Badmintonové tašky

Pořiďte si tašku na přenos a ochranu vašeho badmintonového nádobíčka. U nás máme na výběr menší tašky pro amatéry i větší tašky pro profíky na větší počet raket. Většina modelů má popruh pro přenos přes rameno, některé modely mají dva popruhy pro nošení na zádech. Do většiny tašek se vám také vejde oblečení a sálová obuv.

Hledáte tašku na tenis? Zkuste kategorii tenisové tašky, určitě najdete vhodnější bag na rakety.

Filtrovat

Top produktyTaška na badminton je nesmírně důležitou součástí výbavy badmintonisty. Můžete strčit raketu do batohu nebo ji nosit jen tak v obalu, jenže badmintonová taška vám nabídne mnohem víc prostoru, který je šitý přesně pro hráče badmintonu.

Dražší badmintonové bagy mají také termoochranu, která drží v tašce stálou teplotu. To se hodí zejména proto, aby si badmintonové rakety držely provozní teplotu, a zároveň tím prodloužíte jejich životnost.

Vybrat si sportovní tašku na badminton je zaprvé otázkou designu, protože každý chceme nosit tašku přes rameno, bag na záda nebo batoh na rakety, které se líbí. Pak záleží na objemu a na tom, kolik badmintonových raket se do tašky vejde. A zapomínat nesmíte ani na kapsu na badmintonovou obuv a dostatek místa na oblečení na badminton.

Nejste si jistí, kolik badmintonových raket se do kterého bagu na badminton vleze? Mrkněte se do poradny a zjistěte jak vybrat badmintonovou tašku.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}