DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové rakety pro pokročilé – technický styl

Nedělá vám problém vracet obtížné míčky a na prudkou smeč odpovídáte kraťasem za síť? Najděte si ideální partnerku mezi badmintonovými raketami pro pokročilé s technickým stylem hry a vypilujte svou techniku k dokonalosti.

Mrkněte, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019 >>

Filtrovat

Sezóna:

Hmotnost:

Vypletená raketa?:

Použitý výplet:

Pružnost:

Délka rakety:

Vyvážení rakety:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové rakety pro pokročilé hráče vybírejte podle toho, jakým stylem hrajete. Techniku už určitě ovládáte minimálně uspokojivě a herní situace máte v malíčku. Není pro vás proto problém říct si, jaký styl vám sedí nejvíc.

Badmintonové rakety pro technické hráče poznáte podle vyvážení do ruky. Nad raketou tím získáte nadvládu a lépe procítíte drop. Dalším charakteristickým rysem badmintonových raket pro pokročilé hráče s technickým stylem hry je pružnější shaft, který funguje jako trampolína a při obranných úderech míček snadněji vymrštíte vysoko a do zadní části kurtu.

Na rozdíl od útočného stylu hry u vás nehrozí bezprostřední prasknutí badmintonového výpletu. Přesto jej jednou za 3–4 měsíce nechte přeplést, ať předejdete nepříjemnostem. Jestliže se chystáte na první přepletení, přijde vám vhod pár tipů, jak vybrat badmintonový výplet. Životnost badmintonových raket i výpletu pak prodlouží například kvalitní badmintonový bag na rakety s termoochranou.

Pokročilým badmintonistům nesmí ve výbavě chybět badmintonové míčky. Jestli sáhnete po plastových, nebo péřových, to už záleží na tom, jak moc pokročilí si připadáte. Plastové badmintonové míčky vydrží víc, péřové badmintonové míčky jsou zase kvalitnější a hra s nimi je zvlášť pro technické hráče požitkem.

Technický styl badmintonu pro vás není typický? Sázíte spíš na smeče a rádi tlačíte soupeře do kouta? Vybírejte badmintonové rakety pro pokročilé hráče s útočným stylem hry. Nebo nejraději všechno mícháte dohromady? Zkuste univerzální badmintonové rakety pro pokročilé a měňte styl hry často jako ponožky. A pokud si pořád nejste jistí, v poradně se vždycky dozvíte, jak vybrat badmintonovou raketu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}