Tenisové vrchní omotávky (OverGripy, Wrapy)

Vrchní omotávku snadno namotáš na základní grip a raketa tě nezklame ani po několikahodinovém zápasu. Pokud potřebuješ poradit s výběrem, mrkni do sekce jak vybrat tenisovou omotávku.

Filtrovat

Top produktyPohodlný úchop a přesný odpal je klíčem k úspěchu. I ti nejlepší tenisté nedají bez overgripu ani ránu, protože umí absorbovat pot a postará se o větší komfort při hře. 

Hraje se ti špatně s bolavýma rukama? Puchýře, mozoly i sedřené dlaně budou se správným overgripem minulostí. Vrchní omotávka je měkká a perfektně přilnavá, abys měl jistotu v každém úderu.

Využij pozitivní vlastnosti vrchní omotávky na maximum a udělej si na kurtu pohodlí. Overgripy jsou tenké, ale svoji funkci plní na 100 %. Dokonce ti můžou zvednout sebevědomí, protože raketa tě bude na slovo poslouchat. 

Nejlépe se hraje s novou omotávkou, a z toho důvodu se vyplatí ji často měnit. Jeden overgrip s tebou sice nevydrží celou sezónu, ale u nás najdeš tenisové omotávky i v balení po více kusech, aby se ti nestalo, že bys musel hrát bez ní.

Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}