Cestovní kávovary

Jsou 4 ráno a vy doháníte deadline v práci, zkouškové na kolejích nebo vyrážíte na dlouhou štreku? Nakopněte se s cestovním kávovarem a práci pod tlakem nechte na něm. Nanopresso vyčaruje lahodnou kávu za pár sekund jen s trochou pumpování. Váží jako konzerva tuňáka, takže se vejde do kapsy v krosně, kabelky nebo šuplíku. Pokud se chcete dostat spíš do varu, zkuste moka konvičku. A pro ty, které baví změna chuti při chladnutí kávy, máme kávové filtry. Vybírejte dřív, než před vás někdo postaví 3v1.

FiltrovatVíte, jak spřátelit toho kavárenského flákače a turistu ve vás? Ukažte jim kávovar na cesty. Vsaďte se o 100 g arabiky, že vám káva v horách zachutná stejně jako na vysezené sedačce. Ale jaký druh přípravy si zvolit? 

Nanopresso připraví espresso z jemně mleté kávy nebo kapslí opakovaným stlačením pístu jedním palcem. Z dávky 8 g dostanete 80 ml nápoje už do půl minuty, protože tlakem se káva uvolní rychleji. Očekávejte intenzivní a výraznou chuť. Proces můžete opakovat více jak 100x, takže ušetříte čas i majlant za dýška.

Pokud máte přístup k plotýnce, sáhněte po nerezové mokka konvičce. Ruka si odpočine, protože tlak vytváří horká pára. Káva pak probublává skrze sítko, takže hezky pění. A vy získáte hořkou nálož energie bez krémové předehry. Za pár minut zvládnete udělat 9 dávek naráz, což ocení hlavně fanšmejkři okolo.

Filtrované káva zase potřebuje jen horkou vodu, filtr a zákony gravitace. Doba extrakce kávy je sice pomalejší, ale na jazyku si pohrajete se složitějšími tóny chuti. I když si ji nestihnete vypít ještě za tepla.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}