Badmintonové tašky na záda

Vyber si tu správnou badmintonovou tašku na záda. V pohodě se do ní vejde kompletní badmintonové vybavení včetně oblečení a obuvi a většina bagů má prostor pro 6 a více raket. Najdeš u nich také menší postranní kapsy na drobnosti a cennosti.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové tašky na záda bývají zpravidla objemnější a vleze se do nich i několik kusů badmintonových raket spolu s dalším nutným badmintonovým vybavením. Taška na badminton na záda je skvělou volbou, ať už do haly cestuješ autem, nebo po vlastních nohou. V kufru auta využiješ plný potenciál a do tašky nasázíš až 12 raket. Při chůzi zase badmintonový bag na rakety nezatíží tolik tvoji páteř. Badmintonový bag na záda můžeš nosit jako batoh, proto je pohodlný na přenášení věcí i na delší vzdálenosti.

Pokud už investuješ do kvalitní badmintonové tašky na záda, zkontroluj si, jestli má alespoň v jedné z kapes termoochranu. Badmintonové výplety pak neztrácí tak rychle vlastnosti a nemusíš tak často řešit jejich prasknutí. Zároveň oceníš kapsu na badmintonové boty a dostatek prostoru na oblečení na badminton.

Pro pravidelné hráče s malým množstvím raket dává smysl také badmintonový bag přes rameno. Rekreačním hráčům postačí i badmintonový batoh na rakety.

Nejsi si jistý, kolik badmintonových raket se do kterého bagu na badminton vleze? Mrkni se do poradny a zjisti, jak vybrat badmintonovou tašku.


530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}