Juniorské dřevěné hokejky

Juniorské dřevěné hokejky jsou dobrou volbou pro malé hobíky, kteří si občas ťuknou hokej na rybníku. Pokud to tvůj potomek myslí s hokejem vážně, mrkni na juniorské kompozitové hokejky. Prohlédni si také naši hokejovou poradnu, kde ti poradíme, jak vybrat hokejku.

FiltrovatCož takhle dát si uprostřed týdne volňáska? Ráno dočíst Jardovu Cestu za snem, je to už jen pár stránek, po „o“ vyzvednout dračici ze školky a odpoledne se synem vyrazit na zimák. Kdy naposledy jste spolu ťukli do puku? Jestli často odrážíte podobné myšlenky, je ta pravá chvíle přejít do útoku. A že své žákovské dřevěné hokejce odrostl? Rozehrajeme vám akci v útočném pásmu. Vy jen hoďte oko na naši nabídku dětských dřevěných hokejek, jednu juniorskou vyberte a pak cíleně pošlete kotouč do sítě.

Ne všichni sporťáci tráví svůj čas na zimáku, navlékají se do hokejové výstroje a dřou do úmoru techniku bruslení a taktiku hry. Vůbec to nejsou žádní lenoši, jen dávají přednost hře na zamrzlém rybníku či politém parkovišti a společně se chlámají vydařeným historkám. Třeba té, jak Frantova zvednutá přihrávka skončila na střeše projíždějícího traktoru, a všichni se za ním hnali po zamrzlém poli, kde je překvapila rodina divočáků, která šla po rozsypané kukuřici. Tihle hoši však k hokejovým legendám vzhlíží se stejnou úctou, jako „ti“ ze zimáku. Jsou rychlí téměř jako „Flekino“, mají drive a s holí to také ovládají. Pro tyto nadšené juniory máme v naší nabídce dětské dřevěné hokejky, s kterými zvládnou nejen útok při sobotním zápasu, ale i odrážku kančí rodinky.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}