Proč koupit in-line brusle na SportObchod.cz

    • tradice - inline brusle prodáváme od roku 2003
    • skvělé ceny - díky velkým objemům dosahujeme nejlepší ceny
    • dárek - k téměř každým bruslím dárek dle vlastního výběru (láhev, ledvinka, chrániče nebo batoh)
    • testování zdarma - pravidelně organizujeme testování bruslí
    • propracované poradenství - máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým vám dokážeme vybrat nejvhodnější brusle

In line neboli kolečkové bruslení představuje v současné době velmi intenzivně se vyvíjející způsob trávení volného času a sportovního vyžití. Bez nadsázky můžeme říci, že každý den přibývají stovky spokojených lidí vyhledávající tento druh sportovní aktivity. Pro všechny tyto bruslaře nabízíme něco navíc:

Tradice

SportObchod.cz se na sortiment in line bruslí dlouhodobě zaměřuje. Od roku 2003, kdy jsme do sortimentu zařadily první in-line brusle, jsme jich prodali již více než 10.600 párů kolečkových bruslí, historicky nejvíce v roce 2007 (4.800 párů).

Skvělé ceny

Jsme autorizovanými prodejci značek K2, Rollerblade, Powerslide, Tempish, FILA a ROCES. Díky obrovskému nákupu bruslí si můžeme dovolit garantovat nejnižší ceny. V naší nabídce se objevují i modely speciálně vyrobené na zakázku (speciální limitované edice v unikátním designu za vyjímečnou cenu).

Propracované poradenství

S obrovským zájmem uživatelů razantně roste také nabídka a neustálé zdokonalování inline bruslí od všech výrobců. Nejznámější světoví výrobci dnes nabízí desítky produktů a každý z nich se honosí řadou patentovaných technologií. Pro snažší orientaci jsme pro vás připravili podrobného průvodce inline bruslí.

Organizujeme testování

Poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale především používáním bruslí na rekreační i sportovní úrovni. Naše brusle také testují a připravují se s nimi na novou sezónu hráči HC Kometa Brno. Naši zaměstnanci na kolečkových bruslích jezdí intenzivně několik let, účastnili jsme se mnoha testování a některá testování sami organizujeme.

Inline megatest

SportObchod.cz jako jediný na českém internetovém trhu každý rok organizuje vlastní nezávislý inline megatest bruslí, ve kterém se podrobně a objektivně hodnotí téměř kompletní nabídka inline bruslí.

Aby se pro Vás výběr vhodných in line bruslí nestal nepříjemným zážitkem, kdy si nevíte rady, co právě který parametr znamená, připravili jsme pro vás přehled inline technologií.

Zákaznický servis

po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}