Pánské běžecké boty

Vybírej z desítek modelů pánské běžecké obuvi. Máme pro tebe trailovky i silničky. Zúroč stovky kilometrů v objemových botách a pro závod nazuj závodní boty.

Filtrovat

Top produktyBota by ti měla hlavně dobře sedět. Zaměř se tedy na správnou velikost. Ta se může lišit od té, kterou používáte na vycházky. Pravidlem je, že by běžecké boty měly být o půl až celé číslo větší, než vaše chodidlo.

Při výběru pánských běžeckých bot se zaměř také na účel, ke kterému budou sloužit.  Běháš spíš v přírodě nebo po asfaltu? Začínáš, jste pokročilý nebo  dokonce profesionální bežec? Všechny tyto faktory hrají roli při výběru  pánské běžecké obuvi. Až budeš mít tyto hlavní otázky vyřešené, můžeš  se soustředit třeba i na oblíbenou značku. U nás najdeš pánské běžecké boty Adidas, Mizuno, Asics, Salomon a další.

Přečtěti si také náš článek Jak vybrat běžecké boty,  který ti s výběrem pomůže. Pokud si ale stále nebudeš jistý, rádi ti s výběrem běžeckých bot pro pány poradíme. Se správnou volbou ti pomůže i tabulka velikostí pánských bot. A jestli už máš boty vybrané, mrkni taky na běžecké oblečení.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}