Hledat abecedně: - f

Hledat abecedně:

 • Fila Air Flow

  Dokonale prodyšné

  air flowAby se noha při bruslení nepotila a nezhoršil se komfort během jízdy, je brusle vybavena technologií Fila Air Flow. Ta zajistí řádné větrání a chlazení chodidla a tím udržuje nohy v suchu.

  Zajišťuje to především kombinace dvou materiálů botičky. Lehký a prodyšný s velkými oky z vnější strany a druhý pevnější z vnitřní části. Celá sendvičová konstrukce zajišťuje to nejlepší větrání.

 • FZ Forza 86 Frame

  Staňte se lovcem na kurtu

  Kombinace výhod inovativního šesti a osmiúhleníkového tvaru rámu vám dopřeje větší pevnost rakety. Snížený odpor vzduchu spolu s menším kroucením dělají raketu přesnou, rychlou a odolnou zbraní na kurtu.

 • Fox TruMotion

  Neomezuje v pohybu

  Elastický materiál TruMotion natáhnete do všech stran. Nebude vám tak bránit v pohybu ani když se do toho pořádně opřete.

 • FZ Forza Anti-pilling

  Stále jako nové

  Oblečení FZ Forza se vyrábí ze speciálních tkanin tak, aby nedošlo k jeho poškození. Díky technologii Anti-pilling bude vaše oblečení i po několikanásobném vyprání stále měkké, příjemné na omak a zabrání znehodnocujícímu žmolkování

 • FZ Forza FZorb

  Pohodlí a menší otřesy

  FZorb je fantastický materiál, který tlumí nárazy v oblasti paty. Šetříte tak nejen energii, ale hlavně vaše tělo.

 • Flow Coflex Core

  Coflex Core je základní řada konstrukce jádra Flow snowboardů. Jádro je tvořeno kombinací high-tech materiálů a ručně vyráběných dřevěných vláken. Neuvěřitelně lehké exotické dřevo je vlisováno pod vysokým tlakem spolu s kompozitními vlákny. Tento proces přináší přednosti celodřevěné konstrukce s neuvěřitelně tlumící schopností vložených kompozitních materiálů.

 • Franklin Aegis Microbe Shield

  Ochrana před bakteriemi

  Technologie účinné antimikrobiální ochrany Aegis Microbe Shield® pomáhá chránit před bakteriemi, plísněmi a zamezuje vzniku zápachu. Revoluční Aegis antimikrobiální polymer tvoří permanentní bariéru v každém z použitých materiálů.

 • FZ Forza Anti shrink

  Velikost zůstane stejná

  Všechny oděvy FZ Forza byly ošetřeny technologií Anti shrink tak, aby se zabránilo nežádoucímu smrsknutí. Postupujte podle návodu a vaše oblečení s vámi zůstane po celá léta.

 • Flow Whiskey Royal

  Whiskey Royale je high-tech technologie konstrukce desky. Technologie využívá k přenosu síly vyztužené „energy" destičky na místech, kde je na prkno díky vázání největší tlak. Tento tlak je tedy největší v oblasti paty a prstů. Výsledkem je rychlá a snadná otáčivost prkna a zvyšený přenos energie z nohy. Díky konstrukci má prkno znatelně lepší držení hrany ve stopě na sjezdovce i ve volném terénu.

 • FZ Forza Kevlar

  S přídavkem Kevlaru®

  Kevlar® je velmi pokročilý materiál, který skvěle kombinuje pevnost s lehkou hmotností. Materiál je elastický a 5× silnější než ocel, proto se Kevlar® používá například na neprůstřelné vesty. Při použití FZ Forza Kevlar® v kombinaci s grafitem v raketách můžeme vyrobit lehké a extrémně pevné rakety s velkou silou. Kevlar® pomáhá absorbovat ránu při nárazu, takže raketa je tlumená a navíc pohodlná

 • FILA CBS

  Brusle poroste spolu s nohou dítěte

  Brusle se dokonale přizpůsobí rostoucí noze dítěte. Kromě velikosti botičky se posouvá zároveň rám bruslí a udržuje tak těžiště ve středu brusle.

 • FZ Forza Oversize

  Větší rám hlavy

  Mírně větší rám pomáhá zvětšit sweet spot pro snadnější hraní přesných úderů a více zábavy během hry. Raketa je stále lehká a speciální tvar větší hlavy znamená, že budete stále vyvíjet hodně síly při úderech. Budoucnost nadrozměrných raket začíná právě zde.

 • FZ Forza DryForze

  Hrajte v suchu

  DryForze vám během hry poskytne maximální komfort. Díky DryForze tkanina převádí nepříjemný pot, je rychleschnoucí a velmi příjemná na těle. Funkce DryForze vás budou schopné držet v pohodlí mnohem déle než jiné podobné technologie.

 • FISCHER VACUUM TECH

  Lehká, pevná a ovladatelná hokejka

  Shaft hokejky Fisher je vyroben revoluční technologií VACUUM TECH, která díky speciálnímu tvaru uvnitř shaftu snižuje hmotnost a zároveň zvyšuje pevnost hokejky. Tento elipsovitý útvar, který vyplňuje jeho vnitřní prostor je vyroben tak, že uvnitř není žádný vzduch. Kompozitová karbonová konstrukce umožňuje hráči dát do střely větší sílu a tvrdost. Hokejka je ultra lehká a dobře ovladatelná. Nová technologie dává hráči lepší pocit z držení hole a výborný cit při střele.

 • FZ Forza FZone

  Výborná přilnavost a odolnost podrážky

  Díky technologii FZone, která kombinuje několik vzorků, je podrážka boty maximálně přilnavá. Použitá odolná guma navíc vydrží i ty nejnáročnější zápasy.

 • Fila SoftWear

  Noha jako v bavlnce

  Technologie Fila SoftWear ™ zabraňuje vzniku otlačenin v oblasti nártu, kde se překrývají horní pohyblivá a spodní pevná část botičky. Botička nabízí velmi vysoké pohodlí. Je velmi měkká, protože je navržena a vyrobena v jednom kuse a tím se maximalizuje komfort a lehkost brusle.

 • FZ Forza X-Tech

  Kotníky v bezpečí

  Vymknutý kotník je jedním z nejčastějších úrazů při badmintonu. Technologie FZ Forza X zvyšuje stabilitu kotníku, což snižuje otáčení kotníku a předchází tak zranění.

 • FZ Forza Drylex

  Skvělá prodyšnost

  Díky průduchům a síťované tkanině na strategických místech můžou vaše nohy volně dýchat a zbytečně se nebudou potit.

 • Fischer Mono Comp Tech

  Výborné vyvážení hole

  Hokejka je vyrobena technologií Mono-Comp, což znamená, že je vyrobena z jednoho dílu. Při takové výrobě dochází k odstranění překrývání vrstev pojidla a pěny. Hůl je pak lehčí a je lépe vyvážená.

 • Fox TruDri

  Zůstanete v suchu

  I když si dáte pořádně do těla, materiál s technologií TruDri™ se postará o to, abyste zůstali v suchu. Do každého tréninku tak půjdete až nadoraz.

 • FZ Forza Antistatic

  Bez nepříjemného lepení

  V momentě, kdy se pohybujeme na kurtu, vytváříme statickou elektřinu a ta způsobuje, že se oblečení nepříjemně lepí na vaše tělo. FZ Forza ale při výrobě svých oděvů používá zvláštní tkaniny, které tomuto problému zabraňují a vy se tak můžete soustředit pouze na váš výkon. Chcete-li zabránit tomu, aby vaše oblečení bylo statické, nepoužívejte na tento druh oblečení sušičku. 

 • Flow Truflex Core

  Trueflex Core je dřevěná konstrukce jádra Flow. Využívá nejvyšší možný poměr síly oproti co možná nejlehčí hmotnosti. Jádro je vyvinuto pro maximální citlivost a pevnost. Celodřevěné jádro je vyrobeno z kanadské osiky /aspenu/ se strategicky umístěnými topolovými lamináty uprostřed snowboardu pro zvýšení pevnosti. Jádro je vyvinuto pro měkčí jízdu a zároveň tak, aby poskytovalo celkovou pevnost. Každé TruFlex jádro charekterizuje jeho pevnost, ale zároveň nízká hmotnost, což umožňuje skvělou ovladatelnost v každém terénu.

 • Fila Multitech Gear

  Sedřená kolena se mohou jít klouzat

  Další vylepšení, jak maximálně dbát o svoji bezpečnost na inline bruslích a zároveň si užít jízdu, přináší technologie Multitech Gear. Vyznačuje se extrémně komfortním, ergonomickým a speciálně vytvořeným chráničem pro vyšší tlumení nárazů a klouzavého efektu při pádu. Vícenásobná vrstva ochranného materiálu zajišťuje vyrovnanou a bezpečnou ochranu.

 • FZ Forza Dura-Coat

  Vysoce odolný svršek

  Vysoce kvalitní mikrovlákna jsou ošetřena tenkým ochranným povrchem, který dává botám extrémní trvanlivost a jedinečnou odolnost proti otěru.

 • Fischer Cap Technology

  Fólie proti poškození

  Hokejka je vybavena technologií Fischer CAP, která zvyšuje odolnost. Unikátní high-tech fólie absorbuje nárazy, což vede k prodloužení životnosti až o 30%. Fólie zároveň chrání povrch hokejky proti poškození při kontaktu s bruslemi, pukem nebo prudkou střelou.

 • Flow Boa

  BOA je systém se speciálním utahovacím kolečkem. Zapínání je řešeno namísto klasickými tkaničkami speciálním navíjecím kolečkem, kterým se utahuje tenké lanko protažené očkami v botě. Takto utažená bota vydrží po celou dobu ježdění pevně utažená a nepovoluje se. Navíc se na lanko nechytá sníh a boty tak do sebe nenatahují nepříjemnou vlhkost od tkaniček. Zároveň nemusíte řešit co se zbývajícími konci tkaniček, které tak často překážejí.

 • Fischer RHT

  Lepší přesnost střely a ovladatelnost hole

  Nová technologie Fischer Responsive Hosel Tech přináší díky širšímu krčku hokejky větší torzní tuhost, lepší přesnost střelby a více citu pro hokejku.

 • FZ Forza Frame Octagon

  Užší a odolnější konstrukce

  V FZ Forza vyvinuli osmiúhelníkový rám, díky kterému proudí vzduch kolem mnohem snadněji, čímž se zvyšuje váš čas na reakci. Rám je také užší a silnější, než obvykle. To snižuje odpor vzduchu a zamezuje torzi. Konstrukce rámu je mimořádně odolná, a proto vám umožní zahrávat tvrdé údery jak dlouho budete chtít.

 • Fila Constant Balance System

  Udrží rovnováhu i po změně velikosti

  Všichni rodiče jistě vědí, jak rychle dětem rostou nohy, a nikdo nechce kupovat za půl roku nové brusle. Proto Fila přišla s novou generací dětských nastavitelných bruslí disponující technologií CBS (constant balance system). Pomocí této technologie můžete nastavit velikost brusle pro nohu vašeho dítěte nejen posouváním boty brusle, ale současně i posunutím kostry.

  Přední část boty je totiž spojena s přední polovinou kostry. Díky posunutí boty a kostry zároveň, drží brusle rovnováhu i po nastavení velikosti.

 • Fatpipe Bow

  Jednodušší a rychlejší střelba

  Florbalka je vybavena speciální technologií výroby tyče Bow. Tyč je ohnutá ve tvaru luku, což umožňuje jednodušší a rychlejší střelbu. Speciálně ohlá tyč Fatpipe Bow umožňuje lepší kontrolu míčku na špičce čepele.

 • FZ Forza Frame AirFlow

  Milimetrové údery

  Frame AirFlow od FZ Forza snižuje odpor vzduchu během vašeho úderu, což vám umožní dodat větší sílu a přesnost. Kromě toho pevnější T-joint konstrukce nabízí mnohem stabilnější rám téměř bez torze, to vám umožní zasadit míček přesně tam, kam budete chtít.

 • Flow Reflex Core

  Reflex Core je nejvyšší z řady konstrukcí jader Flow snowboardů a zároveň nejlehčí. Využívá nejvyšší možný poměr síly oproti co možná nejlehčí hmotnosti. Jádro je vyvinuto pro maximální citlivost a pevnost. Celodřevěné jádro je vyrobeno z kanadské osiky /aspenu/ se strategicky umístěnými topolovými lamináty uprostřed snowboardu pro zvýšení pevnosti.

 • Fox Polartec Delta

  Všechno, co potřebujete

  Technologie Fox Polartec Delta nabízí všechno, co k perfektnímu výkonu potřebujete. Skvěle cirkuluje vzduch, snižuje tření a odvádí teplo, aby se vám vždy pohodlně závodilo.

 • Fox DWR

  Vydrží i těžké podmínky

  Povrch oblečení odolá vodě, vlhku, špíně a drobným kamínkům. Jízdu si tak užijete i ve špatném počasí.

 • Franklin Shok-Sorb

  Efektivní tlumení nárazů

  Technologie Shok-Sorb® efektivně tlumí nárazy. Hustá pěnová vrstva je dostatečně silná, aby utlumila energii nárazu. Chrániče jsou tak velmi dobře vytlumené a přitom velmi lehké.

 • FZ Forza Titanium

  Lehkost a větší výdrž

  Titan je velmi lehký a tuhý materiál, který se, mimo jiné, používá také při stavbě raketoplánů. Kombinace titanu s grafitem zvyšuje výdrž rakety a dodává jí větší kontrolu.

 • Fila Q-Fit

  Pevné a přesné utažení

  S technologií zapínání Fila Q-Fit můžete upevnit botu rovnoměrně po celé délce nohy jednoduchým otáčením disku. Toto utažení je trvalé, stabilní a velmi pevné. Lanko se samo nepovolí a síla potřebná pro utažení je velmi malá. Systém upínání boty je efektivní, rychlý a snadno se používá.

  Fila Q-Fit

  Jednoduchým otáčením kolečka na patě lanko utahujete.

  Povolí se pootočením proti směru hodinových ručiček.

 • Fischer Aircraft Carbon Shaft

  Shaft z leteckého karbonu

  Použití leteckého karbonu v shaftu hokejky přináší efektivní přenos energie pro přesnější přihrávky a střely a větší odolnost shaftu.

 • FZ Forza Slim Frame

  Užší rám pro větší rychlost

  Slim Frame je o 12-18% tenčí než běžné rakety. FZ Forza toho dosahuje tím, že kombinuje vysoce kvalitní materiály a pryskyřici s jejich vlastními výrobními metodami k dosažení štíhlejšího rámu rakety. Výsledkem toho je rychlejší pohyb ve vzduchu a to vše bez ztráty síly.

 • Fila Kid's Adjustable Mechanism

  Milimetrově přesné seřízení velikosti

  Všichni rodiče jistě vědí, jak rychle dětem rostou nohy, a nikdo nechce kupovat za půl roku nové brusle. Proto Fila přišla s vylepšenou technologií nastavitelnosti velikosti dětské inline brusle. Velikost brusle nastavujete v milimetrech, nikoli pouze podle čísla velikosti nohy nebo v nepřesných centimetrech. Brusli seřídíte, i když ji má dítě na noze. Nastavení brusle je velice snadné.

  Velikost brusle nastavíte tak, že vytáhnete páčku umístěnou pod patou brusle. Nastavíte ji tím směrem podle toho, jestli chcete velikost brusle zkrátit nebo prodloužit.

 • Fila Active Steering

  Zatočit je hračka

  Technologie Fila Carving Active Steering zmenšuje poloměr zatáčení (rádius při zatáčení), který mají brusle s 90 mm kolečky větší. Brusle jsou tedy stejně nebo lépe manévrovatelné jako brusle s menšími kolečky (např. 80 mm).

  Podvozek je tvořen ze tří částí. Na hlavním podvozku jsou přes plastový silentblok zavěšeny ještě dva samostatné menší rámy, které drží kolečka 1,2 a 3,4. Při zatáčení má silentblok jemnou vůli, která postačí k tomu, aby se menší podvozky nakláněly ve směru zatáčení více a v mnohem větším poloměru.

 • Fox XT2

  Hygienické polstrování 

  Výstelky přileb Fox s technologií XT2 využívají příměsi stříbra pro maximálně hygienické denní používání. Antibakteriální funkce zabraňuje množení bakterií, které by pak způsobovaly nepříjemný zápach.

 • Franklin Air Cooled Design

  Dokonalé odvětrávání

  Technologie ACD (Air Cooled Design) je systém účinného odvětrávání. Zajišťuje maximální pohodlí hráče a prodlužuje trvanlivost produktu. Produkt je vyroben z účinně odvětraných materiálů. Vnější vrstvu tvoří odolná a prodyšná síťovina. Prostřední vrstva je hustá, pevná pěna tlumící nárazy. Vnitřní výstelka je ze vzdušného mikrovlákna, které výborně odvádí vlhkost a přebytečné teplo. Všechny vrstvy jsou dostatečně odvětrány. Ventilace probíhá nepřetržitě - teplo a vlhko je odváděno ven a dovnitř proudí vzduch.

 • FZ Forza ASE

  Lepší stabilita a zdravý pohyb

  Technologie ASE podporuje přirozenou činnost klenby chodidel a pomáhá bránit špatným pohybovým návykům.

 • FZ Forza Stretchable

  Neomezená flexibilita

  Technologie Stretchable zajistí pružnost na správných místech tak, aby se váš oděv co nejpřesněji přizpůsobil tělu a neomezoval vás při žádném pohybu během hry.

 • Fischer Aircraft Carbon Blade

  Čepel z leteckého karbonu

  Použití leteckého karbonu v čepeli hokejky přináší efektivní přenos energie pro přesnější přihrávky a střely a delší výdrž čepele.

 • Fatpipe Cobra

  Esovité tvarování pro větší přesnost střely

  Florbalka je vybavena technologií Cobra, která v místě největšího ohybu hokejky zvyšuje pevnost a pružnost a tím je zvýšena přesnost a tvrdost střely. Shaft hole je speciálně esovitě tvarován. Zahnutí tyče je poprvé děláno na forhendovou stranu a teprve potom na bekhendovou stranu, ale celá hokejka je v jedné ose s čepelí. Rozšířené místo hokejky je typické svým tvarem, které připomíná tvar kobří hlavy.

 • Fila 100mm Wheels

  I s velkými kolečky budete blíže zemi

  S většími 100mm kolečky dosáhnete vyšší rychlost. Jedinečnost a originalitu 100mm koleček si Fila nechala patentovat. I u této velikosti koleček se jí podařilo zachovat stejnou vzdálenost od země jako u předchozího nastavení 5 × 84 mm.

 • Fatpipe S-Bow

  Lepší kontrola míčku, jednodnušší a rychlejší střelba

  Florbalka je vybavena speciální technologií výroby tyče S-Bow. Tyč je dvakrát ohnutá ve tvaru luku, což umožňuje jednodušší a rychlejší střelbu. Speciálně ohnutá tyč Fatpipe Bow umožňuje lepší kontrolu míčku na špičce čepele.

 • FZ Forza Carbon Nano Tubes

  Špičková odolnější konstrukce 

  Carbon Nano Tubes (CNT) jsou dílem mimořádného pokroku v materiálové konstrukci. Ta je vytvořena z modifikovaných polymerních kompozitových prvků pomocí vícenásobných uhlíkových nano trubek. Raketa s touto technologií vám poskytne větší tuhost oproti ostatním konvenčním raketám a polymerní pryskyřice, která váže uhlíková vlákna dohromady zajistí lepší odolnost proti poškození.

 • FZ Forza Slim Shaft

  Přesný úder bez zbytečné dřiny

  Slim Shaft výrazně snižuje odpor vzduchu při švihu a zvyšuje jeho rychlost s menším úsilím. S FZ Forza Slim Shaft získáte mnohem větší stabilitu a přesnost, a proto je to skvělá volba pro všechny, kdo hledají raketu s tenkou hřídelkou.

 • Fox MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • FZ Forza Power Frame

  Vylepšená aerodynamika

  Nový inovativní rám od FZ Forza je o něco užší v horní části, než jiné rakety. Aerodynamický tvar předurčuje raketu k rychlému pohybu a malá šířka v horní části rámu snižuje kroucení rakety a poskytuje extra sílu při úderu.

 • Fila Verso Set Up

  Pro rychlou jízdu stačí 3 kolečka

  Skvělou ovladatelnost inline bruslí s krátkou konstrukcí a rychlou a komfortní jízdu s velkými kolečky vám přináší technologie Verso set up. Brusle s technologií Verso set up mají 3 kolečka o velikosti 100 mm nebo 110 mm. Pokud jste se dříve obávali jízdy na bruslích s velkými kolečky, nyní je díky technologii Verso set up tento typ bruslí dostupný i pro vás.

 • Fox Dual density Varizorb

  Vylepšená ochrana při pádu

  Dvojí hustota použité EPS skořepiny v přilbách Fox umožňuje lépe rozložit síly nárazu na širší plochu. Vám pak tyto přilby s technologií Dual density Varizorb™ nabízí ještě lepší ochranu při pádu a snížení možnosti zranění hlavy.

 • Forward Geometry

  Mondraker Forward Geometry

  se již prokázalo jako geometrický standard pro hi-tech horská kola a je jednou z našich nejmodernějších špičkových technologií.

  Hlavními výhodami technologie FORWARD GEOMETRY jsou větší jistota a bezpečnost při zdolávání strmých a nebezpečných sjezdů ve vysoké rychlosti, precizní ovladatelnost, zvýšená stabilita v technických výjezdech a těžkém terénu a celkově zvýšená kontrola nad chováním kola.

  Geometrie s prodlouženou horní rámovou trubkou a delším dosahem v kombinaci se speciálně navrženým představcem FG 30 mm zaručuje ideální pozici pro jednotlivé kategorie kol a pro každé použití. Delší vzdálenost od středu k představci zaručuje lepší ovladatelnost, jistotu a nabízí tak možnost užít si bezpečnou jízdu ve vyšší rychlosti. Kombinaci prodloužené horní rámové trubky a krátkého představce FG 30 mm nabízíme na všech modelech s technologií FORWARD GEOMETRY a ve všech velikostech rámu.

 • FZ Forza Lateral stability technology

  Výborná boční stabilita

  Lateral stability technology zvyšuje odolnost boty a boční stabilitu přední části chodidla při intenzivních a rychlých změnách směru. Při badmintonu je boční stabilita vysoce důležitá, protože po kurtu se pohybujete nejen zepředu dozadu, ale i zleva doprava.

 • FOX 40 PolyShok

  PolyShoK ™ je patentovaná směs plastu navržená speciálně pro sportovní chrániče zubů. Materiál má jedinečné vlastnosti pro tvarování v ústech i při nízkých teplotách. Výsledkem je měkký a maximálně pohodlný chránič zubů, který více snižuje destruktivní sílu než ostatní atletické chrániče zubů tím, že přenáší méně síly na zuby, čelist a mozek.

  Materiál PolyShoK ™ byl testován v americkém institu pro výsledky a měření a oproti běžným EVA (ethylvinylacetátovým) materiálům je až o 150% učinnější.

 • Fischer Dual Foam Core Blade

  Lepší cit a rychlejší střelba

  Čepel s dvojitým pěnovým jádrem Fischer Dual Foam Core vám přinese dokonalý cit pro puk a svižnou střelu zápěstím.

 • FZ Forza Hexagon Frame

  Výkon pod maximální kontrolou

  V FZ Forza vyvinuli šestihranný rám, který je užší a zároveň silnější, než obvykle. Zajišťuje snížený odpor vzduchu a menší kroucení. To znamená rychlejší reakce, lepší kontrolu a větší výkon.

 • FZ Forza Ultra High Moduls Graphite

  Vylepšený grafit pro lepší údery

  Ultra High Moduls Graphite zvyšuje výkon špičkových raket FZ Forza. Ultra High Moduls Graphite je silnější a tužší než obyčejný grafit a vytváří tak rakety, které se méně kroutí. Vaše údery budou přesnější a silnější.

 • Fatpipe Bone

  Mějte je na lopatě

  Čepel Fatpipe Bone přináší kompromis mezi předzahnutou čepelí Fatpipe Jab a rovnou Fatpipe ORC. Na jejím vývoji a zrodu spolupracovaly současné hráčské kapacity s elitními hráči ligové soutěže země tisíců jezer. Vytvarování čepele je mírně předzahnuto už z výroby a podrobeno nejkritičtějším požadavkům profesionálních hráčů. Lehké zahnutí čepele a hladký povrch po celé célce poskytuje skvělou kontrolu nad děravým míčkem.

 • Fila Plume

  Výrazné odlehčení

  Inline brusle s technologií Plume váží o 20 % méně než kdy dřív. Lehkost, komfort, ovladatelnost a rychlost se staly hlavními motivy při jejich vývoji. Použitím inovativních materiálů a vyměněním různých komponentů vyrobila společnost Fila nejlehčí brusle, jaké jste kdy viděli. Díky revoluční technologii Plume váží inline brusle při průměru koleček 84 mm pouze 1 200 gramů.

 • FZ Forza Tuck-Board

  Rychlý a přirozený pohyb po kurtu

  Technologie Tuck-Board s pomocí uhlíkových vláken zvyšuje torzní pružnost obuvi, takže se vaše nohy budou po kurtu pohybovat rychle a přirozeně.

 • Fox 2 Densities

  Pohodlná jízda

  2 vrstvy materiálu z jehněčí vlny se správným anatomickým rozložením se postarají o to, aby vaše jízda byla co nejpohodlnější.

 • Fox Dri-Release®

  Zůstaňte v suchu

  Materiál s technologií Dri-Release® se postará o to, aby vás nic nerozptylovalo. Výborně odvádí pot, rychle uschne a aby se všem dobře dýchalo, dokáže zakrýt i zápach.

 • Fox Fidlock

  Snadné zapínání

  Přezku přileb Fox s technologií Fidlock snadno zapnete i rozepnete jednou rukou, což přispívá k bezpečnějšímu a pohodlnějšímu upevnění přilby. A vůbec nevadí, že na sobě zrovna máte rukavice.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}