Sady na badminton

Objev cenově výhodné badmintonové sety více raket. U rekreačních modelů dostaneš k sadě na badminton i míčky se sítí. Vybav se na dovolenou, nebo pořiď výhodný badmintonový set více raket do školy či badmintonového kroužku.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové sety ti urychlí rozhodování, pokud sháníš zábavu na dovolenou na poslední chvíli. V sadě na badminton objevíš 2 až 4 badmintonové rakety. U setu badmintonových raket pro rekreační hráče najdeš zpravidla i badmintonové míčky nebo obal na raketu.

Požitek z rekreačního badmintonu umocní i badmintonové sety se sítí. Už si tedy nebudeš muset pinkat jen tak na udržení míčku ve vzduchu. Roztáhneš síť, nastuduješ badmintonová pravidla a zábavu na odpoledne máš vyřešenou.

Sady badmintonových raket pro závodní hráče obsahují dva stejné modely, ale za zvýhodněnou cenu. Pokud tedy hraješ často a na vysoké úrovni, neměj strach z toho, že se ti protrhne badmintonový výplet a budeš mít po legraci. Z bagu na rakety vytáhneš další model a v klidu navážeš na svůj výkon.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}