DNES DOPRAVA ZDARMA

Kempingové vybavení

Ať je zima nebo teplo, příroda si nevybírá. Vždy má své kouzlo a jiskru. Na jaře ve stanu, v létě u rybníka, během podzimu zdolat barevné vrcholky hor a v zimě navoskovat běžky. Je jasné, že budete potřebovat různé vybavení. Není však třeba propadat panice. Vybavení na kempování využijete na Lipně i na Ještědu. Kdo je připraven, není překvapen.

Tak či tak si můžete na cestách ohřát hotové jídlo či kávu na doplnění energie. Kousek místa v batohu věnujte vybavené lékárničce. Lopuchovým listem si odřené koleno raději nemotejte.

Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyŽe jste naposledy v kempu míchali buřtguláš klackem a kávu pili z horkého kelímku - samozřejmě bez podšálku? Spálené prsty a přírodní campingové vybavení vám možná zaručí vtipnou historku. Vhodně zvolená výbava však udělá z vašeho kempování luxusní pobyt.

Pondělí - smažák, úterý - smažák, středa - spálený smažák… Chcete změnu? Snídaně, obědy, večeře, rychlé svačinky či smoothie. Vegetarián, masožravec, alergik i malé dítě. Všichni si najdete své favority. Hotové jídlo patří mezi nezbytné kempovací vybavení.

Sportovci mají své oblíbence mezi různými nakopávači a super nápoji, co vám zaručí skvělý výkon. Vy jste ale na dovolené, že? Vychutnejte si čerstvě mletou kávu z cestovního kávovaru či retro konvičky. Šálek na espresso prostě nesmí ve vašem camping vybavení chybět.

Poradíme vám

contact Dana HavířováProduktový specialista

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}