Láhve na vodu

Láhve na pití již nejsou pouze turistickou nezbytností. I z outdoorové lahve se totiž může stát módní doplněk pro každodenní použití. Nerezové termosky jsou k dostání v mnoha barvách a velikostech. Navíc si díky nim můžete vychutnat svoje oblíbené pití o ideální teplotě kdykoli a kdekoli. Nezapomínejte ani na ty nejmenší a pořiďte jim speciální dětskou láhev se širokým hrdlem. Najdete jí v kategorii zdravé láhve na vodu, kam jsme pro vás vybrali ty nejkvalitnější lahve, které neobsahují ftaláty ani bisfenoly BPA.

Filtrovat

Top produktyExistuje mnoho typů lahví na vodu. Jak vybrat tu pravou?

Nejprve je důležité rozmyslet si, kdo bude láhev používat, v jakém prostředí se bude pohybovat, a na jaké nápoje bude láhev využívat.

Pokud sháníte turistickou láhev, která bude vhodná na klasickou turistiku, můžete si vybrat nerezovou termosku, která udrží vodu i během dlouhé túry na sluníčku příjemně osvěžující. 

Jestliže vás změna teploty nápoje netrápí, podívejte se na titanovou nárazuvzdornou láhev, která se zaručeně ani při tvrdém pádu nerozbije, a proto jde o ideální outdoorovou láhev na extrémní sporty. 

V případě že při balení počítáte každý gram, nejlepší volbou pro vás budou skládací lahve, které jsou vyrobené z velice lehkého materiálu.

K cestovní láhvi by vám neměl chybět ani cestovní termohrnek nebo třeba cestovní hrnky a skleničky.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}