pomůckami, které jim pomohou zlepšit přesnost střelby, úspěšnost přihrávek i práci s pukem. Z široké nabídky hokejových branek, střeleckých desek, puků a míčků si vyberou žáci i junioři.

Zobrazeno produktů 1–24 z 36

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.

Sada dvou odolných plastových tréninkových branek se sítí, dvěma hokejkami a pěnovým míčkem pro trénink střelby.

1 466 Kč
skladem 5 a více kusů 30.04. u vás

Stabilní skládací hokejová branka o velikosti 72" vhodná pro trénink i na cesty. Branka má standardní rozměry 183 x 122 x 81 cm.

4 029 Kč

Odolná plastová tréninková branka se sítí, dvěma hokejkami a pěnovým míčkem pro trénink střelby.

944 Kč

Dětský set Bauer PRO KNEE HOCKEY GOAL SET obsahuje malou branku, tréninkovou plachtu a 2 plastové minihokejky.

1 439 Kč

Puk na inline hokej opatřený z každé strany šesti výstupky pro snadný a klouzavý pohyb na rovném povrchu.

242 Kč

Branka Winnwell 72" + postranní síť má rozměry klasické branky, ale navíc se chlubí postranní sítí, která pochytá nepřesné střely.

8 399 Kč
skladem 4 ks 30.04. u vás

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" Heavy Duty poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích nebo zimních zápasech na rybníku.

5 799 Kč
skladem 2 ks 30.04. u vás

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad Pro je skvělá tréninková pomůcka díky které si zdokonalíte střelbu a manipulaci s holí.

1 989 Kč

Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE 2m2 je přenosná a zajistí dostatečný manévrovací prostor při vašem tréninku.

2 599 Kč
skladem 3 ks 30.04. u vás

Plachta, rozměrově určená do hokejové branky , pro trénink přesných střel. Vyrobena z pevného nylonu, snadné upevnění do klasické brankové konstrukce.

2 389 Kč

Střelecká deska Blue Sports Hockey Training Surface 20 pro trénink držení hole, střelby a nahrávek. Vysoce odolný materiál, jednoduché složení.

5 599 Kč

Hokejová branka Winnwell 60" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Branka má menší rozměry 152 x 112 x 61 cm a lze ji snadno…

2 399 Kč

Odlehčený puk pro trénink hokeje, který neposkakuje a nepřetáčí se na žádném povrchu.

299 Kč

Speed Radar Blue Sports je vyhledávanou tréninkovou pomůckou pro změření rychlosti střely nebo servisu.

6 490 Kč

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je vhodná tréninková pomůcka pro nácvik střelby do rohů a mezi betony gólmana.

1 749 Kč

Puky Bauer Mini Foam oceníte při domácí hře, kdy nemůžete použít klasické hokejové kotouče.

287 Kč

Střelecká deska WinnWell Shooting Pad Extreme je největší střelecká deska ze série WinnWell Shooting Pad, která zdokonalí váš trénink.

2 699 Kč
na externím skladě 5 a více kusů 06.05. u vás

Branka WinnWell Mini Set 31" z kvalitních ocelových trubek slouží k nácviku mimo led se sadou dvou minihokejek a hokejovým míčkem.

1 149 Kč

Mini Stick Set Bauer hokejky + míčky si užijí nadšení hráči s hokejovým srdcem. V balení najdete 2 plastové mini hokejky a 2 pěnové míčky.

458 Kč

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích nebo zimních zápasech na rybníku.

3 099 Kč

Výhodné balení Ice-Off puků Green Biscuit Snipe a Green Biscuit Original pro vaši plnou připravenost do nové sezóny.

599 Kč

Střelecká plachta simuluje brankáře, je vhodná pro branky standardní velikosti a slouží pro procvičování přesnosti střelby.