Hledat abecedně: - v

Hledat abecedně:

 • VICTOR Radiation

  Hýbejte se do všech stran

  Technologie Radiation umožňuje díky atypickému vzorku na podrážce dokonale přilnout k povrchu. Budete se proto pohybovat bez omezení nejen dopředu a dozadu, ale také do stran a zdokonalíte svoji hru.

 • Victor Nano Fortify FR

  Stabilita a odolnost

  Technologie zpracování uhlíkového vlákna Nano Fortify FR přináší do rámu rakety jak pevnost, tak odolnost. Struktura rámu s vysokým obsahem modulů umožňuje lepší kontrolu nad směrem úderu a také činí raketu mnohem stabilnější. 

 • VICTOR Peak Waves

  VICTOR: Peak Waves

  Technologie speciálních vln VICTOR Peak Waves v horní částí hlavy rakety poskytuje výpletu lepší stabilitu a až o 7% méně ztrácí napnutí. Raketě i výpletu tak zajišťuje delší životnost.

 • VICTOR Perfect Dry

   Victor Perfect Dry

  Díky speciální struktuře vlákna technologie Perfect Dry výborně absorbuje a odvádí pot, udržuje pokožku v suchu a poskytuje tak větší komfort a pohodlí.

   

 • Victor High Resilience Graphite

  Victor High Resilience Graphite

 • VICTOR Aero-Sword

  Rychlejší a tvrdší rány

  Kombinace inovačních technologií Aerodynamic a Sword dala vzniknout zcela nové technologii Aero-Sword. Aero-Sword účinně snižuje odpor vzduchu a umožňuje rychlejší a tvrdší údery.

 • VICTOR Inner Waves

  Na vlnkách snadnější ovladatelnosti

  Technologie tzv. "vnitřních vlnek" Inner Waves prodlužuje výplet, což má za následek až o 5 % zvětšený sweetspot. Zvětšila se tak ideální plocha pro úder míčku a hra pro vás bude jednodušší než kdy dřív. Zároveň raketa lépe pohlcuje vibrace a získává ideální manévrovatelnost a stabilitu.

 • VICTOR EVA Feather Resilient

  Pírko poletující od čáry k čáře

  Podešev z ultralehkého materiálu vám dovolí po kurtu létat. EVA Feather Resilient na noze ani neucítíte, ale jakmile zaberete do strany nebo půjdete do výskoku, oporu oceníte.

 • Victor EnergyMax V

  Boty pro maximální výkon

  Nová generace detailně propracované mezipodešvi EnergyMax V vám umožní rychlejší změny pohybu, ale navíc pevně drží tvarOdolnost vůči nárazům je oproti dřívějším modelům vyšší o 27%, přičemž odpružení se zvýšilo dokonce o 30%.

 • Victor FRS

  Elastičtější než gymnastka

  Karbonová vlákna se skládají z více vrstev a pyšní se lepším vyztužením, než je obvyklé. Výhoda lepších vláken spočívá ve vysoké elasticitě a jednodušší kontrole nad údery i přes vysoké napnutí strun.

 • VICTOR Nano Tube

  Reagujte rychle a pružně

  Běžný grafit nahradila technologie Nano Tube zvyšující pružnost a ohebnost rakety. V porovnání s grafitovými raketami si proto můžete užít pružnější a rychlejší reakce.

 • VICTOR Super Inside Wave

  VICTOR Super Inside Wave (S.I.W.):
  Technologie podobná T.I.W. Na vnitřní straně rámu jsou dokola vlny, které zlepšují pružnost a odolnost rámu. Navíc tyto silné prolisy s dutinami poskytují silný odpor a přesnost. Vibrace z trampolínového efektu absorbují přidané PE-průchodky v oblasti přechodu shaftu a rámu. Top hráči, kteří s těmito raketami hrají, využívají technologie pro větší sílu a kontrolu.

 • VICTOR Strut

  VICTOR Strut XT:
  Nová technologie shaftu rakety inspirována stavebnictvím, kde jsou budovy podpírány hranatými paprskovitými a ne kruhovými sloupy. Fyzikální výhody, tuhost, pružnost, stálost a nekroucení jsou důvodey inženýrů Victoru pro vytvoření takového shaftu. 30% shaftu ve strategickém místě je obdelníkového tvaru, což vede k explozivnímu švihu u smečí.
  Karbon je vylepšen High Modulus vláknem položeným do karbonové vrstvy před zahřívací procedurou.
  Herní a technické testy ukazují překvapivou pružnost.

 • VICTOR V-Tough

  Krokodýl se vám v nich neudělá

  Bota se snadno prodře, ne však sálovky Victor. Materiál uvnitř boty je v oblasti palce a prstů mimořádně odolný. Sálová obuv tak vydrží déle a neošoupe se po pár hrách.

 • Victor Seven Two

  Způsob vypletení

  Technologie Seven Two znamená, že raketa je vypletena za použití 72 otvorů v rámu.

 • VICTOR Ripple Power

  VICTOR Ripple Power:
  Zvlněná konstrukce rámu zesiluje tunely průchodek a zlepšuje elasticitu. Výsledkem je dynamičtější síla produkovaná při každém úderu se zachováním maximální přesnosti a kontroly.
  Rukojeť z borovicového dřeva je obklopena vrstvou karbonu, která posiluje stabilitu, pevnost a odolnost.

 • VICTOR Brace Tec

  Omezení nežádoucích vibrací

  Victor Brace Tec

  Raketa je vybavena technologií Victor Brace Tec, která snižuje vibrace při smeči. Technologie umístěná ve spodní části hlavy rakety má tvar kolejnice a stabilizuje rám během smečování. Výztuhy v "T" rakety tuto část navíc zesilují, absorbují vibrace, redukují ztrátu energie a omezují další nežádoucí vibrace, které by mohly přecházet až do zápěstí a paže.

 • VICTOR MaganGraphene

  VICTOR MaganGraphene

  Jedná se o unikátní technologii, která díky šestiúhelníkové mřížce výrazně zvyšuje odolonost rámu rakety a společně se silnější karbonovou vrstvou pomáhá ke snížení točivosti rakety, která se po úderu nedeformuje. Celkově tak dosáhnete větší síly při úderech.

 • Victor Seven Six

  Výplet snese opravdu hodně

  Konstruktéři upravili jednotlivé průchodky tak, aby co nejvíce snížili tření strun. Proto nebudou vaše údery zbytečně ztrácet energii a navíc výplet rakety vydrží zase o něco déle.

 • VICTOR DIGITKNIT

  Pohodlí je základ

  Přísné požadavky na výkonnost u sportovní obuvi nestačí. Každý hráč se musí na parketách cítit hlavně v pohodě. Výrobci využili pro svrchní část lehký pletený materiál, který zvyšuje komfort nošení. Získáte tak příjemný pocit a přitom neztratíte ani trochu z potřebné stability. 

 • Voxx CoolMax

  Nohy v suchu

  Materiál CoolMax rychle odvádí vlhkost a reguluje tělesnou teplotu tak, aby vaše nohy byly po celou dobu aktivního pohybu v pohodlí. A pro ještě větší pohodlí jsou díky němu ponožky měkké a teplé na dotek.

 • Victor High-Toughness Kinetic Fiber

  Znásobení energie

  Úžasná náraz pohlcující technologie společně s vlastnostmi materiálu umožňují zachovat rám pružný, ale odolný. Během úderu se tlak rozloží po celé raketě, pohlcení nárazu se ještě umocní a výsledný úder bude neztratí žádnou energii. 

 • Victor Free Core

  Revoluční grip

  Flexibilní grip Free Core je výsledkem tříletého vývoje a pokročilých počítačových simulací. Speciální vstříknuté pouzdro gripu umožňuje lepší práci shaftu. Ten je pružnější a napomáhá tak plynulejšímu švihu a celkově lepšímu pocitu z kontroly rakety

 • Victor Dynamic-Sword

  Hlava ostrá jako meč

  Technologie Dynamic-Sword tvaruje na 6 a 12 hodině strukturu rámu směrem dovnitř, zatímco na 3 a 9 hodině směřuje struktura ven. Tím se imituje čepel meče a hlava rakety tak aerodynamicky proráží vzduch rychle a ostře.

 • Victor U-Shape Toe

  Bota pro egypstský typ chodidlaVictor U-Shape Toe

  Boty s tvarem špičky U-SHAPE vytváří větší pohodlí a pro chodidla egyptského typu, jejichž prsty se od palce k malíčku zkracují  zmenšují také výšku v polovině chodidla a šířku v oblasti kotníku.

 • VICTOR Hard Cored Technology

  Odlehčený a pevný rám

  Technologie Hard Cored přináší vícevrstvou konstrukci z uhlíkových vláken. Výhody vícevrstvé konstrukce se odráží ve zvýšené pevnosti materiálu a zároveň snižuje hmotnost rámu rakety.

 • VICTOR Light Frame

  Unikátně lehký rám

  Firma Victor přichází na trh s unikátní ultra lekhou konstrukcí, která Vám nabídne mimořádnou kontrolu. Nízká hmotnost zaručuje skvělou ovladatelnost a velmi rychlý první úder. V kombinaci s nejkvalitnějším stupněm grafitu se stává série Victor Light Fighter unikátní.

 • Victor Rebound Shield

  Pohodlí v každém švihu

  Vícevrstvý design rakety v sobě ukrývá pružná a odolná skelná vlákna ve jménu technologie Rebound Shield. Díky němu raketa reaguje pružněji a zvyšuje komfort hry.

 • Victor CSR

  Karbonové vlákno se vydalo do posilovny 

  Technologie CSR posiluje karbonové vlákno, které je díky tomu pevnější a odolnější. Takto zpevněný materiál umožňuje mnohem vyšší absorpci nárazů než normální materiál. 

   

 • VICTOR VSR Anti-Slip Rubber

  Uklouznutí je pasé

  Teď už vás nic nezastaví  ani při největším zápalu do hry. Díky zesílené protiskluzové podešvi VSR Anti-Slip Rubber se už nemusíte bát, že by vám podjela noha. Zahoďte obavy a vychutnejte si hru naplno.

 • VICTOR Neo Duplex

  Nic vás nevyvede z rovnováhy

  Technologie NEO DUPLEX perfektně vyvažuje tlaky působící na jednotlivé body chodidla a rovnoměrně rozloží váhu těla. Vytvořením náklonu pod úhlem je zdvojená mezipodešev v souladu s principy biomechaniky pohybu  snadněji tedy předejdete zranění.

 • VICTOR EnergyMax

  Elastický materiál rozprostře nárazy

  Materiál EnergyMax je vysoce elastický a absorbuje veškeré nárazy vyplývající ze hry. Materiál je navíc velmi odolný, silný a skvěle drží tvar. Získáte schopnost rychle reagovat na situaci a nikde nebudete pozdě.

 • VICTOR Carbon Power

  Stabilita za každé situace

  Za chůze i za běhu se budete cítit jistě  a to díky trojrozměrnému uhlíkovému vláknu Carbon Power, které fixuje nožní klenbu a poskytuje chodidlu maximální stabilitu.

 • Vibram Ecostep

  Kvalita šetrná k přírodě

  Společnost Vibram se specializuje na výrobu kvalitních podešví, které vás podrží i v náročném terénu. Lehký materiál z recyklovaného pryžového odpadu je funkční a odolává uklouznutí i na mokrém povrchu. Vysoce odolný materiál proti oděru zajistí rovněž vysokou životnost. Nesnižujte své nároky na kvalitu a při tom myslete na přírodu!

 • VICTOR V-BREAK

  Bez šance k podklouznutí

  Speciální design podrážky do tvaru písmena V poskytuje maximální protiskluzovou funkci při pohybech do všech směrů. Bez sebemenšího podklouznutí bude váš pohyb po kurtu mnohem obratnější i rychlejší.  

 • Victor Nano Fortify TR Plus

  Pevnější a příjemnější

  Vylepšená verze stavby rámu Victor Nano Fortify TR+ využívá pokročilejších a odolnějších karbonových vláken. Rám je díky tomu velmi pevný, ale zároveň poskytuje vynikající pružnost a příjemný pocit ze hry.

 • VICTOR Inside Wave

  VICTOR Inside Wave Magan (I.W. Magan):
  Inženýři Victoru využili jednoduché teorie pro brilantní novou technologii V-Inside Wave. Technologie je založena na zvlněném rámu.
  Pro lepší představu: Kdybyste položili kousek papíru mezi dva podstavce, papír by neudržel téměř žádnou váhu. Ovšem pokud byste papír složili jako harmoniku do vlnek, udržel by nesrovnatelně větší váhu (viz obrázek dole).

 • VICTOR Brace Tek

  Jděte najisto

  Během hry je důležité se ve svých botách cítit jistě. V tom se můžete spolehnout mj. na technologii Brace Tek, která vám díky bočnímu vyztužení vnějšku materiálu dopřeje větší oporu a stabilitu chodidla.

 • Victor WES

  Jako rána bičem

  Raketa s technologií WES (Whipping Enhancement System) obsahuje měkčí materiál ve specifické části shaftu blíže krčku, čímž zvyšuje akceleraci hlavy rakety ve stylu „bičování“. To napomáhá vytvářet razantnější a rychlejší útoky s uspokojivou kontrolou.

 • VICTOR Carbon XT

  VICTOR: Carbon XT

  Základem Carbon XT technologie jsou vyztužená carbonová vlákna, která jsou ve tvaru X těsně propojeny a vytváří tím silnou a pevnou síť vláken. Tím je zajištěna větší torzní stabilita v hlavě a shaftu rakety.

 • VICTOR Light Resilient EVA

  Budete pružit na lehké pěně

  Nová technologie Light Resilient EVA vnáší do podešve maximální pružnost a minimální hmotnost. Oproti klasické podešvi klesla hmotnost boty o 19 % a pružnost boty narůstá o 5 %. Při intenzivní hře to pro vás znamená menší zatížení svalů a rychlejší reakci.

 • VICTOR V-Durable+

  Zvýšená odolnost

  Technologie V-Durable+ poskytuje v oblasti palce ochrannou svrchní vrstvu, která je velmi odolná proti opotřebení. Díky této technologii je celkově zvýšená trvanlivost obuvi.

 • VICTOR Flume Tec

  Technologie Victor Flume Tec využívá aerodynamiku golfového míčku - nově na hlavě rakety. Nové zpracování hlavy rakety s důlky, podobnými těm na golfových míčcích, umožňuje vyšší rychlost hlavy rakety. Raketa rychleji prořezává vzduch, snižuje se třecí plocha a odpor vzduchu.

  Victor Flume Tec

 • VICTOR Nano Tec

  VICTOR Nano Tec

  Nano Tec je zvyšující pružnost rakety při zachování dostatečné tuhosti rámu. Tato technologie rovnoměrně rozprostírá nano částice v mezerách mezi karbonovými vlákny. Raketa je pak schopná mnohem lépe generovat sílu a přitom nedochází k deformaci rámu.

 • VICTOR Aerodynamic Shape

  Aerodynamický rám pro dynamické údery

  Rám rakety ve speciálním aerodynamickém tvaru snižuje odpor vzduchu a maximalizuje kontrolu nad míčkem. Zároveň s menším odporem rychleji protíná vzduch a zvyšuje rychlost úderů.

 • VICTOR Ultra CNF

  Špičková vlákna

  Ultra uhlíková nano vlákna umožňují enormní přenos síly, vynikající manipulaci a stabilitu. Jemná vlákna snížila hmotnost rakety, ale zachovala si obvyklou tvrdost materiálu.

 • VICTOR V-Shape toe

  Bota je tvarovaná pro úzká chodidlaVictor V-Shape

  S V-Shape přichází úleva pro sportovce s římským typem nohy, u kterého je druhý prst delší než palec a celkový tvar nohy je špičatější. Konstrukce boty redukuje přebytečné místo v oblasti prstů a snaží se poskytnout maximální pohodlí.

 • VICTOR Resilient EVA

  Materiál nejvyšší kvality

  Vysoce odolný materiál má mnohem delší trvanlivost a zároveň pomáhá udržet správný tvar boty. To také poskytuje skvělou stabilitu obuvi i daleko lepší absorpci nárazů.

 • VICTOR Compound-Sword

  Unikátní rám pro rychlost a stabilitu

  Horní část rámu snižuje odpor vzduchu. Střední část zlepšuje přenos energie ze švihu rakety na míček. A spodní část rámu zvyšuje stabilitu drastickým omezením jakéhokoliv zkroucení rakety.

 • Victor Ultra Dry

  Technologie Victor Ultra Dry zajistí mimořádně rychlé schnutí látky a vy tak budete stále v maximálním pohodlí.

 • Victor DYNAMIC-HEX

  Unikátní zatočený rám

  Průlom na poli tvaru rámů nese název DYNAMIC-HEX. Ten je oproti tradičnímu šestiúhelníkovému tvaru tvořený nepravidelnými útvary ve spirálovitém uspořádání. Tyto zvláštní struktury v horní, střední a spodní části hlavy rakety mají pozitivní vliv na stabilitu a rychlost švihu.

 • VICTOR Breathing

  Prodyšnější je pohodlnější

  Unikátní prodyšná vrstva zvyšuje ventilaci celé obuvi. To usnadňuje odvod tepla a vytváří pohodlnější prostředí pro chodidla.

 • Victor New Ultralight Frame

  Lehká jako pírko

  Inovovaná konstrukce rámu New Ultralight Frame v sobě spojuje ultralehký karbonový materiál, který je zároveň velmi pevný. Tento materiál je exkluzivně navržený pro rakety spadající do hmotnostní třídy 6U.

 • Victor Tri-Formation

  Tri-Formation – ve třech se to lépe táhne

  Tři struktury rámu – Sword, Power Box a Aerodynamic Shape – se sebraly a vytvořily jeden - Tri-Formation, který všem vládne. Rám s novým tvarem dostal do vínku lepší vlastnosti pro vedení úderu, rychlost míčku i jeho přesnost.

 • Victor Wave Power

  Na správné vlně

  Wave Power technologie zajišťuje díky speciální struktuře lepší stabilitu rámu, čímž zvyšuje přesnost úderů během hry. V kombinaci se speciálním grafitem dochází i ke zvýšení přímého přenosu energie z rámu.

 • VICTOR Catapult Structure

  Katapultujte soupeře ze hřiště

  Technologie Catapult Structure se zaměřila na úpravu drážkové pozice T jointu rakety. Podobně jako katapult vymrští raketa míček při smeči, jelikož umožní hráčům soustředit veškerou sílu do konstrukce rakety. Na síti se z vás stane zabiják.

 • VICTOR LS-S

  Inovativní materiál

  Ani vnějšek boty vás nezklame. Na přední straně boty výrobci vsadili na technologii LS-S, která podpoří každý váš krok. Klíčovou roli zde hraje inovativní termoplastický polyuretan (TPU), který se může chlubit vysokou pružností a zároveň odolností vůči oděrkám.

 • Victor Sword

  Jako nůž máslem

  Design rámu rakety Sword ve tvaru diamantu prořezává vzduch jako meč. Tato technologie významně redukuje odpor vzduchu a díky tomu je raketa velmi rychlá a švih mimořádně plynulý.

 • VICTOR Zxion

  Tlumené vibrace zlepší kontrolu nad údery

  Technologie Zxion využívá tekutá krystalická polyesterová vlákna, která efektivně pohlcují vibrace a nárazy při úderu raketou. Ovládání rakety je proto pro hráče mnohem snadnější a pohodlnější. Zároveň můžete přesněji posadit míček do nevybratelného prostoru.

 • VICTOR X-Fit

  Elasticky se nadechuje

  Není jazyk jako jazyk. Na klasický jazyk ze sálové obuvi klidně zapomeňte. Elastičtější materiál jazyku X-Fit vám lépe sedne na nohu a nebude vás tlačit. Komfort i v těch nejextrémnějších výkonech doprovází další prostor na botě pro lepší prodyšnost.

 • Victor Anti-Torsion System

  Nekroutí se

  Technologie Anti-Torsion System zabraňuje kroucení shaftu, což vede k optimálnímu přenosu síly do míčků.

 • VICTOR Total Inside Wave

  VICTOR Total Inside Wave (T.I.W.)

  Nová a vylepšená TIW technologie s dvojitým počtem vln, které obklopují celý rám rakety. Díky T.I.W. technologii můžete využívat jedinečnou možnost napětí strun a celkovou odolnost. Enormní síla švihu stejně jako brilantně jemný cit umožňuje kompletní kontrolu a preciznost zahrávání úderů během hry.

 • Victor Sonic-Rebound Technology

  Vše vede k rychlosti

  Technologie SONIC-REBOUND s integrovaným systémem R.T.C. vytváří v kombinaci s vysoce pevným a pružným High Modulus grafitem velmi účinný odraz míčku. Tato jediněčná kombinace posouvá rychlostní možnosti rakety na úplně novou úroveň.

 • Victor Hybrid CN

  Victor Hybrid CN

  Držadlo rakety je vyrobeno kombinací bílého dřeva, karbonových vláken a pryskyřice. To umožňuje zlepšit preciznost, hmotnost a celkový výkon držadla bez toho, aniž by vstřebávalo vlhkost ze zpocené ruky. Výsledkem je lepší pocit při zásahu a vylepšení stability.

 • VICTOR RTC

  Nejlepší možný švih

  Technologie R.T.C. (Rebound Transition Contruction) efektivně zlepšuje jak kvalitu, tak i rychlost každého švihu rakety. Díky unikátně navrženému rámu, který je na klíčových místech speciálně upraven, dosáhnete skvostných úderů.

 • Victor Ultra-Thin Frame

  Užší, ale stále rychlá

  Ultra Thin Frame se pyšní o 7 % užším rámem, než tomu bývá u tradičních badmintonových raket. Zachovává si tak tuhost, ale pomůže vám přidat na rychlosti úderu.

 • VICTOR TERS

  Raketa má tuhý kořínek

  Na složení rámu se podílí dvojitý epoxidovaný resin TERS, který využívá i americký vesmírný program. Rám je tím pádem tužší a přenos energie probíhá mnohem jednodušeji.

 • VICTOR Pyrofil

  Lehkost pohlcující vibrace

  Technologie PYROFIL pochází z dílny japonské firmy Mitsubishi a pyšní se unikátním ultralehkým materiálem uhlíkových vláken. Vlastnosti materiálu se přetavují do excelentní absorpce vibrací a umožňují jednoduchou manipulaci s raketou během každé výměny.

 • VICTOR U-Shape 3.0 WIDE

  Neubírejte si pohodlí, přidejte si prostor

  Přední část obuvi není tvarovaná tolik do špičky, jako jiné modely. Tím zaručuje dostatek prostoru a hlavně pohodlí i pro sportovce se širším chodidlem. 

 • VICTOR F-Shape 2.5 FEMALE

  Stvořeno pro ženy

  Speciální navržení a vytvarování zajišťuje, že obuv lépe odpovídá nárokům a tvarům ženského chodidla. Všechny sportovkyně si tak budou moci užít pocit maximálního pohodlí.

 • VICTOR EnergyMax 3.0

  Boty, co vás dostanou do formy

  Nová generace detailně propracované svrchní části mezipodešvi EnergyMax 3.0 je mnohem odolnější vůči nárazům a chlubí se taky vyšší pružností  až o 22 % oproti dřívějšímu modelu. Nejen, že vám umožní rychlejší změny pohybu, ale navíc pevně drží tvar.

 • Victor Energy Bow Upgrade

  Míček jako šíp

  Vývojáři hledali inspiraci u luku a šípů. Stejně tak totiž vystřelí raketa váš míček. Kombinací materiálů z elastického karbonu a Zxion vláken celý rám lépe pruží a míčku přidá akceleraci, jako kdyby nastoupil do nejrychlejší formule.

 • VICTOR Brave Sword Shape

  Získejte si respekt s mečem v rukou

  Série raket Brave Sword má rám konstrukce ve tvaru diamantu a vzduch protne jako samurajský meč. Brave Sword kombinuje s designem rámu také technologii Super Inside Wave (S.I.W.) pro vyšší aerodynamiku a sílu úderů.

  Victor Brave Sword

 • VICTOR Nano Fortify

  Odolnost rakety zaručí karbonový rám

  Rám s technologií Nano Fortify nabývá nebývale vysoké odolnosti. Rám se skládá z mnoha karbonových vláken ve tvaru trubice a přispívá vysoké životnosti rakety.

 • VICTOR Shockless

  VICTOR Shockless:
  Technologie Shockless využívá speciální tlumící materiály, které jsou umístěny na pozicích 3 a 9 hodin. Výrazně snižují vibrace a šok při úderu.

 • Victor AERO-HEX

  Aerodynamický tvar hlavy

  Využitím aerodynamických technologií byl inovován tradiční šestiúhelníkový tvar hlavy pro lepší obtékání a prořezávání vzduchu. Výsledkem je technologie AERO-HEX, která přispívá k větší stabilitě rámu a podporuje plynulost švihu.

 • VICTOR Density XT

  VICTOR Density XT:
  Hustota 40t-High-Modulus vrstev grafitu napomáhá větší harmonii úderů bez torzních sil. Precizní cit pro čisté zahrání míčů k čarám.

 • VICTOR Octablade

  VICTOR: Octablade


  Octablade je speciální šestihranná struktura rámu, která umožňuje lepší akceleraci, stabilitu a hráčům nabízí více razance a kontroly.

 • VICTOR Power Box

  Pevný rám, co hodně vydrží

  Technologie Power Box je postavená na konstrukci rámu ve tvaru krabice. Dochází tak ke zvýšení stability a torzní tuhosti. Rám je díky tomu méně náchylný ke kroucení a vydrží bez problému vyšší napětí strun.

 • VICTOR Aero Diamond

  Diamantový rám

  Technologie Aero Diamond řeší rám rakety do tvaru diamantu pro jednodušší zacházení a příjemně plynulou hru. Výsledkem je podstatně menší odpor vzduchu a stabilita rakety.

 • Victor Shark Tech

  Přesný a rychlý švih

  Rakety s Victor Shark Tech technologií našli inspiraci ve žraločí kůži a povrch je jí proto nápadně podobný. Tento povrch snižuje odpor vzduchu a umožní hráčům přesný a rychlý švih.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}