Hledat abecedně: - a

Hledat abecedně:

 • ABUS AirPort

  Schovejte brýle bez ztráty rychlosti

  Speciální držák na brýle umožní jejich uložení v helmě bez ztráty aerodynamiky. To se hodí v případě, že už se začíná stmívat a vy chcete brýle odložit.

 • adidas POWERPULSE

  Maximalizace účinnosti střely

  U technologie adidas POWERPULSE™ bylo těžiště boty změněno tak, aby největší hmotnost byla v přední části boty. Díky tomu jsou biomechanické parametry pro střelbu přímým nártem (maximálně napnutá poloha nohy, maximální úhlová rychlost nohy, maximální točivý moment) optimalizovány tak, že ve výsledku je dosaženo výrazně vyšší rychlosti míče i optimální polohy nohy ve srovnání s konvenčními kopačkami.

 • ABUS Half ring

  Snadné utažení

  Utahovací kolečko je napojené na upínací systém, který utahuje a povoluje helmu v její zadní části.

 • adidas Primegreen

  Eko produkt pro lepší svět

  Produkty z materiálu Primegreen jsou zaručeně vyrobené ze série recyklovaných plastů. Ten se sbírá např. z oceánů a adidas z něj následně vyrábí boty a textil, aby ochránil životní prostředí pro budoucí generace.

 • Asics Dynawrap

  Skálopevné utažení

  Boty jsou vybaveny utahovacím systémem Dynawrap, který je integrovaný do svrchní části boty. Ten při utahování tkaniček stahuje svršek boty přes jazyk kolem nártu tak, aby nedocházelo k posunu chodidla uvnitř boty ať se děje co se děje. Výsledkem je skvělý komfort a neochvějná jistota pohybu.

 • adidas TechFit

  Kvalita nahoře

  Svrchní část boty kryje důmyslný technologický prvek TECHFIT, který má výjimečnou schopnost docílit rychlou a příjemnou adaptaci nohy na nově nabytou obuv. Noha se okamžitě přizpůsobí charakteru boty a začne sázet góly jako na běžícím páse.

 • ABUS Full ring

  Spolehlivé utažení

  Utahovací kolečko je napojené na upínací systém, který utahuje a povoluje helmu po celém obvodu. Tento bezpečnostní systém se používá u dražších modelů a profi helem.

 • Adidas non-marking

  Nezanecháte stopu

  Podrážka s technologií non-marking nezanechává na podlaze žádné šmouhy a vyznačuje se dlouhou životností. Non-marking podrážky jsou vyrobeny ze speciálních materiálů adidas a pryžová podešev musí sportovci umožnit rychle reagovat, skákat, sprintovat a pohybovat se do stran bez nežádoucích šmouh na podlaze.

 • Anti-Fog

  Konec mlžení plexi

  Plexisklo je vybaveno speciální technologií Anti-Fog, která zabraňuje mlžení.

 • Adidas Feel Ready

  Buďte připraveni za každých okolností. Technologie ADIDAS FEEL READY zajistí odvod potu a pocit sucha po celou dobu tréninku. Prodyšný materiál zajistí komfort i při intenzivním pohybu.


 • adidas SprintFrame

  Ultralehká konstrukce pro jistý nášlap

  Rychlost hry se zvyšuje a vy musíte být vždy alespoň o krok před soupeřem. Proto adidas představil ultralehkou konstrukci podešve SprintFrame. Tento pevný základ podrážky zpevňuje botu a poskytuje noze lepší stabilitu při běhu a prudkých změnách pohybu.

 • Antialergické vycpávky

  Antialergické vycpávky

  Pomáhají udržovat hlavu v suchu a přinášejí skvělý komfort nošení.

 • Asics Wet Grip Outsole

  Zaběhejte si i při lehkém jarním dešti

  Směsice organických a neorganických materiálů se snoubí do technologie Wet Grip Outsole a pomáhá udržet dokonalou stabilitu na mokrém povrchu. Nemusíte proto čekat, až povrch uschne a můžete se vydat na běh třeba za deště.

 • Asics Duomax Support System

  Zakořeňte do bot a nevyvrátí vás ani silný vítr

  Mezipodešev využívá technologie Duomax Support System pro lepší podporu a snazší udržení stability běžce. Mezipodešev s dvojitou hustotou je navržená přímo pro sport, takže obuv dobře rozumí hbitým nohám a zlepšuje běžecké vlastnosti.

 • adidas ClimaLite

  Zůstaňte v suchu

  Tkanina s technologií adidas ClimaLite je navržená tak, aby odváděla pot od těla na povrch textilie, odkud se rychle odpaří. Tělo si tak udrží správnou teplotu i při náročném sportu. 


 • adidas adiPRENE+

  Lehkost pohybu

  adidas adi PRENE +

  adidas adiPRENE® + podporuje svými vlastnostmi odrazovou fázi hráče a používá se pouze v přední části obuvi. Tento účinek je možné přirovnat k trampolíně. Materiál je mnohem tvarově stálejší než klasický materiál pro podešve EVA, tudíž lze dosáhnout dlouhé životnosti podešve.

  To je důležité zvláště při místně zvýšeném zatížení (např. při zvýšeném tlaku pod základním kloubem palce nebo při pokleslé příčné klenbě). adidas adiPRENE+ se používá jako polštář v materiálu podešve, nebo v celé přední části nohy jako Full Forefoot adiPRENE+.

  Začínající hráč ocení lehký a pohodlný pohyb při odvalování nohy, výkonnostně zaměřený sportovec bude těžit z výrazně dynamičtějšího odvalování a odrazu.

 • adidas Tuned Fit

  Pevnější šněrování

  Inovované šněrování Tuned Fit má asymetrický tvar, který směřuje ze středu nártu směrem k vnější laterální části. Díky tomu je chodidlo v botě pevněji ukotveno a drží jako skála při náročných úkrocích, výpadech  a skluzech.

 • adidas Bounce 2.0

  Tlumení Bounce verze 2.0

  Obuv je vybavena druhou generací tlumící pěny Bounce. V kombinaci s tradiční EVA pěnou se jedná o vyvážený zážitek při došlapu, který je měkký a zároveň ciltivý. Pro hbitý a přesný pohyb po dvorci je tato vlastnost mezipodešve vítaným krokem vpřed.

 • Asics Flexion Fit

  Ochranný elastický krunýř

  Špičková sportovní obuv už dávno není jen o umělé kůži. Svrchní část se často odlehčuje a vyztužuje speciální směsí polymerů, které botě dodávají pevnost, komfort a zároveň ji výrazně odlehčují. Řešení od Asicsu nese název Flexion Fit. Svršek je zaobalen v ochranném krunýři, který výborně reaguje na pohyb, je flexibilní, ale zároveň velmi pevný a mimořádně odolný proti oděru.

 • adidas Lightstrike

  Lehká a dynamická

  Nejlehčí a nejdynamičtější odpružení od adidas nese název Lightstrike. Tato ultra-lehká pěna okamžitě reaguje na změny rytmu při pohybu a vloženou energii vrací zpět do každého kroku. Dynamika, lehkost a rychlost jsou hlavním znakem pro obuv vybavenou touto mezipodešví.

 • adidas adiTUFF

  Bez odřených prstů

  Bez ohledu na to jak používáte svoji obuv, namáháte nohy i boty až na samou hranici únosnosti. Proto je tato bota adidas z vnější strany extrémně odolná a uvnitř pohodlná, aby i po namáhavém tříhodinovém zápase byly vaše nohy stále plně ve hře. Z důvodu extrémního zatěžování v závislosti na specifickém typu pohybu se prstní část ve svršku vyztužuje materiálem adiTUFF®, aby obuv zaručovala dostatečnou ochranu proti oděru. 

 • adidas Aeroready

  V suchu a pohodlí za každou cenu

  Technologie Aeroready vychází z předchozí technologie adidas ClimaLite. Oblečení s technologií adidas AeroReady ještě lépe odvede pot od těla na povrch textilie. Zde se pak rychleji odpaří. Tělo si tak udrží ideální teplotu i při maximálním nasazení.

 • Asics Trusstic System

  Běhejte s pocitem naboso

  Trusstic System využívá snížení hmotnosti podrážky na minimum, proto je obuv velice lehká a zvyšuje rychlost pohybu. Přesto bota drží dokonale pohromadě a tvoří komplexní celek, ve kterém se budete cítit, jako kdybyste se vznášeli.

 • adidas Pro-Moderator

  V souvislosti se speciálně vyztuženými běžeckými botami lze od zákazníků nezřídka zaslechnout, že tvrdší oporu proti pronaci vnímají jako nepříjemnou nebo dokonce rušivou. Z tohoto důvodu firma adidas vyvinula technologii Pro-Moderator. Podpůrný účinek není zajišťován blokem z pevnějšího materiálu podešve jako dosud, ale díky vrstvě z TPU nanesené přímo na podešvi.

  Ve výsledku má tento postup několik výhod:
  • Rovnoměrnější pokles pevnosti materiálu z mediálního směru do laterálního.
  • Již není možné zvlnění povrchu podešve, což u klasických podešví rychle vedlo k tvorbě přehybů.
  • Běžec již nemá žádný přímý kontakt s oporou proti pronaci, protože tato opora probíhá pouze po vnitřní straně boty a nikoli pod jeho nohou.

 • Anti-Scratch

  Stop škrábancům

  Plexi je vybaveno vrstvou Anti-Scratch odolnou proti poškrábání během používání.

 • ABUS Lower Edge Protection

  Zvýšená ochrana záhlaví a krku

  Více ochranného materiálu v záhlaví chrání tuto choulostivou oblast před případným nárazem, který by mohl být kritický.

 • adidas Powerspine

  Zachování energie střely

  Technologie POWERSPINE® je inspirována technologií FINGERSAVE používanou v brankářských rukavicích. Predator Power Spine® minimalizuje ztrátu energie během kopu a redukuje „prohnutí” v nártní části nohy. Touto cestou je energie přímo vložena do střely a zvětšuje odkopovou sílu. Veškerá síla je použita správným směrem a zabraňuje zranění nártu při silných střelách, na druhou stranu dobrá ohebnost Power Spine® zlepšuje správný ohyb přední části chodidla, což přispívá k přirozenému pohybu hráče.

  Vytlumení podrážky adidas Powerspine

   Redukce prohýbání nártu

 • ABUS High Visibility

  Budete vidět

  Díky odrazkám na helmě budete dobře vidět, takže nehrozí, že vás řidiči přehlédnou.

 • ABUS In-Mold and EPS

  Lehounká, ale bezpečná

  Helma disponuje technologií ABUS In-mold, díky které je lehčí a pevnější. Při výrobě se do vnější skořepiny vstřikuje EPS pěna, která je lehká a maximálně pevná. Pro moderní bezpečnou helmu je tato technologie naprosto nezbytná.

 • Asics N.C. Rubber

  Odolná a přilnavá podrážka

  Speciální směs gumy N.C. Rubber, ze které je vyrobena podrážka, zajišťuje mimořádnou přilnavost a dlouhodobou odolnost proti oděru. Podrážka vás podrží v každém směru i při nejvypjatějších momentech.

 • adidas ClimaWarm

  Dejte sbohem vánočnímu přibírání a sportujte i v zimě

  ClimaWarm je tepelná izolace z lehkých a prodyšných materiálů, které vás ochrání před chladným a větrným počasím. Hustě tkaná syntetická vlákna, případně mikrokomůrky udržují teplo přímo u pokožky a naopak od ní propouští vlhkost.

  ClimaWarm odpařuje pot a udrží vás v suchu i při vyšší fyzické námaze. Oblečení s technologií ClimaWarm vám umožní sportovat i v zimním období.

 • ABUS MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • adidas Purecut

  Převezměte taktovku a zmocněte se hry

  Kompresní střih kopaček Purecut nabídne zvýšenou stabilitu, což společně s precizním šitím umožní hráčům udržovat ideální kontrolu nad míčem a získat pro něj takový cit, jaký si ani nedovede představit.

 • adidas adiPRENE

  Tlumený došlap

  adidas adiPRENE

  adidas adiPRENE® se používá v oblasti paty jako dodatečný tlumící materiál, který má za úkol snižovat zatížení, ke kterému dochází během fáze došlapu. Materiál se přitom díky svým viskózním vlastnostem cíleně deformuje, takže pohlcuje velkou část energie.

  U sportovních odvětví (např. házená, volejbal, tenis) se materiál používá jako polštář pod patní kost. Naproti tomu u běžeckých bot se materiál používá v zadní, vnější oblasti paty. Důvodem je poloha nohy (lehká supinace) během prvního kontaktu se zemí.

 • adidas Parley

  Ochrana životního prostředí

  Výroba tohoto produktu vychází z filozofie ochrany životního prostředí hnutí Parley Ocean Plastic, které sbírá plastový odpad z pobřeží oceánů. Následně je tento odpad přetvořený v tkaninu, ze které se vyrábí textil s označením Parley a Primeblue. Adidas jako jeden z prvních světoznámých výrobců sportovního oblečení přišel s tímto nápadem v roce 2019 a převedl jej do praxe.

 • adidas a3

  adidas a3 Technologie tlumení v oblasti mezipodešve adidas a3. Abyste snáze po chopili výhody a3, je lepší nejprve zmínit nevýhody klasických pěněných materiálů jako jsou EVA a PU. Odolnost a výdrž stejně jako pružící a tlumící vlastnosti i tepelná stabilita těchto materiálů je na výrazně nižší úrovni než u materiálů na bázi TPU. Další nespornou výhodou TPU je i snadnější tvarování než u klasických materiálů. Materiál a3 podešev je vyrobená z TPU (Termoplastický Poly Uretan), který má úplně jinou strukturu než pěna EVA nebo PU, je to díky tomu, že molekuly látky TPU jsou mnohem blíže u sebe. Tím je dána mnohem větší trvanlivost a odolnost TPU podešve. Další nevýhoda pěněných materiálů je jejich tepelná nestabilita, která se projevuje změknutím / ztvrdnutím materiálů při vysokých / nízkých teplotách se TPU netýká. TPU má stejnou charakteristiku měkkosti od - 10 do + 20 °C.

  Myšlenka deformačních zón u automobilů nám pomůže pochopit funkci a3 elementů (buněk). Velký počet malých elementů daných dohromady a tvořící celou strukturu má výborné a předvídatelné deformační vlastnosti. Kdo by nechtěl botu, která mu vydrží věky? S a3 jsme udělali velký krok právě tímto směrem. To znamená, že tlumení stejně jako stabilita a podpora, je to, co tato obuv nabízí. Právě tvar a3 elementů (buněk) má největší vliv na výborné vlastnosti celé podešve. Pro každou velikost obuvi jsou individuálně navrženy vlastnosti jako tvar, měkkost, atd., To znamená že vlastnosti velikosti 3,5 UK budou úplně někde jinde než 13 UK. Tuto možnost u klasických pěněných materiálů prostě nemáte. Na první pohled sice biunce structure vypadá dost futuristicky, ale nezobrazuje se v tom nic jiného, než několik let intenzivního vývoje. Výsledkem je nová konstrukce podešve, která má super vlastnosti.

 • adidas Non Stop Grip

  Přilepte míč k noze a utečte soupeřům

  Cit pro míč je to, co z vás udělá krále trávníků. Žádné odskakování míče od nohy, přesné pasy na dlouhé vzdálenosti a špičková kontrola míče v absolutní rychlosti jsou samozřejmostí díky Non Stop Gripu. Tenká vrstva bodů vystupujících z profilu kopačky je zárukou těchto vlastností ve všech podmínkách.

 • adidas Formotion

  Volnost pohybu

  Inspirací pro technologii adidas FORMOTION byla rozmanitost pohybů lidského těla během sportovní zátěže. V závislosti na příslušných pohybech je tělo pružné a ohebné a vzápětí na to pevné a stabilní. Proto firma adidas vyvinula koncepci oblečení, která tyto požadavky splňuje. Oblečení FORMOTION je proto stejně jako lidské tělo tvarováno trojrozměrně, takže se dokáže přizpůsobovat tvaru těla a podporuje přitom svalstvo při extrémním zatížení. Tkanina současně vyvíjí kompresi všude tam, kde je to zapotřebí a v ostatních oblastech zajišťuje absolutní volnost pohybu, dodatečnou ochranu, jakož i mimořádné větrání v zónách s vysokou tvorbou tepla a potu.

  FORMOTION optimalizuje pohyb sportovce ve třech specifických sportovních oblastech: sporty s lineárními pohyby jako je běh, sporty s rotačními pohyby jako je tenis a sporty se spirálovitými pohyby jako je fotbal.

  Technologie FORMOTION jde ale mnohem dál a podporuje sportovce při pohybech, specifických pro jejich sportovní odvětví. K tomuto účelu slouží mimo jiné technologie Power Band. V jejím rámci se používá vysoce elastický materiál, který dokáže velice účinně pohlcovat a opět uvolňovat energii, což napomáhá ke kontrole a podpoře svalové aktivity ve specifických oblastech. Důsledkem je zaručení optimálního průběhu pohybu během tréninku či závodu.

 • Asics Durasponge Outsole

  Boty pohltí nárazy jako houba

  Technologie Durasponge využívá speciální gumy Ahar a vkládá do ní další vylepšení. Guma na podrážce je nafouklá do větších polštářků, takže je nejen rezistentní vůči oděru, ale rovněž tlumí i nárazy.

 • Asics Forefoot GEL

  Tlumení v přední části

  GELová technologie firmy Asics je nedílnou součástí každé kvalitní obuvi této značky. Tlumící GEL v přední části pohlcuje nepříjemné vibrace z dopadů a vloženou energii vrací zpět do pohybu. Výsledkem je více komfortu a úleva kloubů od bolesti.

 • adidas Primemesh

  Režírujte hru

  Střih Primemesh prodlužuje botu ke kotníku a zlepšuje celkovou stabilitu hráče na trávníku. Pevné a přitom pohodlné usazení nohy ocení každý špílmachr, jehož hlavním úkolem je rozdávat přesné a rychlé přihrávky. Ponožkové kopačky jsou navíc velmi populární a průlomovým kolmicím za obranu dodají na efektu.

 • ACTIVCHILL

  Technologie ACTIVCHILL vyvinuli vývojáři společnosti Rebook pro sportovní oblečení. Přináší vám zvýšenou prodyšnost textilu a skvělý odvod přebytečné vlhkosti z pokožky. S touto technologií budete po tréninku vždy svěží.

 • adidas Geofit®

  Komfortní polštářky

  Bota je vybavena technologií adidas GEOFIT®, který byl vyvinut, aby citelně zvýšil komfort při nošení sportovní obuvi, která musí prostě „padnout“. Za tímto účelem se do svršku boty umísťují anatomicky tvarované polštáře ze speciální pěny s tvarovou pamětí.

 • adidas adiWEAR

  Tuhá a odolná podrážka

  Speciální podrážka adidas adiWEAR z unikátní pryže vyniká mimořádnou odolností.

 • adidas TRAXION

  Dokonalá přilnavost k povrchu

  Technologie TRAXION byla vyvinuta pro kolíky fotbalových kopaček a poprvé byla představena v roce 1996 při mistrovství Evropy ve fotbale. Cílem takto profilované podrážky bylo minimalizovat tlak kolíků a současně ještě zvýšit přilnavost fotbalových kopaček.

  Fotbalová podrážka adidas Traxion

  Optimální rozmístění malých kolíků kopaček

  Dnes se technologie TRAXION používá ve fotbale, terénním běhu, při halových sportech, golfu, turistice i v kategorii fitness.

 • adidas adiFIT

  Správná velikost pro ty nejmenší

  adidas adiFIT je vyjímatelná vložka, na které je vyznačený prostor, kam by správně mělo sahat chodidlo vašeho dítěte. Stačí tedy vložku vyjmout a přiložením chodidla zjistit, jestli dítěti bota sedí

  Vložka adidas adiFIT není vytvarovaná, chodidlo dítěte je teprve ve vývoji, klenba je nevyvinutá a vložka by tak správně měla být zcela rovná

 • ABUS Ponytail compatibility and ZOOM Ace

  Culík není problém

  Dlouhé vlasy v culíku jednoduše prostrčíte příslušným otvorem tak, aby vás neomezovaly. Upínací systém ZOOM Ace lze navíc upravit přímo podle vašich vlasů a hlavy tak, aby helma spolehlivě držela, ale netlačila.

 • adidas miCoach

  Osobní trenér

  Bota je kompatibilní s technologií adidas miCoach. Bez ohledu na to, zda začínáte běhat, nebo chcete dosáhnout přesných cílů v tréninku, vás dokáže kolekce osobních trenérů adidas miCoach připravit. Pro efektivní dosažení cílů při tréninku je vhodné je použít pro řadu různých sportů.

  adidas miCoach SPEED_CELL

  V podrážce levé boty se nachází prostor pro vložení přístroje miCoach Speed Cell.

 • adidas SprintSkin

  Nízká hmotnost a skvělý cit

  syntetický povrch kopaček adidas SprintSkin

  Revoluční vrchní syntetická vrstva materiálu adidas SprintSkin poskytuje neuvěřitelnou lehkost obuvi a cit pro ovládání míče. Svršek je vyroben z umělé kůže, která dokonale obklopuje hráčovu nohu jako druhá kůže.

  Syntetický materiál je vysoce ohebný, dokonale odpuzuje vodu a vždy perfektně sedí. Jednovrstvá kůže SprintSkin snižuje hmotnost obuvi, aniž by byla ohrožena stabilita fotbalisty.

 • Asics Risetruss

  Skákejte výše

  Nová revoluční technologie Risetruss zabudovaná do mezipodešve je protažená až k patě ve tvaru křídla. Zdvih boty se díky tomu zvýšil o 3%, což ve výsledku znamená až o 2 cm vyšší výskok. Při špičkové turnajové hře může tento rozdíl ve výskoku přinést vítězné smeče i v situacích, které by jinak byly beznadějné.

 • ABUS Forced Air Cooling

  Jako byste měli v hlavě klimatizaci

  Inovativní ventilační systém využívá inteligentně uspořádané vzduchové kanálky v EPS pěně. Díky tomu bude vaše hlava svěží i při maximálním úsilí.

 • ABUS Zoom Ace

  Dokonalá přilnavost s technologií Zoom Ace

  Dokonale jemný systém s prakticky nastavitelným kolečkem pro dokonalejší přizpůsobení helmy tvaru hlavy. Stabilita helmy na hlavě vás nezklame ani při agresivní jízdě, kdy na helmu působí větší odpor vzduchu.

 • adidas Heat.Rdy

  Pocit chladu a sucha s HEAT READY

  Speciální technologie chlazení adidas HEAT.RDY vám zaručí pocit absolutního sucha, a to po celou dobu výkonu. Užijte si sportovní aktivity naplno.

 • Asics Ahar

  Podrážka co vydrží i několik sezón

  AHAR je zkratka pro speciální vrstvu gumy ASICS High Abrasion Rubber, která je rezistentní vůči oděru. V kritických místech podrážky proto najdete tuto gumu a můžete se spolehnout, že vám boty vydrží pořádně dlouho ať se děje co se děje.

 • Asics EVA Midsole

  Stabilita, odpružení, pohodlí

  Mezipodešev EVA zajišťuje ještě více odpružení, poskytuje stabilitu vašim nohám a chrání vaše klouby. Zároveň absorbuje nepříjemné nárazy a zvyšuje pohodlí při dlouhém užívání.

 • adidas Total Control

  Držte stabilitu a podmaňte si míč

  Potenciál speciálního uspořádání kolíků Total Control nejlépe odhalíte na pevném nebo umělém povrchu. Užijte si stability běhu i při vysoké rychlosti a zkroťte míč jako nikdy předtím.

 • adidas PREDATOR

  Lepší ovladatelnost míče

  Elementy svršku adidas PredatorFotbalové kopačky adidas Predator mají integrované tenké pryžové lamely zvyšující kontrolu a kontakt s míčem. Technologie Predator je založena na zvýšeném tření pryžových lamel se svrchním materiálem míče. Čím větší je statické tření, tím lépe lze přimět míč k rotaci. Tato rotace má za následek, že míč má zakřivenou dráhu letu.

  Technologie Predator se hodí pro všechny hráče, jejichž úkolem v zápase jsou přímé i nepřímé kopy, rohy nebo dlouhé centry a pro hráče, kteří soupeře přehrávají rychlým driblingem. Tato technologie je tedy zaměřena na všechny hráče s dostatečnou herní zkušeností.

 • Angle Optimized Suspension

  Systém Angle Optimized Suspension je jediné řešení, které izoluje síly přenášené do pedálů od odpružení kola, takže šlapání je efektivnější a pružící systém reaguje pouze tehdy, když je zapotřebí.

  GT používá vysoko umístěný hlavní čep

  • pro optimální pohlcování rázů od terénu

  Využitím unikátního dílu PathLink

  • se neutralizují problémy uzavírání pružení šlapáním
  • eliminuje se zpětný tah řetězu při pohybu zadního kola

  Celý systém je umístěn ve spodní části rámu, aby bylo těžiště co nejníž, což přináší hbité řízení a komfort, jaký jste ještě nezažili.

 • Adidas Agility Mesh

  Skvělý cit pro míč

  Díky měkkému a pružnému povrchu Agility Mesh budete mít lepší kontrolu nad míčem a vaše přihrávky i střely budou chirurgicky přesné.

 • adidas Power Carbon

   

  adidas Power Carbon je speciální grafitová konstrukce, která zvyšuje torzní tuhost celé rakety a tím i její stabilitu. Díky této konstrukci je zajištěna mimořádná razance s dostatkem kontroly.

 • Asics AHAR+

  Podrážka co vydrží celou sezónu

  AHAR+ je zkratka pro speciální vrstvu gumy ASICS High Abrasion Rubber, která je rezistentní vůči oděru. V kritických místech podrážky proto najdete tuto gumu a můžete se spolehnout, že vám boty vydrží pořádně dlouho ať se děje co se děje. Tato "Plus" varianta je až o 50% odolnější oproti standardní AHAR podrážce.

 • adidas ST

  Pronační podpora adidas ST

  Všechny boty adidas s označením ST pomohou korigovat správný došlap všem běžcům s nadměrnou pronací. Boty s pronační podporou by měli nosit všichni běžci, kterým se při dopadu chodidlo vychyluje směrem dovnitř.

  adidas ST

 • Asics Mono-Sock

  Komfortní nazouvání

  Speciální botičková konstrukce Mono-Sock zajišťuje snadné vklouznutí chodidla do boty a velmi pohodlné a pevné sevření pro bezpečný pohyb.

 • adidas adiWEAR 6

  Stabilita a odolnost

  Díky podrážce adiWEAR 6 získáte na kurtu skvělou stabilitu a zároveň je podrážka mimořádně odolná vůči opotřebení.

 • adidas Boost

  Nepotřebujete křídla, nakopne vás revoluční pěna

  Dochází vám s blížícím se koncem zápasu šťáva? Technologie Boost přichází s revoluční pěnou v podešvi, která vás nakopne přívalem nové energie. Tisíce energetických kapslí se aktivují při každém dopadu a při odrazu se budete cítit jako vyměněný člověk na startu sportovního zápolení.

 • adidas Bounce

  Akce a reakce

  Aktivní odpružení adidas Bounce v mezipodešvy je oproti běžným EVA pěnám mnohem výkonnější. Dokáže lépe vstřebat energii po dopadu a následně ji využít pro další pohyb. Každý váš krok tak bude jako v bavlnce a zároveň vám bota dodá novou energii do žil.

 • Asics Twistruss

  Neškobrtneš, nepodtvrtneš

  Asics si na svých patentovaných technologiích zakládá a systém Twistruss integrovaný ve středu boty je toho zářným příkladem. Speciální výztuhy mají vliv na torzní tuhost boty a zabraňují její deformaci při extrémním zatížení jakým jsou skluzy či okamžitá zastavení. Tento důmyslný systém brání nežádoucím rotacím chodidla, které by mohly vést k podvrtnutí a výronu.

 • Asics FlyteFoam

  Neběháte, vznášíte se

  Po více jak 3 letech vývoje a 300 prototypech v laboratořích Asics přichází nová mezipodešev FlyteFoam, která je až o 55% lehčí a až o 76% účinnější než běžné mezipodešve z EVA pěny. Na rozdíl od konkurenčních vzduchem vyplněných pěnových směsí je tato tvořena organickými super vlákny s příměsí kevlaru.

  Výsledkem je ultralehká tlumící směs, která zároveň část energie z dopadů vrací zpět do chodidla. Navíc je mimořádně odolná a okamžitě se formuje do původního tvaru. Vydrží déle, tlumí lépe a je lehčí než kdy dřív. S FlyteFoam neběháte, ale vznášíte se.

 • adidas X-TRAXION

  Dokonalá přilnavost k povrchu

  Technologie adidas X-TRAXION byla vyvinuta pro kolíky fotbalových kopaček a poprvé byla představena v roce 1996 při mistrovství Evropy ve fotbale. Cílem takto profilované podrážky bylo minimalizovat tlak kolíků a současně ještě zvýšit přilnavost fotbalových kopaček. Díky přesvědčivým výsledkům byla jen otázka času, kdy se tato technologie prosadí také v terénním běhu (tzv. trail).

  Dnes se technologie TRAXION používá ve fotbale, terénním běhu, outdooru, golfu, turistice i v kategorii fitness.

  Aby určitý profil obuvi dosahoval optimální přilnavosti, musí vždy pokud možno pronikat do podkladu. Profily TRAXION toho dosahují díky malé kontaktní ploše s povrchem. Současně tím velká kontaktní plocha boty během pronikání do povrchu zajišťuje, že noha je oproti klasickým profilům výrazně méně zatěžována. Uspořádání prvků na botě je dáno typem obuvi a typem sportovní aktivity.

  Technologie X-TRAXION je přepracovaný nástupce technologie TRAXION pro rychlejší výměnu kolíků.

 • adidas Controlskin

  Dokonalá práce s míčem

  Technologie Controlskin přináší svršek kopaček s přilnavým povrchem. Ten umožní precizní práci s míčem za jakýchkoliv podmínek.

 • Asics PGuard

  Palec jako v bavlnce

  Kvalitní ochrana palce patří v pohybově náročných sportech mezi nezbytné součásti obuvi. Asics přichází s vlastním řešením PGuard, které oblast špičky boty a místa na vnitřní straně palce vystužuje speciální vrstvou odolného materiálu. Ten zajišťuje delší životnost těchto vysoce namáhaných částí obuvi a také vyšší komfort chodidla a bezpečí pro váš palec.

 • adidas Primeknit

  Zpevněná noha pro maximální kontakt s míčem

  Vysoce precizní vrstva Primeknit na svršku obuvi obepne nohu a nedovolí vám zastavit. Obuv disponuje populární ponožkovou konstrukcí, díky které budete v absolutním pohodlí a zlepší vaši stabilitu. Můžete si naplno vychutnat bezkonkurenční kontakt s povrchem.

 • Asics Motion Dry

  Vždy v chladu

  S technologií Asics Motion Dry vás již nikdy nezastaví ani sebevětší fyzická námaha. Díky speciálním vláknům, které se s touto technologií spojují, vám zajistí vyšší prodyšnost a odvede přebytečnou vlhkost z vašeho oblečení a obuvi.

 • adidas Torsion System

  Pro přirozeně správný pohyb nohy

  Použití technologie adidas TORSION® SYSTEM drží pohyblivost nohy v jejím přirozeném rozsahu a současně chrání nohu před přílišným zkroucením.

  Co to je torze?

  Samotná torze je pouze popis pohybu, kterým se míní protisměrné zkroucení dané oblasti kostí.  

  Co se nohy týče, dochází ke zkroucení mezi přední a zadní stranou nohy.

  Tento pohyb vzniká v nártu prostřednictvím 5 malých kůstek. Přirozený rozsah pohybu je zhruba 30° směrem dovnitř (mediálně) a zhruba 15° směrem ven (laterálně). Torzní pohyb nohy je pohyb pasivní, což znamená, že není vyvoláván svalovou kontrakcí, nýbrž je reakcí na zatížení nohy.

  Jak to funguje?

  Ve sportovní obuvi má TORSION SYSTEM za úkol umožňovat přirozený torzní pohyb nohy během zatížení (30°/15°) a současně chránit před výrazně zvětšeným torzním pohybem a před poraněním nártu. Aby mohl systém plnit tuto funkci, musejí být torzní elementy vzájemně přesně sladěny.

 • ABUS ActiCage

  Pevná a prodyšná

  Díky technologii ABUS ActiCage mohou být v helmě velkorysé větrací otvory při zachování maximální pevnosti skořepiny.

 • Asics Dynawall

  Stabilizační zeď

  Obuv je vybavena rozšířenou laterální základnou Dynawall, která stabilizuje chodidlo při extrémních skluzech do stran. Tento extra materiál navíc přidává na jistotě v každém kroku. Už žádné podvrtnuté kotníky. S touto technologií dokážete více.

 • Asics Guidesole™

  Sníží únavu a zvýší efektivitu

  Boty mají zakřivenou konstrukci podešve a tuhou přední část, která snižuje flexi kotníku a lépe pohlcuje nárazy při dopadu. Vaše nohy tím pádem nebudou tolik unavené a efektivita při běhu poroste.

 • adidas adiZero

  Neváží skoro nic

  Bota vyrobená technologií adidas adiZero, která se zaměřuje na co největší úsporu hmotnosti. Lehká konstrukce boty zvyšuje výkon a pohodlně se nosí.

 • adidas Climacool

  Buďte v suchu

  Technologie ClimaCool reguluje pocení a optimalizuje tepelnou regulaci vašeho těla. Oblečení či obuv s ClimaCool složkou umožňuje ventilaci vzduchu mezi oblečením a pokožkou. K tomu v adidasu využili 3D materiál ze síťoviny a speciální konstrukce švů. Odvod tepla od pokožky zajišťují stříbrná vlákna. 

 • Asics Solyte Midsole Material

  Měkká a nezvykle lehká mezipodešev

  Mezipodešev z materiálu Solyte nabízí větší lehkost, než na jakou jste zvyklí u standardní EVA pěny i vylepšené SpEVA mezipodešve od Asicsu. Obuv nabývá na odolnosti a především má ještě měkčí vycpávky, které k chodidlu nepropustí žádné nárazy z tvrdých dopadů.

 • adidas Chaos Feel

  Rozpoutejte chaos

  Svršek boty obalila technologie Chaos Feel, která docílí naprosto dokonalé schopnosti kontroly nad míčem. Míč vám bude u chodidla doslova lepit a už nikdy vás nezradí v dnešním fotbale tolik rozhodující první dotek. Soupeř vás teď připraví o míč jedině za cenu faulu či nešetrného zákroku.

 • adidas SprintWeb

  Dosprintujte si pro slávu

  Technologie SprintWeb kombinuje lehkost s mimořádnou stabilitou. Lehká vlákna dokonale obepnou nohu a uzamknou ji pro těsnější kontakt a dokonalý komfort. S maximální podporou boty pak můžete vyvinout excelentní rychlost a přesprintovat obranu plnou hromotluků.

 • Asics FluidRide

  Adaptivní odpružení

  Asics FluidRide pracuje tak, že při dopadu vaší nohy absorbuje téměř všechnu energii dopadu. Odlehčená vlákna mezipodešve se smrští a opět narovnají zpět do původního tvaru. Při odrazu vaší nohy se nakumulovaná energie ve vláknech vrací zpět do pohybu a každý váš odraz tak bude mnohem snazší.

 • Asics Rearfoot GEL

  Tlumení v zadní části

  GELová technologie firmy Asics je nedílnou součástí každé kvalitní obuvi této značky. Tlumící GEL v zadní části pohlcuje nepříjemné vibrace z dopadů a vloženou energii vrací zpět do pohybu. Výsledkem je více komfortu a úleva kloubů od bolesti.

 • adidas Agility Touch Skin

  Padnou jako ulité

  Boty na svojí vrchní části nesou revoluční technologii Agility Touch Skin, která zajistí dokonalé přizpůsobení boty tvaru chodidla.

 • adidas ClimaChill

  Poražte extrémní horko

  Technologie ClimaChill bojuje proti extrémnímu horku.  Vysoce prodyšná síťovina uvolňuje ještě více tepla od těla. Na vnitřní straně se skrývají hliníkové částečky, které vás  okamžitě ochladí. Horké letní dny už vás neporazí.

 • adidas Primeblue

  Primeblue pro lepší svět

  Svršek produktu je vyrobený ekologickým způsobem z materiálu Primeblue, který garantuje minimální 50% podíl materiálu z recyklovaného plastu. Tento produkt tak pomáhá redukovat plastový odpad, který se hromadí v oceánech. Proběhněte se pro dobrý pocit z pohybu a pro lepší pocit na duši.

 • Asics Impact Guidance System

  Neubližujte při běhu páteři

  Technologie I.G.S. (Impact Guidance System) je důležitou součástí obuvi pro správné držení celého těla. Systém správně pracuje s těžištěm těla a ideálně rozkládá tlak do celé boty od paty až po špičku. Výsledkem je plynulejší běh bez bolestí.

 • adidas Lethal zones

  Neskutečná kontrola a cit díky zónám

  adidas Lethal Zones zajišťuje dokonalé tlumení a kontrolu míče v 5 různých místech.

  • Tlumení prvního doteku na špičce
  • Rotaci střely na nártu
  • Rychlé driblování na vnější straně boty
  • Tlumení přihrávky na vnitřní straně boty
  • Přidání razance střely u palce nohy

  adidas Lethal Zones

  Všech těchto 5 zón pomáhá ovládat a kontrolovat míč

 • adidas Agion

  Obuv bez zápachu

  Pro udržení maximálního komfortu po celou dobu životnosti obuvi jsou boty vybaveny technologií adidas Agion - speciální materiál s antibakteriální úpravou proti zápachu. Nejen že materiál lépe vysychá, ale má i tu vlastnost, že neváže téměř žádné pachové stopy.

 • AdvancedSkin Warm

  Maximální ochrana za každého počasí

  Moderní materiál Salomon AdvancedSkin Warm vám zlepší pohodlí tím, že vás udrží v suchu, v teple a ochrání vás před okolními vlivy počasí přesně ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete.

 • Asics Rearfoot and Forefoot Gel

  Gelové vycpávky odlehčují chodidlům

  Obuv Asics obsahuje speciální gel a snižuje tlak nárazů v oblasti paty i v přední části chodidla při dopadu. Chodidlo je jako v bavlnce a gel mu umožňuje fungovat nerušeně a bez následků pro absolutně bezbolestný pohyb.

 • Adidas Dual Lock Collar

  Vaše kotníky budou v bezpečí

  Díky důmyslnému systému adidas Dual Lock Collar budou vaše kotníky v bezpečí po celou dobu zápasu a vy se tak můžete lépe soustředit na hru.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}