Badmintonové rakety pro pokročilé – technický styl

Nedělá ti problém vracet obtížné míčky a na prudkou smeč odpovídáš kraťasem za síť? Najdi si ideální partnerku mezi badmintonovými raketami pro pokročilé s technickým stylem hry a vypiluj svou techniku k dokonalosti.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové rakety pro pokročilé hráče vybírej podle toho, jakým stylem hraješ. Techniku už určitě ovládáš minimálně uspokojivě a herní situace máš v malíčku. Není pro tebe proto problém říct si, jaký styl ti sedí nejvíc.

Badmintonové rakety pro technické hráče poznáš podle vyvážení do ruky. Nad raketou tím získáš nadvládu a lépe procítíš drop. Dalším charakteristickým rysem badmintonových raket pro pokročilé hráče s technickým stylem hry je pružnější shaft, který funguje jako trampolína a při obranných úderech míček snadněji vymrštíš vysoko a do zadní části kurtu.

Na rozdíl od útočného stylu hry u tebe nehrozí bezprostřední prasknutí badmintonového výpletu. Přesto jej jednou za 3–4 měsíce nech přeplést, ať předejdeš nepříjemnostem. Jestliže se chystáš na první přepletení, přijde ti vhod pár tipů, jak vybrat badmintonový výplet. Životnost badmintonových raket i výpletu pak prodlouží například kvalitní badmintonový bag na rakety s termoochranou.

Pokročilým badmintonistům nesmí ve výbavě chybět badmintonové míčky. Jestli sáhneš po plastových, nebo péřových, to už záleží na tom, jak moc pokročilý si připadáš. Plastové badmintonové míčky vydrží víc, péřové badmintonové míčky jsou zase kvalitnější a hra s nimi je zvlášť pro technické hráče požitkem.

Technický styl badmintonu pro tebe není typický? Sázíš spíš na smeče a rád tlačíš soupeře do kouta? Vybírej badmintonové rakety pro pokročilé hráče s útočným stylem hry. Nebo nejraději všechno mícháš dohromady? Zkus univerzální badmintonové rakety pro pokročilé a měň styl hry často jako ponožky. A pokud si pořád nejsi jistý, v poradně se vždycky dozvíš, jak vybrat badmintonovou raketu.

Mrkni také, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}