Hledat abecedně: - g

Hledat abecedně:

 • GIRO MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život. Kompletní informace o technologii MIPS najdete na www.MIPSprilby.cz.

 • GIRO Roc Loc Sport

  Jednoduché nastavení přilby

  Helma má v zadní části pohodlný upínací systém s kolečkem Roc Loc Sport, kterým si přilbu jednoduše dotáhnete přesně na vaši hlavu a to dokonce během jízdy. Odpadá tak neustálé zastavování a ladění pevnosti utažení přilby, když se např. změní terén a vy jedete menší rychlostí do kopce, kde si chcete uvolnit staženou hlavu a takříkajíc si odfrknout.

 • GIRO Nanobead EPS Foam

  Lehčí a hezčí

  K dosažení uhlazeného a odlehčeného designu bez dopadu na bezpečnost helmy byl použit polystyren vyrobený z mikročásteček.

 • GIRO Wind Tunnel

  Bezchybné odvětrávání

  Helma se může pochlubit velmi propracovaným větracím systémem, který se postará o váš příjemný pocit i v pravém letním počasí. Speciálně navržené větrací tunely přivádějí chladný vzduch přední částí přilby, který vedou přes hlavu a nechtěný teplý vzduch odvádějí zadními otvory.

 • GIRO 3D Logo

  Neoddělitelná značka

  Logo je laserem vyříznuto z polykarbonátové skořepiny v jednom kuse, následně je tlakem přitisknuto na dané místo ze zadní strany a poté je na pevno přiděláno v průběhu in-mold procesu, který obě části spojí dohromady v jeden celek.

 • GIRO Roll Cage

  Ještě lepší ochrana hlavy

  Roll Cage ™ je lehká a přesto odolná síť, která vyztuží pěnové vložky přilby. Pomáhá helmě držet se vcelku i při prudkém nárazu a poskytuje mimořádnou míru ochrany, které si nevšimnete ... dokud ji nepotřebujete.

 • GIRO Expansion View

  Expansion view (EXV) technologie

  Tento přelomový nový design rámu, který byl vyvinut v testovací laboratoři Giro v Kalifornii. Extrémě zlepšuje periferní vidění. Začali jsme brýlemi kompatibilními s přilbou a poté jsme modifikovaly okraj rámu a přidali bezrámové zóny, abychom optimalizovali masivní sférickou čočku zaměřenou na nejlepší možné periferní vidění ve brýlích.

 • GIRO Roc Loc® 5+air

  Snadné nastavení velikosti a dokonalé proudění vzduchu

  Jednoduchý upínací systém přilby umožňuje jak vertikální, tak i horizontální nastavení přilby. Moderní a superlehký systém přináší nepřekonatelný komfort a stabilitu. Zároveň tento systém díky důmyslnému upnutí v horní části lebky umožní dokonalé proudění vzduchu a příjemné chlazení hlavy. Dalším bonusem je také pravolevý posun podpůrných týlních lopatek.

 • GIRO Quarter Helmet

  Nízkoprofilová přilba s vysokoprofilovými standardy

  Série přileb GIRO Quarter se pyšní přídomkem nejnízkoprofilovějších helem od tohoto výrobce. Nízké posazení helmy však skýtá stále dostatek prostoru pro lehkou skořepinu se systémem ABS, který si poradí s tlumením každého nárazu. Vedle funkčnosti si přilba zakládá také na komfortních základech, k nimž přispívá EPS vložka nebo vycpávky se schopností absorpce potu.

 • GIRO Cool Skin

  Pohltí každou kapku vlhkosti

  Systém Cool Skin zajistí dokonalé odvětrávání části dlaně díky svršku, který dokáže pohlcovat vlhkost. Systém poskytuje také kompresi a zlepšuje celkové padnutí rukavic.

 • GIRO X-Static Padding

  Stop zápachu

  Helma obsahuje vlákno vyrobené z vrstev čistého stříbra, které jsou trvale vetkané do tkaniny. Stříbro má přirozenou antibakteriální funkci, která pomáhá snížit zápach a reguluje teplo, takže vaše helma zůstává svěží a pohodlná.

 • Giro Boa L6

  Snadné a rychlé zouvání

  Rychloutahovací kolečko Boa L6 si bere na starost zapínání. Botu stahuje postupně po milimetrových krůčcích, takže si ji utáhnete tak, aby vás nikde netlačila, ani nebyla moc povolená. Jedním zmáčknutím pak kolečko okamžitě a úplně povolí, takže zouvání vám nezabere téměř žádný čas.

 • GIRO Super Fit

  Přizpůsobivý střih

  Technologie Super Fit poskytuje jezdcům dokonalý komfort a výkon. Rukavice Giro perfektně padnou, jelikož se skládají ze tří částí a každá z nich se tvarově dokonale přizpůsobí. Dlaň rukavice skvěle přilne k řidítkům a pomůže ke zvýšení výkonu.

 • GIRO Women's Series

  Dámská jízda

  Přilby GIRO spadající do kategorie Women's Series™ jsou přímo vytvořeny pro potřeby žen. Od mužských přileb se liší především výraznějším designem a barevným provedením, které je pestřejší a více se blíží chuti něžného pohlaví. Přilby GIRO sednou přibližně 98% světové populace a tato dámská verze zaručuje, že se vám bude také líbit.

 • GIRO Deep Internal Channeling

  Příjemné ochlazení

  V kombinaci s masivními ventilačními otvory jsou helmy vybavené touto technologií mimořádně vzdušné a v horkých letních dnech efektivně ochlazují povrch hlavy.

 • Goose Down Fill

  Tepelná izolace z husího peří

  Společnost North Face se zavázala ke zlepšení životních podmínek zvířat a sledovatelnosti v dodavatelském řetězci husího peří. Vytvořili jsme Responsible Down Standard (RDS). Díky tomu zaručujeme, že naše prachové peří nepochází ze zvířat, která byla vystavena nepřiměřenému zacházení, a také můžeme sledovat cestu k ověření originálu zdroje prachového peří používaného v produktech The North Face.

  The North Face® používá ve všech našich výrobcích pouze husí peří nejvyšší kvality a testuje každou šarži peří ve třech fázích výroby.

  Poměr tepla k hmotnosti a stlačitelnosti jsou zásadní pro zachování tepla a pohodlí. Produkty North Face® jsou izolovány exkluzivním husím peřím v rozsahu od 550 do 900 g, což představuje komerčně dostupné peří nejvyšší kvality.

  Výhody izolace husím peřím jsou vynikající tepelná pohoda a nízká hmotnost.

  GOOSE DOWN FILL

  GOOSE DOWN FILL 900 je  nejkvalitnější komerčně dostupné peří a považuje se za absolutní zlatý standard izolace - s bezkonkurenčním poměrem tepla a hmotnosti je vysoce stlačitelné, ultralehké a neuvěřitelně teplé. The North Face® využívá 900 výplní výhradně v oblečení, kde je nejdůležitější minimální hmotnost a maximální teplo.

  GOOSE DOWN FILL 800 je vysoce stlačitelné, lehké a poskytuje vynikající tepelnou pohodu a izolační schopnosti.

  GOOSE DOWN FILL 700  má vysoký poměr tepla k hmotnosti a poskytuje výbornou izolaci v různých teplotách.

  GOOSE DOWN FILL 600 je teplá, lehká a odolná. Ideální pro běžné venkovní a každodenní použití.

 • GIRO Phase Helmet

  Nandejte to nástrahám lesa

  Chcete vysoký výkon a nízký profil helmy? Pak jste kápli na tu správnou. Přilba je jako ze železa a nedovolí, aby vás bolel jakýkoli karambol. Vyrazte do hor, užijte si jízdu přes kořeny stromů nebo sjeďte trať plnou kamenů a lesních potůčků. Není potřeba mít strach, o bezpečí se postará nezdolná přilba.

 • GIRO Roc Loc Jr.

  Snadná úprava velikosti

  Velikost helmy lehce upravíte díky propracovanému systému Roc Loc Jr.

 • GIRO Supernatural Fit Kit

  Skvělé pohodlí a stabilita

  Vysoce kvalitní stélky Giro SuperNatural Fit Kit umožní každému jezdci si podle své potřeby nastavit podepření klenby. Vybírat můžete ze tří výměnných inzertů pod klenbu. Speciální tvar zvýší výkonnost na pedálu i díky dobrému uchycení paty. Získáte tak nepřekonatelné pohodlí a potřebnou podporu během jízdy.

 • GIRO Scamp MIPS

  Prvotřídní péče není jen výsada dospělých

  Systém MIPS dovoluje dětem požívat stejně propracovaných bezpečnostních technologií jako jejich maminky a tatínci. Upevňovací systém pouze dokoná perfektní padnutí helmy ideálně na hlavu dítěte. MIPS nabídne lepší ochranu před nárazy, stejně jako pohodlí díky ventilačním systémům. Nasaďte dítěti helmu na odrážedle a poroste s ním až po první dětská kola.

 • GIRO Fit Kit Pad System

  Netrapte se složitými mechanismy

  Abyste si přizpůsobili helmu vašim potřebám, nepotřebujete si kvůli tomu pořizovat box na nářadí. Vycpávky dokonale komunikují s tvarem vaším hlavy a snadno se přizpůsobí přesně tak, abyste si užívali nejlepší možný komfort.

 • GIRO Hydrophilic Padding

  V suchu a bez zápachu

  Hydrofilní vnitřní výstelky absorbují až 10x tolik vody, než samy váží, tím zamezí stékání potu do očí a navíc rychle schnou. Antimikrobiální materiál X-Static zase zamezuje tvorbě bakterií a tím nepříjemného odéru.

 • GIRO Roc Loc® 5-PLUS

  Sedne každému

  Ergonomické seřizovací kolečko bylo rozšířeno o možnost vertikálního utažení přilby, které je nezávislé na horizontální nastavení kontaktních bodů.

 • Graf Revision Flex Tech

   

  Větší rychlost a lepší přilnavost

  Revision Flex Tech je nejinovativnější vnitřní kolo, které existuje a nachází se právě v těchto bruslích. Díky tomuto kolu budete ještě rychlejší a zároveň budete na bruslích ještě stabilnější než kdy dříve. Díky integrované bílé vložce TORUS neztratí tyto brusle rychlost, protože snižuje možnost vychýlení kola. Unikátní technologie Flex Ring Insert zajistí dokonalé ohnutí okraje rukojeti a tím zajistí bruslím mnohem lepší přilnavost než kdy dříve.

 • GIRO MIPS Spherical

  Nejlepší ochrana mozku

  Unikátní technologie MIPS Spherical je založená na principu kloubu a tvoří jakési odpružení uvnitř přilby. EPS skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou podobně jako kloub. Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na hlavu a na mozek. Vnější skořepina je tvrdší – připravená na náraz, vnitřní skořepina je měkčí a připravená ztlumit náraz do hlavy.

 • GIRO Anti-fog coating

  Anti-fog coating

  Každé sklo do brýlí od značky Giro disponuje technologii Anti-Fog Coating, která pomáhá se vypořádat s mlhou. To vše, aby vaše vidění a přenos nebyly omezené.

 • GIRO In-Mold

  Vynikající ochrana díky in-mold technologii

  S přilbou z pevné polykarbonátové skořepiny, která je vysoce odolná i při tvrdých nárazech, si můžete v klidu užívat adrenalinu způsobeného rychlou jízdou a zdoláváním nástrah lesních cest. Do skořepiny se vstřikuje pěnový EPS polystyren, který vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber, a tím získáte ještě větší ochranu hlavy. Helma je ve výsledku velmi lehkápohodlná a pevná.

 • GIRO P.O.V. Plus

  Polohovatelný kšilt

  Díky technologii GIRO P.O.V. Plus si můžete libovolně upravit výhled podle počasí, případně si nasadit i MTB brýle.

 • Grit Torsion Technology

  Dokonale drží tvar

  I když je taška prázdná, neustále drží požadovaný tvar díky pevné konstrukci, kterou vyztužují kompozitové tyče. Každý brankář veškeré vybavení naskládá do tašky bez větších potíží tak, jako by ho rovnal do skříně. Připravení k odjezdu budete raz dva.

 • GIRO Eyewear Docking Ports

  Brýle vám neulétnou

  Integrované dokovací porty s gumovými gripy udrží vaše brýle na místě v jakékoliv situaci.

 • GIRO Roc Loc Air Fit System

  Snadné nastavení velikosti a dokonalé proudění vzduchu

  Nastavení velikosti přilby nemůže být už snad jednodušší. Upínací systém přilby umožňuje jak vertikální, tak i horizontální nastavení přilby. Navíc to není nic složitého, a tak si pohodlně vše upravíte během jediné vteřiny jednou rukou.

  Moderní a superlehký systém přináší nepřekonatelný komfort a stabilitu při jízdě, která je velmi důležitá. Zároveň tento systém díky důmyslnému upnutí v horní části lebky umožní dokonalé proudění vzduchu a příjemné chlazení hlavy.

 • GIRO Acu Dial 2 Fit System

  Pásek pro jistější a pohodlnější jízdu

  Acu Dial 2 Fit si ponechává od mladšího sourozence jednoduchost v utažení přilby. Pomocí jedné ruky jednoduše upevníte a jedete. Nový model však disponuje také kotvícím páskem, který dopřává jezdcům větší pocit pohody. Přilba si ponechává přátelský postoj k jezdcům s dlouhou hřívou, jelikož disponuje otvorem, kterým culík nebo cop protáhnete.

 • GIRO Poron

  Bezpečnost na prvním místě

  Nejrizikovější oblastí na ruce při pádu z kola je část dlaně téměř u zápěstí. Výrobci proto použili pro tuto oblast spolehlivou výztuhu Poron XRD, která doslova objímá celé místo, kde nejčastěji hrozí jezdcům zranění.

 • GIRO Techlace

  Bezchybné a přesné zapínání

  Experti z americké firmy Giro si nechali patentovat inovativní systém Techlace, který přináší dokonalou kombinaci lehkosti a maximálního pohodlí. Zapínání tvoří pásky, které podle vaší libosti utahují zabudovaný šněrovací systém. Techlace samozřejmě ubírá na celkové hmotnosti boty, ale také přispívá k vyšší ohebnosti v přední části boty pro skvělé pohodlí.

  Propracovanou technologii Techlace doplňují kolečka, kterými dovedete upnutí nohy v tretře k absolutní dokonalosti. Pokud se vám šněrování po velké porci kilometrů zničí, můžete ho pochopitelně snadno vyměnit. Získejte tak dokonalou stabilitu a perfektní pocit při nekonečně dlouhém závodu.

 • GIRO Super Fit Engineering

  Padne jako ulitá

  Vlastní systém pro dimenzování Giro Super Fit Engineering™ je založen na datech o lidském těle a více než 25 letech výroby cyklistických přileb. Tři dospělé velikosti tak postačí na pokrytí celého spektra různých velikostí hlavy.

 • GIRO Aura Reinforcing Arch

  Helma pevnější a odolnější

  Strukturální integrita helmy je zesílena díky použití odolného oblouku Aura z průhledného materiálu, který prochází konstrukcí helmy skrz naskrz a celkově ji zpevňuje.

 • GIRO Roc Loc 5

  Snadné nastavení velikosti s Roc Loc 5

  Nastavení velikosti přilby nemůže být už snad jednodušší. Upínací systém přilby umožňuje jak vertikální, tak i horizontální nastavení přilby. Navíc to není nic složitého, a tak si pohodlně vše upravíte během okamžiku. Moderní a superlehký systém přináší nepřekonatelný komfort a stabilitu při jakékoliv jízdě.

 • GIRO Acu Dial Fit System

  Hlavně ať nic netlačí

  Helmy s univerzální velikostí disponují systémem Acu Dial Fit, s nímž si za pomoci jedné ruky snadno upravíte utažení přilby. Přilba má také přátelský postoj k jezdcům s dlouhou hřívou, jelikož disponuje otvorem, kterým culík nebo cop protáhnete.

 • GIRO Progressive Layering

  Lehčí a bezpečnější

  Přilby s touto technologií jsou vyrobeny z EPS pěny s různou hustotou na různých místech a dovolují tak snížit hmotnost přilby na minimum. Zároveň rozdílná vrstva a tuhost pěny na určených místech funguje pro každou oblast hlavy zvlášť jako tlumič nárazu.

 • GIRO Six-Piece Shell

  Láska na první pohled

  Překrásná silueta přilby je vytvořena spojením 6 individuálních kusů polykarbonátu kolem několika masivních ventilačních otvorů.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}