Badmintonové míčky péřové

Badmintonové péřové míčky pro pokročilé hráče tě ohromí výbornými letovými vlastnostmi. Dovolí ti tak rychlejší a přesnější hru plnou pestrých úderů.

Filtrovat

Top produktyPéřové míčky na badminton ti patří do rukou, pokud jsi pokročilý či závodní hráč. Badmintonové péřové míčky posunou tvoji hru blíže hře profesionálů. Mají totiž perfektní letové vlastnosti. Husí pera jsou však náchylnější na zlomení než plastové badmintonové míčky. Proto jich během hry spotřebuješ víc. Není překvapením, když závodní hráči zlikvidují 3–6 péřových míčků při dvouhře.

Zajímá tě víc informací o vlastnostech badmintonových míčků? Přečti si poradenský článek jak vybrat badmintonové míčky.

Měj také na mysli, že péřové míčky na badminton mohou po rozbalení tuby ztrácet své vlastnosti. Péřové badmintonové míčky potřebují svoji přirozenou vlhkost, ta však po rozbalení mizí. Proto tubu s péřovými míčky rozbaluj až těsně před hraním. A mysli také na výběr kvalitní tašky na badminton, která kvalitu míčků udrží o něco déle na vysoké úrovni.

Při výběru péřových badmintonových míčků bys měl myslet také na to, že už asi nejsi badmintonový zelenáč. S péřáky si užiješ nejvíc zábavy, máš-li v rukou badmintonovou raketu pro závodní hráče. Špatnou volbou ale nebudou ani badmintonové rakety pro pokročilé hráče, kde si vybereš takovou, která přesně pasuje tvému hernímu stylu.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}