DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové tašky na záda

Vyberte si tu správnou badmintonovou tašku na záda. V pohodě se do ní vejde kompletní badmintonové vybavení včetně oblečení a obuvi a většina bagů má prostor pro 6 a více raket. Najdete u nich také menší postranní kapsy na drobnosti a cennosti.

Badmintonový bag na záda můžete nosit jako batoh, proto je pohodlný na přenášení věcí i na delší vzdálenosti. Pokud máte halu za rohem, můžete mrknout na badmintonové tašky přes rameno.

Stále ještě rozmýšlíte, kterou tašku nebo batoh vybrat? Mrkněte do naší poradny.

Filtrovat

Sezóna:

Počet raket::

Barva:

Tašku používá:

Samostatný oddíl na boty:

Oddíl s termo funkcí:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové tašky na záda bývají zpravidla objemnější a vleze se do nich i několik kusů badmintonových raket spolu s dalším nutným badmintonovým vybavením. Taška na badminton na záda je skvělou volbou, ať už do haly cestujete autem, nebo po vlastních nohou. V kufru auta využijete plný potenciál a do tašky nasázíte až 12 raket. Při chůzi zase badmintonový bag na rakety nezatíží tolik vaši páteř.

Pokud už investujete do kvalitní badmintonové tašky na záda, zkontrolujte si, jestli má alespoň v jedné z kapes termoochranu. Badmintonové výplety pak neztrácí tak rychle vlastnosti a nemusíte tak často řešit jejich prasknutí. Zároveň oceníte kapsu na badmintonové boty a dostatek prostoru na oblečení na badminton.

Pro pravidelné hráče s malým množstvím raket dává smysl také badmintonový bag přes rameno. Rekreačním hráčům postačí i badmintonový batoh na rakety.

Nejste si jistí, kolik badmintonových raket se do kterého bagu na badminton vleze? Mrkněte se do poradny a zjistěte jak vybrat badmintonovou tašku.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}