DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové míčky péřové

Badmintonové péřové míčky pro pokročilé hráče vás ohromí výbornými letovými vlastnostmi. Dovolí vám tak rychlejší a přesnější hru plnou pestrých úderů.

Filtrovat

Běžně nabízené rychlosti::

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyPéřové míčky na badminton vám patří do rukou, pokud jste pokročilí či závodní hráči. Badmintonové péřové míčky posunou vaši hru blíže hře profesionálů. Mají totiž perfektní letové vlastnosti. Husí pera jsou však náchylnější na zlomení než plastové badmintonové míčky. Proto jich během hry spotřebujete víc. Není překvapením, když závodní hráči zlikvidují 3–6 péřových míčků při dvouhře.

Zajímá vás víc informací o vlastnostech badmintonových míčků? Přečtěte si poradenský článek jak vybrat badmintonové míčky.

Mějte také na mysli, že péřové míčky na badminton mohou po rozbalení tuby ztrácet své vlastnosti. Péřové badmintonové míčky potřebují svoji přirozenou vlhkost, ta však po rozbalení mizí. Proto tubu s péřovými míčky rozbalujte až těsně před hraním. A myslete také na výběr kvalitní tašky na badminton, která kvalitu míčků udrží o něco déle na vysoké úrovni.

Při výběru péřových badmintonových míčků byste měli myslet také na to, že už asi nejste badmintonoví zelenáči. S péřáky si užijete nejvíc zábavy, máte-li v rukou badmintonovou raketu pro závodní hráče. Špatnou volbou ale nebudou ani badmintonové rakety pro pokročilé hráče, kde si vyberete takovou, která přesně pasuje vašemu hernímu stylu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}