Badmintonové tašky na záda

Vyberte si tu správnou badmintonovou tašku na záda. V pohodě se do ní vejde kompletní badmintonové vybavení včetně oblečení a obuvi a většina bagů má prostor pro 6 a více raket. Najdete u nich také menší postranní kapsy na drobnosti a cennosti.

Badmintonový bag na záda můžete nosit jako batoh, proto je pohodlný na přenášení věcí i na delší vzdálenosti. Pokud máte halu za rohem, můžete mrknout na badmintonové tašky přes rameno.

Stále ještě rozmýšlíte, kterou tašku nebo batoh vybrat? Mrkněte do naší poradny.

Filtrovat

Značka:

Cena
Cena:

Další parametry Cena Barva Sezóna Počet raket:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

1234vše

Badmintonové tašky na záda bývají zpravidla objemnější a vleze se do nich i několik kusů badmintonových raket spolu s dalším nutným badmintonovým vybavením. Taška na badminton na záda je skvělou volbou, ať už do haly cestujete autem, nebo po vlastních nohou. V kufru auta využijete plný potenciál a do tašky nasázíte až 12 raket. Při chůzi zase badmintonový bag na rakety nezatíží tolik vaši páteř.

Pokud už investujete do kvalitní badmintonové tašky na záda, zkontrolujte si, jestli má alespoň v jedné z kapes termoochranu. Badmintonové výplety pak neztrácí tak rychle vlastnosti a nemusíte tak často řešit jejich prasknutí. Zároveň oceníte kapsu na badmintonové boty a dostatek prostoru na oblečení na badminton.

Pro pravidelné hráče s malým množstvím raket dává smysl také badmintonový bag přes rameno. Rekreačním hráčům postačí i badmintonový batoh na rakety.

Nejste si jistí, kolik badmintonových raket se do kterého bagu na badminton vleze? Mrkněte se do poradny a zjistěte jak vybrat badmintonovou tašku.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 503 108

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč