Spacáky

Kvalitní spánek je základ a s těmi vhodnými produkty se i při spaní venku budete cítit jako v luxusním hotelu. Při spaní ve stanu si vystačíte s vhodným typem spacího pytle, stačí si jen vybrat. Pokud ale chcete spát pod širákem, je lepší si pořídit bivakovací pytel. Ochrání vás proti dešti, vlhkosti a špíně. A pokud i ve spacáku do zimy mrznete, mrkněte na vložky do spacáku. Ty vám totiž zvýší tepelný komfort až o 15 stupňů. Třešničkou na dortu jsou polštářky ke spacákům, díky kterým budete mít sladké sny během kempování zaručené.

Filtrovat

Top produktySpaní během kempování již dávno nemusí být nepohodlné. Vhodný stan a karimatku už určitě máte vybranou.

Dalším krokem je výběr vhodného spacáku. Péřový spací pytel oceníte v chladnějších podmínkách, ultralehký spacák zase pokud při balení počítáte každé deko.

Pokud nemáte zimní spací pytel, podívejte se na naší nabídku vložek do spacáku. Nejenom, že se používají jako hygienická vložka, ale také vám ze slabšího spacího pytle dokážou snadno a rychle udělat spacák do zimy.

Pokud sháníte další kempingové vybavení, podívejte se také na vychytávky do kempingové kuchyně a nezapomeňte přibalit lékárničku.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}