Badmintonové rakety pro pokročilé – univerzální styl

Využíváš celou plochu kurtu, střídáš obranu s útokem a kombinuješ technické údery se smečemi? Vyber si ideální raketu pro pokročilé hráče s univerzálním stylem hry a zdokonal svou hru na maximum.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové rakety pro pokročilé hráče vybírej podle toho, jakým stylem hraješ. Techniku už určitě ovládáš minimálně uspokojivě a herní situace máš v malíčku. Není pro tebe proto problém říct si, jaký styl ti sedí nejvíc.

Badmintonové rakety pro univerzální hráče poznáš podle vyvážení na střed. Stejně tak shaft není ani pružný, ani tuhý. Zkrátka zlatá střední cesta je pro univerzály trefou do černého. Rychleji se přizpůsobíš dění na hřišti a budeš bryskně střídat technické údery s útočnými.

Badmintonové výplety praskají, tomu se nevyhneš. Prasknutí ale předejdeš tím, že si raketu necháš jednou za 3–4 měsíce přeplést. Jestliže se chystáš na první přepletení, přijde ti vhod pár tipů, jak vybrat badmintonový výplet. Životnost badmintonových raket i výpletu pak prodlouží například kvalitní badmintonová taška s termoochranou.

Pokročilým badmintonistům nesmí ve výbavě chybět badmintonové míčky. Jestli sáhneš po plastových, nebo péřových, to už záleží na tom, jak moc pokročilý si připadáš. Plastové badmintonové míčky vydrží víc, péřové badmintonové míčky jsou zase kvalitnější.

Univerzální styl badmintonu pro tebe není typický? Pokud dominuješ na kurtu smečemi, sáhni po badmintonové raketě pro pokročilé hráče s útočným stylem hry. Víš, že se spíše bráníš nebo házíš kraťasy těsně za síťku? Dopřej si pružné badmintonové rakety pro pokročilé hráče s technickým stylem hry. A pokud si pořád nejsi jistý, v poradně se vždycky dozvíš, jak vybrat badmintonovou raketu.

Mrkni také, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}