DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové rakety pro pokročilé – univerzální styl

Využíváte celou plochu kurtu, střídáte obranu s útokem a kombinujete technické údery se smečemi? Vyberte si ideální raketu pro pokročilé hráče s univerzálním stylem hry a zdokonalte svou hru na maximum.

Mrkněte, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019 >>

Filtrovat

Sezóna:

Hmotnost:

Vypletená raketa?:

Použitý výplet:

Pružnost:

Délka rakety:

Vyvážení rakety:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové rakety pro pokročilé hráče vybírejte podle toho, jakým stylem hrajete. Techniku už určitě ovládáte minimálně uspokojivě a herní situace máte v malíčku. Není pro vás proto problém říct si, jaký styl vám sedí nejvíc.

Badmintonové rakety pro univerzální hráče poznáte podle vyvážení na střed. Stejně tak shaft není ani pružný, ani tuhý. Zkrátka zlatá střední cesta je pro univerzály trefou do černého. Rychleji se přizpůsobíte dění na hřišti a budete bryskně střídat technické údery s útočnými.

Badmintonové výplety praskají, tomu se nevyhnete. Prasknutí ale předejdete tím, že si raketu necháte jednou za 3–4 měsíce přeplést. Jestliže se chystáte na první přepletení, přijde vám vhod pár tipů, jak vybrat badmintonový výplet. Životnost badmintonových raket i výpletu pak prodlouží například kvalitní badmintonová taška s termoochranou.

Pokročilým badmintonistům nesmí ve výbavě chybět badmintonové míčky. Jestli sáhnete po plastových, nebo péřových, to už záleží na tom, jak moc pokročilí si připadáte. Plastové badmintonové míčky vydrží víc, péřové badmintonové míčky jsou zase kvalitnější.

Univerzální styl badmintonu pro vás není typický? Pokud dominujete na kurtu smečemi, sáhněte po badmintonové raketě pro pokročilé hráče s útočným stylem hry. Víte, že se spíše bráníte nebo házíte kraťasy těsně za síťku? Dopřejte si pružné badmintonové rakety pro pokročilé hráče s technickým stylem hry. A pokud si pořád nejste jistí, v poradně se vždycky dozvíte, jak vybrat badmintonovou raketu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}