Hrnky a skleničky

Pitný režim je důležitou součástí aktivního a zdravého životního stylu. Nezapomeňte ho doplňovat i při kempování a na cestách. Cestovní hrnky a skleničky budou vaším skvělým pomocníkem. Pro milovníky kávy jsou ideální skleničky na kávu, s nimiž se budete cítit jako v italské kavárně. Na své si přijdou i milovníci čaje s výběrem hrnků na čaj. Rádi si na konci dne vychutnáte skleničku dobrého vína? Pak vám nemůžou chybět cestovní skleničky na víno. V chladnějších teplotách také jistě oceníte termohrnky, které udrží nápoje teplé.

Filtrovat

Top produktyPravidelné doplňování pitného režimu může být na cestách nebo při kempování těžší než v pohodlí domova. Ovšem s tím správným cestovním hrnkem to bude hračka. Až najdete ten svůj, nebudete chtít pít z ničeho jiného.

Plecháčky a plechové hrnky jsou univerzální a můžete je používat nejen venku u táboráku, parádu udělají například i v kanceláři.

Pokud bez kávy nedáte ani ránu, budete potřebovat hrnek nebo skleničku na kávu. Hrnek na kávu můžete využívat každý den, ať už ve vlaku nebo při procházce přírodou. Vychutnáte si raději šálek čaje? Mrkněte se na hrnky a skleničky na čaj.

V cestovních skleničkách na víno si budete moct dopřát sklenku vašeho oblíbeného vína, ať jste kdekoliv.

Plastové skleničky budou ideální volbou pro rodiny s dětmi, protože toho vydrží opravdu hodně.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}