Boty na badminton

Badmintonová obuv je nedílnou součástí výbavy amatérského i profesionálního hráče. Badmintonové boty jsou speciálně uzpůsobené pro častý pohyb do stran a rychlé změny směru, čímž snižují riziko zranění. Mají také podrážku, která nedělá v hale šmouhy a dobře vás podrží i při super rychlé hře. Víc o tom, proč si kupovat boty na badminton a čím se při výběru řídit, najdete v badmintonové poradně.

Filtrovat

Top produktyBadminton klade stejně jako squash nebo tenis vysoký nárok na celý pohybový aparát. Badmintonisté proto kladou důraz na kvalitní badmintonovou obuv. Sálové boty na badminton mají nebarvící podrážku, aby na kurtu nedělaly šmouhy. To ale není jediná výhoda badmintonové obuvi.

Boty na badminton mají konstrukci, kterou u jiných sálovek nenajdete. Sálová obuv na badminton je konstruovaná tak, aby držela nohu pevněji a lépe pohlcovala dopady a úskoky, kterých je badminton plný. Ještě větší komfort a lepší podporu nohy dostanete se správnou vložkou do badmintonové obuvi. Právě díky konstrukci, která lépe chrání nohu, jsou boty na badminton sálovkami vhodnými na téměř jakýkoli halový sport.

Ne každému je příjemné hodit boty na badminton mezi ostatní výbavu. Vyberte si proto badmintonové tašky, které mají speciální kapsu na badmintonovou obuv. Oddělíte tak sálovou obuv na badminton od čistého, nebo naopak zpoceného oblečení i raket.

Boty na badminton jsou jen základním oděvním kamenem správného badmintonisty. Pokud jste badmintonovou sálovou obuví vyřešili podporu chodidla, nezapomeňte vyřešit také odění zbytku těla. Oblečení na badminton je vyrobené z lehkých materiálů, aby podpořilo vaši dynamickou hru a ideálně odvádělo pot.

Je sice důležité, jak u badmintonu vypadáte. Máte-li vybrané badmintonové boty i badmintonové oblečení, máte slušný základ. Jenže bez rakety si nezahrajete, i kdybyste byli oblečení jako ze žurnálu. Vyberte si proto také kvalitní badmintonové rakety.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}