Hledat abecedně: - j

Hledat abecedně:

 • Joma System Injection Print

  Dobrá ovladatelnost míče

  Kombinace dvou materiálů technologie System Injection Print zvyšuje cit při kontaktu s balónem a prodyšnost boty při zachování vysoké odolnosti.

  Joma System Injection Print

  Síťovina umožňuje maximální prodyšnost a gumová část zvyšuje odolnost a zlepšuje kontrolu nad míčem.

  Na nejvíce namáhaných místech jsou gumové inzerty, které zvyšují odolnost a kontrolu nad míčem.

 • JOMA Flexo

  Na vlnách dokonalého profilu podrážky

  Podešev boty pokrývá Flexo technologie, která se vyznačuje ergonomickými liniemi ohybu. Vychutnáte si tak přirozený a pro výkon co nejefektivnější přechod od paty až ke špičce.

 • Joma TOP FLEX

  Vysoká ohebnost za každých podmínek

  Dokonalý ohyb kopaček a skvělý cit poskytuje technologie Joma Top Flex. Při výrobě boty je touto unikátní technologií zajištěn nadstandardní komfort, ohebnost a odolnost. Gumová podrážka a mezipodešev vytváří podmínky pro velký záběr a zároveň velkou ohebnost pro maximální rychlost a hbitost v každé situaci. Prsty na noze jsou extra chráněny proti tlaku míče speciálním chránicím prvkem, který je navíc pojištěn dvojitými oblými švy. Joma je pravá obuv na sálový fotbal jehož model Top Flex je synonymem pro sálový fotbal.

 • JOMA MCOUNTER

  Ustojíte každý kontakt

  Protože se bota může pochlubit MCOUNTER systémem paty, bude bota ergonomicky sedět na chodidle a podáte s ní ještě lepší výkony. Speciální výztuhy zlepší stabilitu a poskytnou vám ideální podporu na palubovce.

 • JOMA Pulsor

  Položte při dopadu nohu do gelu

  Díky technologii Pulsor dokáže podrážka rozdělená na více sekcí důmyslně pohlcovat nárazy při dopadu na tvrdý povrch. Vnitřní gel vám uleví od náporu na chodidla a dokonale pohltí všechny otřesy.

 • JOMA Rebound

  Využijte odraz k rychlosti

  Výrobce do podrážky vměstnal technologii Rebound, která hráči zajistí lepší odskok a větší hybnost. Váš krok tak dostane potřebnou podporu při odrazu a obuv zrychlí váš běh.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}