Hledat abecedně: - d

Hledat abecedně:

 • Dunlop Sonic Core

  Moderní tlumení vibrací

  Technologie Sonic Core s použitým materiálem Infinergy zajišťuje efektivní tlumení nežádoucích vibrací až o 37% oproti běžnému řešení. Tento super elastický materiál se nachází v kritických částech rámu a zabraňuje potenciálnímu vzniku zdravotních problémů jako je tenisový loket.

 • Dunlop Glide Polymer 2017

  Dunlop Glide Polymer 2017Menší tření a delší výdrž

  Unikátní polymer obsahuje mikro korálky MoS2 minerální látky, které snižují tření mezi průchodkou a výpletem až o 27 %. Lepší pohyb strun zvyšuje sílu úderu. Pružný polymer také zvyšuje životnost průchodek až o 40 %.

 • DUNLOP Aeroskin CX

  DUNLOP Aeroskin

  Dunlop AEROSKIN CX je technologie inspirovaná povrchem žraločí kůže. Povrchová úprava raket využívá poznatků o zvláštnostech žraločí kůže. Tato úprava umožňuje podstatně hladší proudění vzduchu kolem povrchu rakety, což zmenšuje aerodynamický odpor o více než 35%, zvyšuje rychlost rakety a umožňuje větší sílu úderu.

 • DUNLOP HyperFibre XT

  DUNLOP HyperFibre XT

  Technologie Dunlop HyperFibre XT zvyšuje prostřednictvím speciálních balistických vláken tuhost, sílu úderů a celkovou trvanlivost shaftu.

 • Dunlop Flight Geometry

  Dunlop Flight GeometryLepší švih a síla

  Aktualizovaný pětiúhelníkový tvar shaftu rakety poskytuje multi-směrovou aerodynamiku. To umožňuje raketě rychleji svištět vzduchem a zároveň jí dává lepší švih a pružnou sílu.

 • Dunlop Power Boost Frame Geometry

  Více síly a stability

  Nová geometrie rámu dodává raketě na stabilitě a síle. Aerodynamický tvar Power Boost Frame Geometry vám umožní plynulý švih s maximální rychlostí. Výsledkem je mimořádná razance, snadná síla a vynikající stabilita.

 • Dunlop V-Energy Shaft 2

  Optimální tuhost krčku

  Krček rakety s technologií V-Energy Shaft 2 byl optimalizován pro co nejvyrovnanější podíl mezi tuhostí a pružností rámu. Raketa díky tomuto řešení generuje více energie, ale zároveň umožňuje hráči mít míčky neustále pod kontrolou. Pocitově míček zůstává déle na strunách a umožňuje hráči přesnější zacílení s jistým vedením švihu.


 • DUNLOP Power Grommets

  Pružnější a silnější

  Zvětšené otvory pro upevnění výpletu v sobě uvnitř skrývají speciální technologii Power Grommets. Struny mají větší prostor pro pohyb, ke kterému dochází během kontaktu míčku s raketou.

  Power Grommets

  Výplet je pružnější, takže každý kontakt generuje větší sílu.

 • DUNLOP CX Grommets

  Reagujte na údery rychleji

  Zapuštěné průchodky a aerodynamičtější tvar rámu zvyšují rychlost manipulace s hlavou rakety. Očekávat proto můžete excelentní ovladatelnost pro precizně zahrané údery.

 • Dunlop CX Max

  Tvrdé a přesné údery s CX Max

  Efektivnější aerodynamický profil s konkávním vnitřním průřezem na horní straně hlavy poskytuje vynikající aerodynamiku a prodloužení hlavního výpletu. Tato technologie zvyšuje velikost sweet spotu a přibližuje ho ke špičce rakety, což přináší zvýšenou pružnou sílu. Výsledkem jsou velmi tvrdé a přesné rány.

 • DUNLOP Hybrid Cross Section

  DUNLOP Hybrid Cross Section

  Silové vlastnosti hlavy rakety v kombinaci se stabilitou shaftu napomáhají vyvinout větší sílu do úderu bez ztráty kontroly.

 • Dunlop Parallel Strung 2017

  DUNLOP ParallelStrungDunlop Hybrid Cross Section 2017

  Průchodky a struny jsou napříč úderové plochy vyrovnané, čímž je umožněna lepší reakce strun i jejich pohyb. Výsledkem této technologie je větší sweetspot,což zjednodušeně znamená větší prostor pro ideální zásah míče, potažmo větší výkon a spin.

 • DUNLOP 4D Braided

  Dunlop 4D BraidedČtyři směry výpletu rozloží stabilitu

  Výplet vedený čtyřmi směry dodává raketě vyšší stabilitu a dodává hráčům vyšší kontrolu nad umístěním míčku. Vlákna ve výpletu tvoří vlákna ze superlehkého kompozitního materiálu a jsou čtyřikrát účinnější než klasická karbonová vlákna.

 • Dunlop Hyperfibre+

  Dunlop Hybrid Cross Section 2017Technologie HyperFibre +

  Rakety s Dunlop HyperFibre+ mají díky speciálním balistickým vláknům ještě lepší tuhost, sílu úderů a celkovou trvanlivost shaftu.

 • DUNLOP AeroProfile

  DUNLOP AeroProfile

  Dunlop AeroProfil představuje zmenšení průřezu přední hrany, což vede ke zvýšení aerodynamiky a rychlosti hlavy.

 • Dunlop Flex Booster

  Kontrola a komfort

  Vysoce elastická a vibrace tlumící vrstva materiálu v krčku rakety efektivně tlumí vibrace a přispívá k většímu citu při hře. Rám rakety je zároveň flexibilnější a dodává míčkům více energie. Výsledkem je ničím nerušený čistý zážitek ze hry, při kterém máte míček vždy perfektně pod kontrolou.

 • Dunlop Power Boost Groove

  Větší sweetspot

  Nově upravené průchodky umožňují strunám větší rozsah pohybu. To má za následek snadné generování spinu a také zvětšení sweetspotu (optimální zóny zásahu). Díky tomu raketa o něco více odpouští nepřesné zásahy.

 • DUNLOP Powermax

  Vyhněte se nepovedeným úderům

  Technologie Powermax nabízí způsobem výpletu větší sweet spot, což je místo, kde je úder do míčku nejúčinnější. Nad každým úderem teď získáte nadvládu a budete jej posílat neomylně do rohů kurtu.

 • DUNLOP BioFibre

  DUNLOP BioFibre o 18 % redukuje nárazy do ruky = větší komfort, pocit a kontrola. Dunlop extrahoval kmenová vlákna z rostlin a vetkal je do klíčových částí rakety. Tato vláknitá struktura aktivně filtruje otřesy, které snižuje o 18% a tím umožňuje pevnější a čistější údery než všechny dosavadní kompozitní konstrukce.

 • Dual Release®

  Technologie Dual Release® je založena na využití kapsle složené ze dvou částí. Tím zajišťuje postupné uvolňování obsažených látek a jejich efektivní využití pro organismus. Vnitřní část kapsle obsahuje extrakt zeleného čaje, dihydrokapsiát a acetyl, vnější část tvoří konjugovaná kyselina linolová.

 • Dunlop Hybrid Cross Section 2017

  Dunlop Hybrid Cross Section 2017Mějte svoje bomby pod kontrolou

  Hybridní silové vlastnosti oválné části rámu v hlavě rakety spolu se stabilitou v shaftu rakety poskytují větší sílu úderu oproti starším modelům, navíc bez ztráty kontroly. To vám umožní tvrdou a přesnou hru.

 • Dunlop Powergrid Stringtech

  Větší sweetspot

  Moderní tenis se neustále mění a pryč jsou doby, kdy se míčky trefovaly středem hlavy rakety. V současné době je sweetspot (optimální místo zásahu) mírně nahoře od středu a Dunlop na to reaguje technologií PowerGrid StringTech. Dlouhé a krátké struny mají od sebe větší mezery a díky tomu se sweetspot zvětšil až o 30%. Zároveň tak narostl spinový potenciál a síla, kterou raketa generuje.


 • Dunlop Tapered Shaft

  Dunlop Hybrid Cross Section 2017Vyvážený poměr pružnosti a tuhosti

  Kuželový shaft poskytuje vynikající pružnost a tuhost rakety. Tato účinná kombinace dává shaftu větší návratnost síly při nárazu, čímž umožní tvrdší údery.

 • D30 Comfort Footbed

  Pohodlná gólmanská vložka

  Speciální stélka se zvýšeným komfortem a podporou konkrétně pro hokejové brankáře.

 • DUNLOP Glide Polymer

  DUNLOP Glide Polymer

  Technologie Dunlop Glide Polymer snižuje tření a zvyšuje životnost průchodek. Jedinečný polymer obsahuje mikročástice, které snižují tření mezi výpletem a průchodkou.

 • Dunlop Flex Touch Resin

  Více citu a komfortu

  Nový materiál vytvořený firmou KURARAYPLASTICS CO. LTD je unikátní vysoce výkonný termoplastický elastomer. Rám rakety tak lépe pohlcuje negativní vibrace a do ruky se vám přenáší pouze informace, které potřebujete k citlivému a přesnému hraní.

 • Dunlop Spin Boost Technology

  Více spinu a kontroly

  Průchodky s technologií Spin Boost jsou širší a umožňují strunám větší rozsah pohybu. Díky tomu struny generují více spinu a pomáhají míček udržet pod kontrolou. Tato technologie vám pomáhá hrát míčky agresivněji s větší rotací což vede k prodloužení délky úderů a výraznějšímu odskoku míčku.

 • DUNLOP MoS2

  DUNLOP MsO2 je technologie průchodek, která o 27 % snižuje tření strun a o 40% zvyšuje odolnost proti oděru = větší síla, spin a trvanlivost.

 • DUNLOP HM6 Carbon

  Vibrace tlumí pilně jako včela 

  High Modulus Carbon HM6 je technologie inspirovaná konstrukcí včelí plástve. To znamená, že karbonová vlákna jsou zpracována do plátků s vnitřní hexagonální – šestihrannou strukturou.

  HM6 Carbon

  Tím se snižují vibrace o více než 10 %, zlepšuje se pocit ze hry a také se mimořádně redukují ztráty energie rámu.

 • Dunlop Aeroprofile 2017

  Dunlop Aeroprofile 2017Větší rychlost a lepší průchod vzduchem

  Vychytávka Dunlop Aeroprofile umožňuje zmenšení průřezu přední hrany až o 9%, což zlepšuje aerodynamiku oproti předchozím modelům a pomáhá zvyšovat rychlost hlavy rakety.

 • DUNLOP Gecko Tac Grip

  DUNLOP: Gecko Tac Grip:

  Gecko Tac je technologie inspirovaná nohou Gekona. Spočívá v unikátní nanoskopické úpravě povrchu gripů a overgripů, která zvyšuje přilnavost o více než 50% a mimořádně zvyšuje citlivost, kontrolu a komfort.

 • DUNLOP ACS

  Zpevněný krk raketyDunlop ACS

  V oblasti krku je použita technologie ACS (Advanced Control System), která posiluje torzní pevnost. Hlava rakety je lépe stabilizovaná a při kontaktu s míčem poskytuje větší kontrolu a přesnost.

 • DUNLOP ParallelStrung

  DUNLOP ParallelStrung

  Průchodky i struny jsou napříč úderové plochy vyrovnané, čímž je umožněna lepší reakce strun i jejich pohyb. Výsledkem této skvělé technologie je větší sweetspot, potažmo větší výkon a spin.

 • Dunlop Aeroskin 2017

  Dunlop Aeroskin 2017Lepší aerodynamika

  Dunlop Aeroskin je povrchová úprava raket využívající poznatků o specifických vlastnostech žraločí kůže. Tato úprava umožňuje podstatně hladší proudění vzduchu kolem povrchu rakety, což zmenšuje aerodynamický odpor až o 35%, zvyšuje rychlost rakety a umožňuje větší sílu úderu.

 • DUNLOP Power-Ridge

  Pevnější krček

  Tvarování krčku Power-Ridge zvyšuje tuhost nejnamáhanější části rakety. Hlava je více stabilní při kontaktu s míčkem a údery jsou razantnější.

  Dunlop Power-Ridge

  Speciální tvar s prolisem zvyšuje tuhost.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}