Helma POC Omne Air Spin AVIP bílá

 

{{ price | formatPrice }} s DPH

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 214 Kč
Objednací číslo:
66870
Značka
POC

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Vyberte set:

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametry Hodnocení (0 ) Dotazy

Helma POC Omne Air Spin AVIP bílá

Helmu POC Omne Air Spin AVIP v oranžové barvě ocení především nároční milovníci silniční cyklistiky.

Helma POC Omne Air Spin oranžová

S větrem o závod

Helma Omne Air Spin byla navržena se specifickými zónami pro proudění vzduchu v helmě. Díky tomu nejen skvěle větrá a proudící vzduch ochlazuje hlavu, ale hlavně přináší naprosto minimální odpor vzduchu. Pevná polykarbonátová skořepina spolehlivě ochrání hlavu i v případě opravdu tvrdého pádu.

Bezpečné přilby s původem ve Švédsku

POC Sports je poměrně nová švédská společnost, která se zaměřila na výrobu přileb a dalších bezpečnostních prvků. Na vývoji přileb se podílejí konstrukční inženýři, strojní specialisté, odborníci na materiály a grafičtí designéři spolu s odborníky z oblasti neurologie a ortopedie.

Díky tomu vznikají přilby, které nejen skvěle plní ochrannou funkci, ale zároveň skvěle vypadají.

Ochraňte svou hlavu před pádem

Helma je vybavena technologií SPIN, která snižuje následky pádu z úhlu. Zeslabuje totiž rotační síly, které při pádu ve vyšší rychlosti poškozují mozek. Vaše hlava tak bude ve větším bezpečí i v náročnějších horských terénech.

Lehká a bezpečná

EPS vrstva s optimální hustotou nabízí ideální poměr mezi nízkou hmotností a ochranou proti nárazu. Skvělý systém nastavení přilby umožní nastavení helmy po celém jejím obvodu pomocí kolečka.

Helma POC Omne Air Spin oranžová

Dopřejte si pohodlí

Helma má zevnitř tvarované polstrování, takže vám přesně padne na hlavu a nikde vás nebude tlačit. Navíc má prostor pro pohodlné uchycení brýlí, díky kterému už nebudete muset řešit problém s otlačenýma ušima.

Stylový design a skvělá aerodynamika

Výrazný bílo-oranžový design AVIP přispěje k vaší lepší viditelnosti a tím i bezpečnosti. Přilba má moderní užší tvar, než její předchůdci a díky tomu má také lepší aerodynamické vlastnosti.

AVIP je zkratka pro Attention (pozornost), Visibility (viditelnost), Interaction (interakce) and Protection (ochrana)

Jedná se o dosud nejambicióznější iniciativu značky POC, která podporuje bezpečnost cyklistů. Tyto základní prvky jsou jsou navrženy a vyvinuty tak, aby fungovaly jednotlivě i všechny zároveň.

Zvyšující se obliba cyklistiky zároveň přináší rizika a bezpečnostní problémy spojené se sdílením silnic s motoristy, jinými cyklisty a chodci. Dopravní experti, lékaři, psychologové za pomoci laboratoří POC a WATTS tuto oblast zkoumali, aby lépe porozuměli konkrétním rizikům provozu na silnicích ve vztahu k cyklistům. Především se zabývali vnímáním, viditelností, barvou a kontrastem, komunikací, psychologií, digitální technologií, aerodynamikou a dalšími odvětvími.

Pozornost Jde o dosažení jednoduchého, ale zásadního cíle - upoutání pozornosti ostatních na vaši přítomnost. Pozornost využívá ty nejlepší možné nástroje, aby cyklista byl v provozu jasně a v milisekundách rozpoznatelný.

Viditelnost Optimalizace viditelnosti v řadě různých situací, včetně ročního období, počasí, denní doby, vzdálenosti, prostředí a světelných podmínek prostřednictvím vzájemného působení barev, materiálů, kontrastu, vzorů, pohybu a světla.

Interakce Výzkum možností a příležitostí pro komunikaci a technologické interakce mezi jezdcem, motoristy a chodci za účelem podpory proaktivní bezpečnosti. Interakce také podporuje komunikaci s vnějším světem v situacích po nehodách, kdy je nutný zásah záchranářů nebo lékařů.

Ochrana Rozvoj fyzické ochrany se zaměřuje na minimalizaci množství energie přenášené do mozku a těla cyklistů. Ochranné prvky jsou navrženy díky inovativní technologii.

Kromě vývoje vysoce účinných přileb, které podporují nové bezpečnostní prvky, aerodynamiku a celkový výkon, existuje řada nových funkčních, technických a výkonnostních produktů pro cyklisty.

Oranžová barva se vám nelíbí? Stejnou helmu máme také v jiných barvách.

 


poc
poc

Značka POC, přední výrobce helem, brýlí, oděvů a doplňků pro zimní sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku.

Od počátku si stanovila za hlavní úkol chránit životy a minimalizovat následky nehod sportovců tak, že bude vyvíjet sportovní vybavení s ohledem na optimální osobní ochranu a bezpečnost.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

Barva bílá oranžová
Síťka proti hmyzu Ne
Hmotnost asi 288 g (podle velikosti)
Technologie výroby Inmold (metoda vstřikování)
Regulace velikosti helmy Ano
Použití podle stylu jízdy Silniční

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Helma POC Omne Air Spin AVIP bílá1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Helma POC Omne Air Spin AVIP bílá530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}