Badmintonové tašky na rameno

Ochraňte své badmintonové vybavení při přenášení z bodu A do bodu B v badmintonové tašce přes rameno. Vyberou si u nás rekreační hráči, kterým stačí bag na 3 rakety, i profíci, kteří na turnaj potřebují 6 a více raket. Bez problémů se do nich vejde i oblečení a obuv, kterou na badec budete potřebovat.

Taška s ramenním popruhem je ideální na přenášení věcí na kratší vzdálenosti. Pokud to máte do haly delší štreku, omrkněte badmintonové bagy na záda.

Stále ještě rozmýšlíte, kterou tašku nebo batoh vybrat? Mrkněte do naší poradny.

FiltrovatBadmintonové tašky přes rameno jsou populární zejména proto, že je můžete využít jako sportovní tašku na jakýkoli jiný sport, případně jako cestovní tašku na dovolenou. Do tašky na badminton přes rameno se vám vejde kompletní badmintonové vybavení. Pokud jezdíte na badminton autem, je bag na rakety přes rameno ideální variantou. Hodíte jej do kufru a kousek do haly to zvládnete na rameni.

Taška přes rameno na badmintonové rakety má velké plus, pokud ukrývá oddíl s termoochranou. Badmintonové výplety pak neztrácí tak rychle vlastnosti a nemusíte tak často řešit jejich prasknutí.

Kdo nevlastní auto, může mít cestu na badminton krkolomnější. Vyberte si proto badmintonovou tašku na záda, pokud máte více badmintonových raket a nechcete tak zatěžovat svoji páteř. V případě, že chodíte na badminton sem tam a máte jednu raketu, tričko a boty na badminton, báječně si vystačíte i s batohem na rakety.

Nejste si jistí, kolik badmintonových raket se do kterého bagu na badminton vleze? Mrkněte se do poradny a zjistěte jak vybrat badmintonovou tašku.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}