Technologie

Hledat abecedně:

Nejčastěji hledané technologie

 • Babolat Intermediate Cortex

  Herní komfort a dobrý cit pro míč

  Konstrukce je z dvojího materiálu – Cortex Dampening System pro maximální cit a druhý CDS, který je o 20% pružnější pro zaručení optimálního komfortu při každém úderu. Jedná se o ideální rovnováhu mezi herním komfortem a dobrým citem pro míč.

 • Babolat Hybrid Frame Construction

  V rámu rakety se snoubí dva tvary

  Rám rakety se pyšní úpravou Hybrid Frame Construction. Jedná se o kombinaci čtvercového a eliptického tvaru rámu pro perfektní rovnováhu. Širší rám v krčku (+ 1 mm), dále v hlavě a na pozici 3/9/12h (+1,5 mm) zlepšuje přesnost a stabilitu rakety.

 • Bauer Form-Fit 3

  Zvýšená ochrana zánártí

  Přepracovaný jazyk FORM-FIT 3 není nijak zvlášť prošívaný, ale do jeho středu byl umístěn výlisek z metatarsalu. Tento extrémně tvrdý kompozitový plast je odolný vůči nastřelení pukem do přední části bruslí. Právě jazyk se z přední části brusle největší mírou podílí na tlumení ran. Z vnitřní strany je jazyk z kvalitního materiálu prošit tak, aby vznikly dva tunely pro zmírnění tlaku vznikající při utáhnutí tkaniček. Anatomicky tvarovaný jazyk s vysokou hustotou materiálu FORWARD FLEX zajišťuje maximální bezpečí pro zánártí a ochranu před odřením tkaničkou.

  Form-FIT 3

 • Oakley Prizm

  Zorníky Oakley s technologií Prizm Lens

  vám pomohou vidět okolí ve vyšším kontrastu, s lepším barevným podáním, jasnější a ostřejší, takže můžete reagovat rychleji na situaci v okolí. Kromě vylepšeného rozpoznávání detailů také zlepšují vaši schopnost periferního vidění, takže lépe uvidíte pohybující se objekty na periferii.

 • YONEX Super HMG

  Yonex Material Frame: Super-HMG

  Do nové rakety ARCSABER10 je přidán speciální Graphite modul "Super HMG", který byl integrován do vnější strany rámu pro maximalizaci trampolínového efektu při úderu. Hybridní rám, kombinace "Cup-Stack Carbon Nanotube" na vnitřní straně a "Super HMG" na vnější stráně rámu umožňují výbornou kontrolu míče a flexibilitu při silném úderu.

 • Bauer Tune Fit Strapping System

  Snadné nasazení

  Systém zapínání Bauer Tune Fit umožní díky třem páskům se suchým zipem snadné nasazování i vysvlékání chráničů.

 • Mizuno NightLite

  Buďte vidět

  Tento kousek má Mizuno NightLite reflexní logo a lemování pro vaši bezpečnost za zhoršené viditelnosti.

 • Bauer AX Suede Quattro Grip

  Dokonalý cit a pevný úchop

  Odolná dvojitá dlaň z materiálu AX Suede Quattro Grip vám přinese špičkový cit pro hůl a díky gripové vrstvě ji budete mít pevně v rukou.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}