Hledat abecedně: - n

Hledat abecedně:

 • Northwave GORE-TEX

  Nepotřebujete poroučet větru, dešti. Budete připravení na vše

  Materiál GORE-TEX vám dopřeje ochranu a pohodlí ve všech klimatických podmínkách. Materiál je odolný vůči větru, vodě, sněhu a dalším projevům nepříznivého počasí. Zároveň je prodyšný a díky izolaci udržuje teplo.

  GORE-TEX má 20000krát menší póry než jsou rozměry kapky vody, ale zároveň jsou póry větší než molekuly vodní páry. Z boty se tak může vypařovat pot, ale voda dovnitř nepronikne. Vaše nohy budou připravené podat nejlepší výkon i mimo letní sezónu.

 • Northwave TPU Thermowelded reinforcements

  Zvýšená ochrana chodidla

  Tepelně svařená výztuž pomáhá ještě lépe chránit spodní část chodidla.

 • Northwave Thermowelded protections

  Ujeďte spoustu kilometrů bez zranění

  Svršek tretry dostal do vínku tepelně zpracované výztuhy pro lepší ochranu nohou. Zesílený svršek proto zamezí nepříjemným zraněním o kameny nebo ulomené větve a doveze vás do cíle bez jediného škrábance.

 • Nike Geo Balanced

  Vyrovnání tlaku míče při kontaktu s tělem

  Míč je vyroben pomocí exkluzivní technologie Nike Geo Balanced Technology pro dokonalé vyrovnání tlaku způsobeném stlačením míče při kontaktu s nohou nebo hlavou. Vlastnost dělá míč odolnější a zaručuje konzistentní chování míče. Míč je ve vzduchu stabilnější a nemění směr.

 • Northwave Speedlight 3D Sole

  Odlehčená podrážka se zaměřením na výkon

  Pokud u tretry hledáte nižší hmotnost se zaměřením na vyšší výkon, pak jste našli ideálního parťáka. Nylonovou podrážku Speedlight 3D Sole vyplňují skelná vlákna, která jsou rovněž vstřikována do vnější skořepiny s TPU destičkou. Gumové špunty pak připraví jezdci excelentní přilnavost.

 • Northwave Jaws Carbon Reinforced Sole

  Karbon obohatil podrážku pro výraznější lehkost

  Podešev Jaws Carbon Reinforced Sole z termoplastického materiálu kombinuje přírodní gumový vzorek s karbonovým prachem. Maximální přilnavost podrážky pak jde ruku v ruce s lehkostí a rychlostí.

 • Northwave Asymmetric Lacing

  Pevné utažení při zachování pohodlí

  Asymetrické šněrování odstraňuje tlak z horní části nohy pro optimální uchycení. Tkaničky vás tak nebudou tlačit ani při pevném utažení boty.

 • Northwave Water Repelent Film

  Je to v suchu

  S vodě odolnou ultra komfortní horní částí spolu s výztuhou proti nárazům budete v suchu a v bezpečí. Speciální otvory nechají nohy dýchat, ale nepustí vodu dovnitř.

 • Northwave Jaws Sole

  Přírodní materiál slibuje maximální komfort

  Podešev Jaws Sole je dokonalou kombinací technických parametrů a absolutního pohodlí. Podrážka z přírodní gumy poskytuje jezdcům perfektní přilnavost a zjednodušuje šlapání do pedálů.

 • Nike Mercurial

  Rychlé zpracování a cit pro míč

  Kopačky jsou vyrobeny technologií Nike Mercurial pro nekompromisní rychlost a optimální cit. Konstrukce boty je optimalizována pro rychlost hráče při zachování vlastností zlepšující cit pro míč.

 • Northwave Anatomical Arch Support

  Dokonale se přizpůsobí každé noze

  Stejně jako každý člověk, i každé chodidlo má své specifické vlastnosti a potřeby. Podpora klenby nohou je jedním z nejdůležitějších faktorů pro pohodlí, ale i pro efektivitu vašeho záběru. Ukázalo se, že klasické vložky na míru jsou pro cyklistiku nedostačující, naopak boty s pevnou podporou klenby mohou chodidlo poškodit.

  Technologie Anatomical Arch Support přináší výstelku z TPU materiálu, který je mnohem přizpůsobivější než karbon a přesně se vytvaruje dle vaší klenby a poskytne optimální oporu vašemu chodidlu.

 • Northwave Damp Lite sole

  Pokořte náročný terén na kole i pěšky

  Podrážka Damp Lite vyčnívá velmi nízkou hmotností zajištěnou použitím EVA materiálu. Přirodní gumu doplňuje vzorek inspirovaný pneumatikami na off-road, takže tretry nabídnou mimořádnou přilnavost a trakci i v nejsložitějších podmínkách. Kalibrovaná tuhost umožní v tretrách nejen jezdit na kole, ale také vyrazit na pěší túry.

 • Northwave AirFlow System

  Pocit svěžesti neztratíte ani na stupních vítězů

  AirFlow System přispívá k pokročilé ventilaci pomocí velkých průduchů na svršku i v podešvi boty. Chodidla tak mohou dokonale dýchat a cítit se svěže i po desítkách ujetých kilometrů.

 • Northwave SLW 3

  Vyladěné zapínání

  Díky nové technologii SLW 3 dokonale utáhnete svoje tretry dokonce i za jízdy. Intuitivní způsob utahování vám pouhým otočením kolečka nabízí možnost upravit si šířku doslova na milimetr přesně.

 • Northwave Asymmetrical straps

  Asymetrické zapínání pro redukci tlaku

  Asymetricky vedené řemínky redukují tlak na nohu na boční straně a výborně anatomicky sedí. Přezky jsou velmi lehké a nepřekáží na nich žádné přebytečné elementy. Nic nebrání pohodlné jízdě, pouze zapnete tretry a vyrazíte na trať.

 • Northwave Morph Carbon 12 AAS Sole

  Tuhá, ale přizpůsobivá karbonová vložka

  Morph Carbon 12 AAS je podešev s karbonovou částí v oblasti pedálu s indexem tuhosti 12,0. Exkluzivní technologie Anatomical Arch Support® z TPU umožňuje botu dokonale tvarovat podle klenby. Jde tak o ideální podrážku pro jakýkoli typ chodidla.

 • Northwave Thermo-Welded Layer

  Dokonalá ventilace a redukce hmotnosti

  Tepelně svařovaná konstrukce vrstev kombinuje více vrstev bez překrytí pro vynikající ventilaci a snížení hmotnosti.

 • Nike All Conditions Control

  Jistota za každých podmínek

  Technologie All Conditions Control slibuje dokonalý cit pro míč v suchém i mokrém prostředí, čímž zvyšuje sebejistotu hráče při vypjaté hře.

 • Northwave X-Crossbow Michelin

  Northwave X-Crossbow Michelin

  Podrážka X-Crossbow Michelin vyniká samočistícím vzorkem, díky kterému se nemusíte bát projet ani bahnitým terénem. Výrazný vzorek podrážky navíc přispívá k lepší přilnavosti pro váš jistý pocit na kole i při chůzi.

 • Nike Featherposite

  Opora pro vaše kotníky

  Technologie Nike Featherposite dodává dobrou oporu kotníku a eliminují možnost vykloubení, ale zároveň neomezuje jeho hybnost.

 • Northwave Multilayer Thermowelded construction

  Více vrstev nabízí lepší větrání

  Nová konstrukce Multilayer Thermowelded tvoří tretru více vrstvami. Lehká mikrovlákna doplňují tepelně upravené vložky ze síťoviny pro lepší odvzdušnění vnějšku obuvi se zachováním stejné tenkosti, jako jste zvyklí u jednoduché vrstvy. Výsledkem je vyšší komfort pro jezdce a nižší hmotnost.

 • Nike AeroBill

  Zůstaňte v suchu

  Speciální technologie Nike AeroBill odvádí pot pryč od pokožky a nechává ji dýchat.

 • Nike Dri-Fit

  Dokonalý odvod potu od pokožky

  Rychle schne a odvádí vlhkost díky technologii Nike Dri-FIT. Materiál z mikrovláken hybridní polyesterové tkaniny je navržen tak, aby rychle absorboval a transportoval vlhkost od těla.

  technologie Nike Dri-Fit

  Vlhkost na povrchu oděvu se rychleji vypaří, což pomáhá udržovat pokožku v suchu.

 • Nike Zoom

  Pružné v každém kroku

  Nike Zoom je revoluční technologie odpružení. Uvnitř boty se skrývají polštářky z pevně stlačeného vlákna. To se po nárazu rychle odrazí zpět do původního tvaru a chrání tak vaše klouby. Nike Zoom odpružení je neuvěřitelně tenké, takže je vaše noha blíže k zemi a zvyšuje se tak stabilita každého kroku.

 • Nike Flywire

  Vlákna pro lepší oporu a fixaci nohy

  Do boty jsou implantována vlákna Flywire, která se nachází na strategickém místě, kde poskytují noze podporu. Silná Flywire vlákna jsou ukrytá ve svršku, aby pomohla redukovat hmotnost boty. Zároveň se napojují na podrážku a pomáhají tak dokonale fixovat nohu na místě.

 • Nike Dynamic Fit

  Dokonalá stabilita

  Díky technologii Nike Dynamic Fit získáte naprostou jistotu. Bota vás nezradí ani při rychlé změně pohybu na kluzkém povrchu a zajistí dokonalou stabilitu. Bota vám dokonale padne na nohu a spolehlivě obepne střední část a klenbu, ale přitom se budete cítit pohodlně a jistě.

 • Northwave SLW 2 dial plus

  Dokonalé utažení boty

  Pro dokonalé a rychlé utažení boty zvolili výrobci kombinaci rychloupínání na kolečko SLW2 v horní části boty a stahovacího pásku ve spodní části.

 • Nike Breathe

  Vysoká prodyšnost

  Speciální tkanina Nike Breathe má integrované otvory v klíčových místech, které nedají potu šanci.

 • Nike Air-Sole

  Technologie Air-Sole pro klidný dopad

  Nemusíte se bát, že při tvrdých dopadech budou vaše paty trpět a omezovat vás při důležitých sprintech k síti. V patní části boty se totiž nachází vzduchový polštářek Air-Sole, který se stará o bezbolestné dopady a spolehlivě chrání vaši patu.

 • Northwave S.L.W.2 closing system

  Připravte se na rychlý start

  Rychloupínací systém S.L.W. 2 spočívá ve stisknutí postranního knoflíku, který tretru buď upevní, nebo naopak bleskově rozváže. Kolečko se dočkalo přepracování a nyní je mnohem tenčí a lehčí, takže vás nijak nelimituje při jízdě. Naopak botu jen nazujete a bez delšího zdržování můžete vyrazit na cestu.

 • Northwave Biomap Aero Overlap

  Redukce odporu vzduchu

  Technologie BioMap Aero Overlap snižuje aerodynamický odpor. V přední části je odolnost tretry proti chladu ještě zesílena. Maximální odolnost proti opotřebení a ochranu nohy zajišťují vysoce odolné gumové výztuhy v oblasti špičky, zároveň však mikrootvory umožní dostatečnou ventilaci.

 • Northwave X-Frame Construction

  Konstrukce Northwave XFrameŽádný tlak na chodidlo

  Maximálně komfortní a superměkké materiály obepnou vaši nohu těsně okolo obvodu celého chodidla. Tretry budou jako vaše druhá kůže, protože veškeré úhly a geometrická preciznost nevytváří na nohu žádný tlak.

  Technologie XFrame úzce spolupracuje se zapínáním SLW2. Díky němu v botě nemusí být žádné plastové komponenty, které by zvyšovaly tření. S tím jde ruku v ruce i snižování hmotnosti tretry.

 • Northwave Seamless Unibody

  V pohodlí a v suchu

  Horní bezešvá konstrukce snižuje tlakové body. Díky tomu vám nehrozí puchýře a otlaky. Prodyšný materiál vložky a póry po celém povrchu zajistí optimální odvětrání.

 • Northwave Hyperlight XC

  Dokonalý přenos energie

  Boty jsou opatřeny podešví z jednosměrného uhlíku s indexem tuhosti 14, který přináší optimální přenos energie do pedálů. Výsledkem je lepší přilnavost, flexibilita a stabilita. 

 • Northwave Carbon XC 12 Sole

  Skvělý záběr a dobrá odolnost

  Vysoká tuhost číslo 12 karbonové podrážky v místě styku s pedálem zaručuje výborný záběr a zároveň odolnost.

 • Nike Max Air

  Užívejte si každý dopad po smečovaném míči

  Jednotka Max Air v patní části slouží k ochraně a tlumení dopadů při neustále se opakujících dopadech. Nezbytná součást basketbalové obuvi nahrazuje tradiční mezipodešev malými airbagy pro menší hmotnost, díky které nemusí atlet vydat tolik energie.

  Dbejte na své zdraví

  Odolná technologie Max Air vycpává botu natolik, že nejen tlumí dopady, ale zároveň udržuje svaly, klouby a šlachy v bezpečí. Výsledkem je menší únava a lepší prevence proti zranění.

 • Nils Memory Fit

  Dokonale usazené chodidlo

  Technologie vnitřní stélky s pamětí MEMORY FIT spolu s lycrou se starají o pohodlí a dobré usazení nohy v botě. Princip technologie spočívá v tom, že bota si dokáže natvarovat vnitřní výstelku přesně podle nohy a tento tvar se díky použitému materiálu uchová i při každém dalším použití bruslí. Brusle jsou dokonale pohodlné a pevně na všech místech obepínají chodidlo a nohu.

 • Northwave 3 Velcro Straps

  Rychlé a pevné zapínání

  Tretry se zapínají pomocí tří pásků na suchý zip, které nastavíte podle potřeby a tvaru vaší nohy.

 • Northwave NRG Air Carbon

  Lepší záběr a skvělá ventilace

  Bota má díky karbonové podrážce s tuhostí 8.0 a 5 větracím otvorům skvělé jízdní vlastnosti. Lepší cirkulace vzduchu pomáhá s regulací pocení nohou.

 • New Balance Abzorb

   Abzorb je unikátní technologie, která maximálně pohlcuje hmotu a rozkládá tak energii nárazů, které vzniknu při došlapu. To vám zajistí mnohem pohodlnější a příjemnější pocit při běhání.

 • Nike Storm-Fit

  Podejte maximální výkon i v extrémním počasí

  Funkční technologie Nike Storm-Fit spočívá v navrstvení mikrovlákna s velmi vysokou vodotěsností. Materiál ochrání tělo před extrémními povětrnostními podmínkami. Tělo je v suchu a pokožka přitom může volně dýchat. Materiál nešustí, je lehký a neomezuje sportovce v pohybu.

  Nike Storm-Fit

  Vícevrstvý materiál je dokonale voděodolný a zároveň prodyšný

 • Nike CTR360

  Maximální kontrola

  Bota je vybavena technologií pro zvýšení kontroly Nike CTR360, která využívá speciálních tlumících polštářků pro dokonalé zpracování míče a přesné přihrávky. Speciálně upravená zóna v oblasti nártu výborně tlumí rázy při agresivním stylu hry.

  Nike CTR360

  Speciální prvek je také velice vhodným designovým doplňkem, který nikdo nepřehlédne.

 • Northwave Speedplay

  Kompatabilita s pedály Speedplay

  Tyto tretry jsou kompatibilní s pedály prémiové značky Speedplay.

 • Northwave SLW 2 dial

  Dokonalé utažení boty

  Pro dokonalé a rychlé utažení boty zvolili výrobci kombinaci rychloupínání na kolečko SLW2 v horní části boty a dvou stahovacích pásků na suchý zip ve spodní části.

 • Nike OrthoLite

  Výborné tlumení

  Speciální vložka OrthoLite poskytuje noze dokonalé tlumení, zároveň však nebrání rychlému odrazu a skvěle odvádí pot.

 • Northwave Microinjected protections

  Štít proti poranění nohou

  Svršek tretry zdobí zesílená ochrana zajištěná mikrovstřikováním. Pevnější svršek proto zamezí nepříjemným zraněním o kameny nebo ulomené větve a doveze vás do cíle bez jediného škrábance.

 • Northwave Double S.L.W. dial

  Rychlý start a optimální utažení

  Rychloupínací systém Northwave Double S.L.W. 2 dial spočívá ve stisknutí postranních knoflíků, které tretru buď upevní, nebo naopak bleskově rozvážou. Dvě kolečka umožní utažení boty přesně podle vašich potřeb. Naopak botu jen nazujete a bez delšího zdržování můžete vyrazit na cestu.

 • New Balance EVA

   EVA (Ethylen Vinyl Acetate) je materiál s pórovitou strukturou, který je velmi lehký. Tato technologie zajišťuje vynikající tlumící vlastnosti a vám se tak poběží mnohem lépe po tvrdších površích.

 • Northwave XC 10 Sole

  Odolná a přilnavá podrážka

  Podrážka Northwave XC 10 Sole je mimořádně odolná a přilnavá podrážka s indexem tuhosti 10. TPU části na strategických místech zajistí vysokou trakci a vynikající odolnost proti opotřebení

 • Northwave Biomap Glove

  Mějte jízdu pod kontrolou

  Konstrukce dlaní u rukavice je díky technologii BioMap bez zbytečného polstrování. Svou jízdu tak budete mít absolutně pod kontrolou, takže ani ten nejtěžší downhill pro vás nebude žádný problém.

 • Northwave Be Visible Be Safe

  Buďte viditelní za šera i v mlze

  Technologie Be Visible Be Safe vás chrání při horší viditelnosti. Oděv či obuv obsahuje vysoce viditelné prvky přesně tak, aby vás auta na vozovce nepřehlédla. Můžete si proto vyšlápnout na kole třeba po práci, i když už bude slunce zapadat za obzor, stále budete v bezpečí.

 • Northwave Thisnulate

  Vynikající izolace a tepelný komfort

  Nové syntetické mikrovlákno Thinsulate s vynikající tepelnou izolací a prodyšností umožní zachovat velmi nízkou váhu zimní boty, která obstojí i v teplotách kolem nuly.

 • Northwave XFrame 2

  Padne na každou nohu

  Technologie XFrame 2 se postará o to, aby horní část boty padla na jakýkoliv tvar nohy. Navíc na ní nenajdete žádnou část, která by vás tlačila. Ideálně přenáší sílu, a tím pádem bude šlapání efektivnější.

 • Northwave Performance Regular Footbed

  Speciální vložka

  V botách jsou speciální vložky Northwave Performance Regular Footbed, které chodidlům poskytují skvělou oporu i při náročných jízdách.

 • New Balance Fresh Foam

  Technologie Fresh Foam je využita při výrobě mezipodevše. Je pojmenovaná podle pěny, která spojuje podrážku a svršek boty. Díky této unikátní technologii, která má neuvěřitelné tlumící vlastnosti, je tato obuv maximálně pohodlná při běhu na tvrdém či kamenitém povrchu. Navíc poskytuje naprosto perfektní odpružení a vám tak zaručí ještě lepší čas.

 • Northwave Biomap Unibody

  Nízká váha a větší komfort

  Díky tepelnému svařování jednotlivých částí boty dosáhli výrobci menší hmotnosti bot a zároveň většího komfortu a lepší stability pro jejich nositele.

 • Northwave Integrated Heel System

  Efektivita zůstává a hmotnost jde dolů

  Zcela nová jednodílná konstrukce svršku objevila Integrated Heel System, jenž dokáže uzamknout patu v botě efektivně a bez jakýchkoli dalších rušivých elementů. Nemusíte se bát, že by nějak utrpěla vaše výkonnost, právě naopak. Dostanete stejnou efektivitu se sníženou hmotností.

 • Northwave Skin Overlap construction

  Kvalitní obutí s přirozeným pocitem

  Konstrukce Skin Overlap vnáší do treter vyvážený pocit pohodlí a podpory pro cyklisty. Svršek je vyrobený z ultratenkého a superměkkého materiálu, aby dokonale obepnul nohu a zajistil komfortní požitek z jízdy.

  Po nazutí se budete cítit přirozeně jako u žádných jiných treter, jelikož se lépe vyrovnávají s tlakem a pnutím. Laserem vytvořená perforace na vnitřní straně pak umožní správnou ventilaci vzduchu.

 • Northwave Explorer sole co-developed with Michelin Technical Soles

  Neudělají vám ostudu na žádném terénu

  Podrážka kombinuje materiál podešvi tak, aby ze sebe vymáčkla to nejlepší na každém terénu i za jakéhokoli počasí. Vzorek podrážky je totiž vyrobený plně z gumy Michelin a obsahuje rezistentní TPU. U tretry se dobře doplňují tuhost s pružností, takže se jezdci mohou plně opřít do pedálů a tretry přitom zůstanou příjemné i při chůzi.

 • Northwave Minimum Stiching

  Minimum švů proti otlakům

  Syntetický svršek boty obsahuje minimum švů. Díky tomu jsou boty pohodlné a nezpůsobí vám otlaky a puchýře.

 • NikeSkin

  NikeSkin s dokonalými schopnostmi

  Technologie NikeSkin zaručuje dokonalou stabilitu a fixaci vašeho chodidla a přispěje k nízké celkové hmotnosti kopaček. Jedná se o krycí vrstvu, kterou tvoří směs z kvalitního polyuretanu a odlehčené síťoviny. Díky technologii kopačka těsně přilne k vaší noze a poskytne jedinečnou kontrolu nad míčem

 • Northwave SL2 super-quick

  Rychlé a pevné šněrování bez otlaků

  Rychlé šněrování Northwave SL2 zajistí pevné a pohodlné stažení boty.

 • Northwave S.R.S. closing system

  Přezka kopíruje tvar chodidla

  Nová mikrometrická přezka S.R.S. precizně upevní nohu v tretře. Přezka kopíruje anatomický tvar chodidla a přidává jezdci na maximálním komfortu. Jednoduché zapínání vám umožní rychle nasednout na kolo a vyrazit na cestu.

 • Northwave 2 Velcro Straps

  Rychlé a pevné zapínání

  Tretry se zapínají pomocí dvou pásků na suchý zip, které nastavíte podle potřeby a tvaru vaší nohy.

 • Northwave Michelin Rubber

  Lepší odolnost podrážky a bezpečná jízda v dešti

  Ve spolupráci se značkou Michelin dostala bota o 28 % odolnější podrážku oproti klasické TPU gumě. Zároveň díky speciálnímu vzorku neklouže z pedálů ani za deštivého počasí.

 • Northwave SPD

  Kompatibilní s SPD pedály

  Boty jsou kompatibilní s SPD pedály od značky Shimano.

 • Northwave Morph 10 AAS sole

  Tuhá, ale přizpůsobivá vložka

  Morph 10 AAS je podešev s indexem tuhosti 10,0. Exkluzivní technologie Anatomical Arch Support® z TPU umožňuje botu dokonale tvarovat podle klenby. Jde tak o ideální podrážku pro jakýkoli typ chodidla.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}