Jak přepravit tři kola?

Ve třech je na kole vždycky větší sranda. Míň zábavy si užijete při vymýšlení, jak ty tři kola vlastně přepravit. Svět nosičů kol se laikovi může zdát nepřehledný a chaotický. Proto jsme pro vás připravili přehledný a konkrétní návod, jak na transport tří kol. Pojďme na to, bude to jízda.

Pomocí střešního nosiče

Nakombinujte základní střešní nosič se třemi střešními nosiči kol. Jaký základní střešní nosič padne vašemu autu zjistíte pomocí Thule Fit Guide konfigurátoru.

Ze střešních nosičů kol vyberte pohodlný Thule ProRide 598 nebo cenově dostupnější Thule FreeRide 532. Oba slibují rychlou a snadnou manipulaci s koly.


Elegantní design ProRide 598

Pokud máte dražší, atypické kolo, doporučujeme modely Thule ThruRide 565 nebo Thule OutRide 561. Před cestou je sice nutné odmontovat přední kolo, na druhou stranu bude váš poklad při transportu v maximálním bezpečí.

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí střešních nosičů»

Pomocí nosiče na tažném zařízení

Pro přepravu dvou až tří kol si připevněte na tažné zařízení nosič pro dvě kola Thule EuroClassic G6 LED 928 spolu s adaptérem 9281.


Typický vzhled nosiče na tažné zařízení

Pokud zvažujete do budoucna přepravu tří až čtyř kol, pak sáhněte po rozšiřitelných nosičích Thule EuroClassic G6 929 nebo Thule VeloCompact 926. Jedná se o nosiče pro přepravu tří kol, jejichž nosnost rozšíříte jednoduše pomocí adaptéru o další kolo.

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí nosičů na tažném zařízení»

Pomocí nosiče na páté dveře

Jedinou možností jak přepravit tři kola na zadních dveřích je pomocí nosiče Thule BackPac 973 a adaptéru 973-23. Tento nosič se ale hodí jen pro Jeepy a Vany, takže pokud vlastníte Hatchback nebo Kombíka, pak zvolte střešní nosič nebo nosič na tažné zařízení.


Konstrukce nosiče na páté dveře

Přečtěte si výhody a nevýhody přepravy kol pomocí nosičů na páté dveře»

Kam dál?

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč