Zákaznický servis

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

Jak přepravit dvě kola?

Chystáte se se svojí drahou polovičkou na cyklovýlet a marně si lámete hlavu nad tím, jak přepravit dvě kola bez toho, abyste se s nimi museli nepohodlně mačkat v autě? Typů a druhů nosičů je jako máku a laik se v nich jen těžko vyzná. Proto jsme připravili podrobný recept, díky kterému transport dvou kol zvládnete levou zadní.

Pomocí střešního nosiče

Dvě kola snadno přepravíte, zkombinujete-li základní střešní nosič se dvěma střešními nosiči kol. Základní střešní nosič jednoduše vyberete pomocí Thule Fit Guide konfigurátoru.

Pokud potřebujete přepravit standardní typ kol, pak sáhněte po základních nosičích kol. Při převozu není potřeba kola rozmontovat, takže manipulace s nimi je maximálně pohodlná a rychlá. Vyberte si buď cenově příznivý Thule FreeRide 532 nebo Thule ProRide 598 (nástupce modelu 591), který se vyznačuje vyšší nosností a snadnějším systémem pro upínání kola.


Elegantní design ProRide 598

Pro bezpečnou přepravu atypických kol nebo dražších kol s karbonovým rámem doporučujeme speciální nosiče kol. U těchto nosičů je potřeba před transportem odmontovat přední kolo. Vybírat můžete mezi modely Thule ThruRide 565 nebo Thule OutRide 561.

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí střešních nosičů»

Pomocí nosiče na tažném zařízení

Jestliže neplánujete do budoucna přepravovat více než dvě kola, pak klidně sáhněte po nerozšiřitelném nosiči.

Vašemu autu budou slušet nový a skládací Thule EasyFold XT 933, lehký a kompaktní Thule VeloCompact 924 nebo cenově příznivý Thule EuroRide 940. Pokud vlastníte elektrokolo, pak zvažte koupi Thule VeloSpace XT 938, který je pro přepravu elektrokol nejvhodnější.


Typický vzhled nosiče na tažné zařízení

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí nosičů na tažném zařízení»

Pomocí nosiče na páté dveře

Pokud se vozíte v Hatchbacku nebo Kombíku, sáhněte po Thule ClipOn High 9106 nebo Thule ClipOn High 9105. Pro Jeepy a Vany se pro přepravu dvou kol hodí Thule BackPac 973. Pro konkrétní informaci, zda je ten či onen nosič kompatibilní právě s vaším autem, kontaktujte produkt manažera.


Konstrukce nosiče na páté dveře

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí nosičů na páté dveře»

Kam dál?

Zákaznický servis

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}