DNES DOPRAVA ZDARMA

Pánské běžecké boty

Vybírejte z desítek modelů pánské běžecké obuvi. Máme pro vás trailovky i silničky. Zúročte stovky kilometrů v objemových botách a pro závod nazujte závodní boty.

Bota by vám měla hlavně dobře sedět. Zaměřte se tedy na správnou velikost. Ta se může lišit od té, kterou používáte na vycházky. Pravidlem je, že by běžecké boty měly být o půl až celé číslo větší, než vaše chodidlo.

Filtrovat

Pohlaví:

barva:

Velikost:

Došlap:

Drop:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyPři výběru pánských běžeckých bot se zaměřte také na účel, ke kterému budou sloužit. Běháte spíš v přírodě nebo po asfaltu? Začínáte, jste pokročilý nebo dokonce profesionální bežec? Všechny tyto faktory hrají roli při výběru pánské běžecké obuvi. Až budete mít tyto hlavní otázky vyřešené, můžete se soustředit třeba i na oblíbenou značku. U nás najdete pánské běžecké boty Adidas, Mizuno, Asics, Salomon a další.

Přečtěte si také náš článek Jak vybrat běžecké boty, který vám s výběrem pomůže. Pokud si ale stále nebudete jistí, rádi vám s výběrem běžeckých bot pro pány poradíme. Se správnou volbou vám pomůže i tabulka velikostí pánských bot. A jestli už máte boty vybrané, mrkněte taky na běžecké oblečení.

Poradíme vám

contact Lada Klímováexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

530 514 727

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}