Hokejové rukavice

Potřebujete dávat jeden gól za druhým? V hokejových rukavicích budete mít cit v ruce, kontrolu nad pukem a hokejka nebude klouzat. Takže si to v nich můžete namířit přímo do brány. Nespoléhejte na čestnou hru soupeře a bez kvalitních rukavic na led nechoďte. Jenom v rukavicích na hokej jsou prsty v bezpečí, protože jsou vyztužené přesně tam, kde nejčastěji dochází k sekání.

Pokud si nejste jistí, jaký model hokejových rukavic bude pro vás ten pravý, nechte si poradit, jak správně vybrat hokejové rukavice.

Filtrovat

Barva:

Velikost:

Stupeň ochrany:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyTen, kdo to s hokejem myslí vážně, nedá bez hokejových rukavic ani ránu. Hokejové rukavice jsou nejlepší ochrana pro šikovné ruce, protože soupeři si servítky neberou.

Rukavice na hokej jsou lehké a s našimi hokejkami tvoří nerozlučnou dvojku. Anatomické tvarování, antibakteriální provedení a chrániče zápěstí vám na rukou vytvoří štít, aby vám ani zákeřná sekyra nepolámala prsty.  

Střílejte nechytatelné góly a zamotejte hlavu brankáři. Hokejové rukavice CCM s hokejovými rukavicemi Bauer patří k osvědčené kvalitě. V nabídce pro vás máme nejnovější modely, které nadchnou i ostřílené hokejisty.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}